reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roki_1991 z tej starej grupy drugiego wątku to tylko my zostalysmy i Frezja chociaż ja i tak byłam wcześniej jeszcze tamte już mają dzieciaczki [emoji4]... nie spodziewałam się ze ta walka będzie się tak układać: / mam nadzieję że jesteśmy juz bliżej mety... nadzieja jest

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 Ja też sobie myślałam o naturalnym porodzie jak Bóg da dotrwać z malutką do tej pięknej chwili. A kilka dni temu moja mama rozmawiała z taka moja "przyszywana" ciocia, która jest główna położna i dala jednoznacznie do zrozumienia, że z racji mojej historii położniczej poronien i wieku koło 40 to powinnam zapomnieć o naturalnym. Za duże ryzyko. Także Kochana Funiu ja też myślę tak jak Dziewczyny, że były mu temu przesłanki a najważniejsze, że masz zdrowy cud.
 
reklama
@Funia90 Asia jest cała i zdrowa i to jest najważniejsze za 3 dni rana zdecydowanie przestanie mniej boleć będziesz mogła wszystko robić kochana tylko jeden rada chodź jak to @bea25ta pisała wyprostowana szybko dojdziesz do siebie . Ściskam Ciebie i Asieńkę

@agatush kochana napisz funi nazwę tych czopków co mi napisałaś przydadzą się

@Maciejka78 ja dlatego miałam cc historia położnicza co prawdą 32-lata ale lekarze taki tak się bali żeby wszystko było dobrze
 
Do góry