reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 trzymam kciuki za szczęśliwy poród. Może już dziś zobaczysz swoją Asię :* nie daj się im odesłać do domu, niech wywołują poród skoro już zaczęło się coś dziać.
@burczuś podoba mi się twoje podejście. Jesteś wielka :*
Dziewczyny to która przejmuje ten brzuszek?? Bo to już za chwileczkę, już za momencik :D
 
@czupur powodzenia[emoji4] Ale jak można bylo odstawić leki na tarczyce to nie wiem

Powiem Wam ze nie kumam tych doktorów na porodowkach .
Albo przeciągają albo do domu chcą wysyłać ... gdzie oni mają mózgi , a później się dziwić ze komplikacje jakies są i z dzieckiem coś nie tak albo matka , albo wgl za późno :/ tyle przypadków jest naglasnianych,kobiety się skarżą a oni dalej to samo robią... nie ma postępu porodu to zamiast robić cesarke żeby się dziecku nic nie stało na siłę kaza rodzic X godzin męczą jakby to było dobre a i tak zazwyczaj robią cc na koniec ... niektóre szpitale mają straszne zacofanie :/ ja rozumiem ze poród trwa ale niektórych sytuacji nie ogarniam ...

@Funia90 [emoji8]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś ja z nią nie śpię całą noc [emoji23] ona wie jak jest , ale to jest silna babeczka [emoji4][emoji4][emoji4] dobrze będzie [emoji4] mówię ogółem jakie to durne xD
Często tez trzeba postawić na swoim ... te wyczekane ciąże to jak wiemy powinny byc wyjatkowo godne uwagi bo często są z trudem noszone bo wiecznie coś takze dla mnie lekarz bardziej z mózgiem powinien podchodzić do takich jak my a bywa różnie :/

Która rodzi po Funi ? [emoji4] czyżby matulkaa?

Ja dalej czekam na wyniki ... może w końcu po weekendzie zacznę spać spokojnie , wgl spać... oby...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Funia90 dużo siły życzę i oby akcja na dobre się już rozkręcila, i abyś mogła już przytulić Joasie,
Burczus masz super nastawienie najważniejsze odświeżyć głowę i zamknąć pewien etapie iść do przodu
 
Ogólnie mamy przestój w 2 kreskach od dłuższego czasu już ...
Dobrze ze perełki forumowe się rodzą bo by całkiem smutno było

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry