reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia witam w klubie posiadaczy wysokich NK, jestem lepsza bo mam 32%. Ostatnio próbowałam na encortonie 15 i neoparinie 0,6 i się nie udało, lekarz zaproponował in vitro bo stwierdził że jajeczko nie może przejśc przez jajowód i dlatego ronie.Dlatego teraz zmieniam lekarza, oczywiście po opiniach wspaniałych koleżanek z forum ps co ja bym bez was zrobiła ;)

do paśnika jadę w lutym pierwszy raz. Jak byłaś już u niego to podpowiedz proszę jakie badania mam zrobić.

dziewczyny coś tu piszą o badaniu poziomu "kir" przy wysokim NK. Podpowiedzcie jakie to jest konkretnie badanie i czy faktycznie przy wysokich NK trzeba to robić.
 
@Destino śliczny ten nasz królewicz [emoji7] ucałuj go też od ciotek mocno [emoji8]
@Lili81 genotyp KIR, to badanie które określa obecność lub brak konkretnych receptorów komórek NK. Ale mając nawet najgorszy z haplotypów KIR, czyli AA (czyt. ja i @Destino) można doczekać się maleństwa [emoji4]
@marshia pytałaś mnie w którymś z postów o stymulację Lamettą u doktorka P. Tylko, że ja ją miałam tylko w planach razem z ovitrelle, ale nie zdążyłam zażyć, bo zaciażyłam zupełnie bez wspomagaczy [emoji23] w cyklu poprzedzającym zalecane leki [emoji4][emoji4][emoji4]
@Funia90 czy coś zwiastuje mające nastąpić rozwiązanie [emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Lili81 hehe. To ja Ci pisałam, ze szybko zmieniłabym tego gina na bardziej douczonego ;) u niego podstawy biologii się kłaniają ;)
Paśnik każe Ci zrobic na bank test CBA, LCT, helkobaktera (najlepiej igA). A resztę to pewnie już będzie zależało od tych badań.
 
reklama
@Destino , przecudowny!! Śliczny chłopczyk ! <3
@Gabiś , Blanka cudna !:)
Ja się trochę naczekałam , teraz ciągle na telefonie :D doktorek o clexane nie pytał i brzucha nie oglądał :D Niunia ma 9.09 cm, także na Ip chyba źle była ułożona do pomiaru, że wyszła taka mała. I to..jak się już pewnie domyślacie...kolejna Dziewczynka :D no aż jestem w szoku. Od razu pokazywała krocze,ale jakoś tak niepewnie zapytałam czy to chłopak, a doktorek,że dziewczynka :) nie mogę wyjść z szoku,bo mimo że zawsze o tym marzyłam,to myślałam,że to Nikoś rośnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry