reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@mala79, @smerfik88 dzis bylo urwanie glowy. Uczymy sie siebie. Roznie nam wychodzi. Przestawiamy sie z butli na cyce. Z roznym skutkiem

IMG_20180126_062645.jpg
IMG_20180126_211634.jpg
IMG_20180125_210340.jpg


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20180126_062645.jpg
    IMG_20180126_062645.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 640
  • IMG_20180126_211634.jpg
    IMG_20180126_211634.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 627
  • IMG_20180125_210340.jpg
    IMG_20180125_210340.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 635
reklama
@Marthi a powiedzialabys mi czy robilas ana3? Bo tam wychodzi dokladnie jakie sa przeciwciala.masz jakas chorobe autoimmunologiczna z tego tytulu? Ja mam 2 razy wyzsze swiecenie:/ ale duzo ds70 niewaznego ale sporo tez ro 52:/
@Destino ale cudenko!
Ja testuje za tydzien, watpie ale zawsze nadzieja jest na jakis brzuszek;) buziakuje wszystkie i 3mam kciukasy
 
Ostatnia edycja:
Jestem wykamna[emoji17]
Czekam jeszcze na ktg
drzemalam dzis godzinie a w nocy nic.
Bo wiadomo jak to na oddziale.
Skurcze zmienily sie w krzyzowe i bola ale teraz sa niereguralne i za slabe.
Takze jestem na patologii dalej,ale dzis sama sie nie staram bo szczerze nie mam sily.
Chwile pochodzilam po schodach to dostalam plamienia
Pani doktor powiedziala,ze pewnie samo nawet zaskoczy ale mala jeszcze wysoko co wiadomo moze sie zmienic w kazdej chwili.
Jutro odpoczne i bede walczyc o regularne skurcze bo dzis nie mam sil juz.
A zostawili mnie tez bo ze wzgeldu na to wielowodzie jest ryzyko ,ze jakby wody chlusnely to moze wypasc pepowina.
Dlatego tu jestesmy bezpieczniejsze.
Przeplywy dobre.
O 22 robie zastrzyk,zeszlam na 40mg zeby w razie czego dostac zzo ,ktg zeobia i bede probowala spac a podejrzewam,ze zasne jak dziecko.

Jednak czlowiek tyle godzin bez snu to wrak.
Az mnie glowa boli.
Te skurcze tez mnie wymeczyly bo od krzyza duzo bardziej bola.
Takze spokojnie poki co[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, cos malo sie tutaj ostatnio odzywam bo zapierdzielam w pracy po 11 godzin jak nie wiecej. Ale twardo Was doczytuje!!!

@ Destino, gratuluje slicznego krolewicza oby teraz pieknie rosl i aie rozwijal [emoji173]️

@funia, powodzenia [emoji106] juz na pewno zaraz Asienka bedzie z Wami!!! [emoji173]️

Cos tu ostatnio duzo porodow ale malo nowych ciaz, dziewczyny bierzmy sie do roboty!!!
Ja mialam poronienie w grudniu i na poczatku stycznia wybralam sie do lekarza, przyszly mi w tym tygodniu wyniki cytokinow i testu limfocytoksycznego!!! Pasnik mi powiedzial ze cytokiny nie sa zle, test przyszedl dzisiaj i jest dodatni (LCT 1.32), rozumiem ze to nie za dobra nowina!!! Co myslicie o tych wynikach??? ja czekam na opinie od pasnika o tym tescie, i musze dalej ruszac na kolejne badania ...

Dziekuje i sciskam Was mocno [emoji847]
1517008442-7d011d245d209bed-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 parę groszków poszło

Dziś w ogóle ciągle coś przelewam na tego co w Nanga Parbat utknął -50 ° w nocy Boże oby przeżył

Dobranoc dziewczyny

Ponoć silny zawodnik z niego ,ale jak organizm szwankuje bo przy takiej wysokości i temp. dzieją się dziwne rzeczy to będzie trudno. Musiał by być na prawdę silny. Nasi dotrą za pewne w niedzielę o ile będzie okno pogodowe.
Kocham góry i podziwiam himalaistów góry są jednak bezlitosne szczególnie w tym czasie a Nanga Parbat to trudny szczyt .
 
reklama
Dziewczyny dawno tu mnie nie było.
Coś mi się w organizmie pomieszało po braniu sterydów.
Jak pamiętacie mam wysoki NK było 20 potem 34 potem 16
Brałam calcort 18 mg i w każdym cyklu wlew intralipid.
Cud zaczęły się dziać od 2 minionych cykli. 0 oznak owulcji , brak boli. Raz wyczułam wczesną ovu 10dc. Ostatni cykl bez śluzu chyba bez ovu z promieniami w 2 fazie choć już 3 cykle temu miałam też plamienia których nigdy nie miałam.

Napisałam do Paśnika że sterydy ale działka na mnie i że chciałabym odstawić bo nie wiem kiedy mi się uda zajść a już biorę stery od sierpnia i nic nie zaskoczyło. Kazal odstawić i zostać n intralipid.
Od przeszłam na encortonu i schodzę. Niego już nA 10 mg jestem. I znów widzę cykl klapa jajniki bólu byle przestały śluz zmienia się n 2 fazę ehhhh
Czy sterydy faktycznie mogły namieszać to w cyklach.
 
Do góry