reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Lili81 ja leczyłam się u Przybycienia i Sachy w Krakowie. Zresztą giełda nazwisk nie jest długa [emoji26] Malinowski i Paśnik w Łodzi, Jerzak i Dubrawski w Warszawie + lekarze krakowscy. @burczuś jeździ do kogoś na śląsku, ale nie pamiętam nazwiska.
@matylda23 gratuluję córeczki [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marahia Ty jesteś mocna babeczka [emoji4] jak moim wrogiem nie okaże się to na co nie znam jeszcze odp to będziesz moim guru [emoji16]
@matylda23 a zdjatka dostałaś ? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@magda1208 a przypomnij mi jakie miałaś przed szczepieniami? Po powtarzałaś wynik?
@Porzeczka1234 kochana NK to tylko częściowy wróg. Cytokiny tez normy laboratoryjne mają za nic i żyją swoim życiem.
Ale zawzięłam się. Wyląduję w końcu u doktorka na porodówce z tym brzucholkiem. Pomimo wieku, pomimo niby słabych komórek. A co! :p

I tego się trzymamy. Kochana moja aktywność NK przed szczepieniami 38% po szczepieniach spadła tylko o 2%. W grudniu badałam i było 29%.
 
Jedno normalne zdjęcie mam :D
 

Załączniki

  • IMG_20180125_143636.jpg
    IMG_20180125_143636.jpg
    907,6 KB · Wyświetleń: 112
@Destino Kochana mały jest prześliczny ściskam . Nieustannie wspieram .
@matylda23 Kochana ogromnie się cieszę z dobrych wieści twoja ciąża jest mi szczególnie bliska wiesz dobrze.
@bertha Kochana trzymam kciuki może nas zaskoczysz .
@dżoasia Czekamy na kolejne dobre wieści.
@iveo Ja brałam encorton 8-12 dc.
@Funia90 Kochana teraz twoja kolej.

My już odpoczywamy w górach.Pozdrawiam
 
@matylda23 gratuluje córci:psuper, ja bym powiedziała że na zdj jest chłopiec bo takie bombki widze:Ddawniej na forum prym wiedli chłopcy, teraz czas na dziewczynki;)
@marshia jeśli matylda z takimi nk dała radę to i Ty sobie poradzisz, ja też mam wysokie:oale już z nimi nie walcze:pto taka walka z wiatrakami w moim przypadku:no:
@Porzeczka1234 porzeczuś co u Zosi?
@nafoczka co u was? jak starszak?
@Destino twój synuś j est cudny, uwielbiam u dzieci takie pyzusie:p
 
reklama
Do góry