reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha to u mnie nie da rady xD nijak ... ale i tak sie nie lecze na razie wiec by sie zgadzało ;p

Prawda , że dzieciątka to mali bohaterowie [emoji4] właśnie czytam o najmniejszym wcześniaku w Pl
1516914481-0551302bbb8a9a28-aaaaaa.jpeg


Chociaż czytałam też o przetrzymanych bliźniakach o 2 dni ,a kobieta byla pod opieką szpitala wtedy i czekali z cc niestety jednemu się nie udało ;( a ciąża była książkowa...wkurza mnie podejście lekarzy z tym czekaniem takim :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
@matylda23 przykre jest ze wiele ciaz ma zle zakończenie głównie z winy lekarzy i ich podejścia...
A to maleństwo to na podziw ♡
Corcia znajomych urodziła sie na prawie 600gram to w dłoni taty się mieściła a teraz biega pannica ja byłam w szoku na początku [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@matylda23 trudno przewidzieć akcję porodu i nie zaplanujemy tego tak do końca [emoji4] ważne żeby mama i dzidzi byli objęci dobra opieką

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tam.... spokojnie. Przecież ja w żartach to napisałam :) :) Znacie mnie ;) nie ja pierwsza tutaj i nie ostatnia mam wysoki NK :)
Czyli IntraLipid na bank i jak powiedział Paśnik mojemu m, "Żona będzie od tego tłuściutka i lśniąca..." cóż zrobić. Mogę być to tłuściutka byle by osiągnąć cel w postaci różowego bobaska :)

Ja tez mam duże Nk bo aż 47 % dostałam 25 sterydu .mam brać od owulacji !

@Destino [emoji173]️No jest po prostu śliczny , malutki zwycięzca [emoji1405][emoji1405][emoji1405].

@matylda bardzo się cieszę , że wszystko dobrze i gratulacje córeczki ;) [emoji1407]


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Ostatnia edycja:
@matylda23 tak tak pod warunkiem, że nie wyskoczy wczesniej [emoji4] z pierwszym niby mówią długo idzie a koleżankę jak wzięło to ledwie zdarzyła do szpitala [emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry