reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 ja to jestem przekonana, ze wszystko bedzie dobrze z kariotypami. Dobrze, ze juz dzis. Psychicznie odpoczniesz i pojdziesz o krok dalej.
@Destino slicznosci ❤
@Funia90 caly czas &&& a Ty odpoczywaj jesli tylko dasz rade.
@kiciula niestety nie znam sie na tym ja steryd bralam dopiero po dzialankach o mala. Wiec niestety nie wiem czy ma wplyw na owu.
@Totois30 &&& za testowanie w przyszlym tyg.
 
reklama
@Maciejka78 kochana ja tez nue mam ANA. Cytokiny i NK to moja zmora. Przeciwciał jakichkolwiek brak. Tez już myślę o 15 mg encortonu, skoro na 10 już byłam i nic. Intralipid będę brać, to wiadomo. Sam mówił na 1 wizycie, wiec się na to powołam jak coś.
@kiciula w jakim systemie brałaś intralipid? Na poczatku cyklu i przy owu? Czy tylko raz w miesiącu? @Funia90 dzis myślami jesteśmy z Tobą i czekamy na Asieńkę.
@Destino Natanielek jest przesłodki ♥️
@dżoasia :( jak mi strasznie przykro :( :( :(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja niestety Was nie nadrobie[emoji4]zobazymy jak bedzie dzis[emoji4]
W kazdym razie na pewno jak Asia sie urodzi to dam znac[emoji5]
Dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mocno ściskam cały czas kciuki za szybki i niemeczacy poród.
Dzwonilam do Krakowa , właśnie liczą nasze kariotypy i wynik będzie dzisiaj ...
Wiem , że macie już dosyć mojego biadolenia ...
Ale bede wdzięczna za kciuki czy zdrowaske za to żeby byly dobre ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze zobaczysz Kochana!
Cichutenko, bezszelestnie, bez znaku pozgenania, znow o cale zycie za wczesnie odszedl moj kojelny aniolek...
Cos mnie niepokoilo i pojechalam wczoraj wieczor zrobic bete. Z 1440 w zeszla niedziele spadla do 55... w poniedzialek byl pecherzyk w macicy... ladny, z tworzacymi sie w sroku strukturami, jak to okreslil dr... przez.caly tydzien zero bolu, plamienia... jak to mozliwe...
Dżoasia [emoji33] [emoji20] trzymaj się. Strasznie mi przykro. Cholernie to niesprawiedliwe [emoji17]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino, piękny książę :) zdrówka dla niego, oby się zdrowo rozwijał :) wierzę w to, że po tych trudnych przejściach nie zostanie w nim żaden ślad. A jak ty się czujesz w ogóle??
@dżoasia nie :( to takie niesprawiedliwe :( dlaczego znowu musisz przez to przechodzić :( tulę Cię mocno kochana. I życzę dużo dużo sił :* zobaczysz że będziesz się jeszcze cieszyć swoim maleństwem :*
 
@bertha jak tam dzisiaj test?
Oczywiście biało. Jakby był pozytyw to bym się już chwaliła.
Także 40 cykl starań uważam za zamknięty... dzisiaj 12dpo, @ w poniedziałek.

Cichutenko, bezszelestnie, bez znaku pozgenania, znow o cale zycie za wczesnie odszedl moj kojelny aniolek...
Cos mnie niepokoilo i pojechalam wczoraj wieczor zrobic bete. Z 1440 w zeszla niedziele spadla do 55... w poniedzialek byl pecherzyk w macicy... ladny, z tworzacymi sie w sroku strukturami, jak to okreslil dr... przez.caly tydzien zero bolu, plamienia... jak to mozliwe...

Dzoasia... tak mi przykro..... [emoji17]
 
reklama
Do góry