reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha - dziękuję kochana za wyjaśnienia! Mierzyłam kiedyś temp, aczkolwiek nie zawsze udawało mi się o tej samej godzinie i potem te wykresy nie były miarodajne... a z tego co czytałam, żeby to się sprawdzało to faktycznie, nie powinno się np. przez cały cykl pić alkoholu, itp. Nie taki łatwy temat ten wykres ;)

@Maciejka78 - na pewno będzie wszystko ok;* nie panikuj, Destinka kiedyś pisała chyba, że trzeba się położyć na plecach i dotykać delikatnie pod brzuchem czy gdzieś?
 
reklama
Witajcie nie było mnie tu szmat czasu więc nie sądze by któras z Was mnie jeszcze pamiętała. Zacxęłam pisac tu po drugim poronieniu w 2015 po ktorym miesiac po zaszłam w cìąźe. Ciąźa na clexane do 13 tyg. Synek urodzil sie jako wcześniak w 32 tyg ciąźy bo odkleiło mi się łozysko. Za 2 tyg skończy 2 lata. A w zeszlym roku w lutym dowiedziałam się źe jestem 2 raz w ciązy. Drugi synek urodził sie pod koniec sierpnia i dzis kończy 5 miesięcy. Ciąza zakończona cc w 39 tyg. Bez clexane ani niczego innego. To moje 2 cuda. Chciałam udzielić porad Destino bo pisała ze synek ma znieksztalconą główķę że tam moźe zostać. Niekoniecznie. Kości dziecka są plastyczne. Starszy syn z racji wczesniactwa i zlego ułoźenia w brzuchu miał asymetrię głowy i bardzo mu się spłaszczyła . Od 3 miesiąca źycia chodziliśmy na rehabilitacje do tego poduszka dla niemowląt headcare zdziałały cuda. Dziś ma pìękną główķę. Miał teź wzmoźone napięcie mięśniowe i teź juź jest ok.Bardzo polecam .Na rehabilitacji widywałam róźne dzieci i poprzez ćwiczenia bobath kilka razy w tyg. Do tego poduszka w domu do spania i moźna zdziałać cuda. Twój synek Destino jest śliczny i napewno będzie zdrowy tylko troszke czasu i pomocy mu potrzeba. Nie gniewaj sìę na mnie za porady. Pozdrawiam
 
@bobasek1990 , kiedy zaczęłaś czuć ruchy? W jaki sposób czułaś te pierwsze? Ile Twoja Córcia już mierzy? Na tym etapie chyba mierzą już z nóżkami , a nie crl?
Ja w 17tc codziennie wieczorem jak się położę to czuję delikatne pukniecia od środka wcześniej tego nie czułam a teraz coraz częściej je czuje na pewno poczujesz i po 2 3 dniach stwierdzisz że to ruchy
@Maciejka78 ostatnio ktoś mi mówił że jak chodzę to dziecko czuje się jak w kolysce i śpi polozysz się i zaraz ją poczujesz
 
Przepraszam, za post pod postem. Jprdl....... dziś 24 dc, miałam jechać na IMK. Dostakam okres chyba. Z grubej rury od razu a nie żadne plamienia...... czyli znów nie zrobię IMK??????? HELP. I w ogoke 24 dc? Wtf :( :( :(
A czemu musisz zrobic to badanie przed okresem ja robilam w 18 dc Pasnik nie kazal mi wcale robic przed okresem. No chyba ze chce u ciebie sprawdzic przy okazji poziom komorek nk
 
@Funia90 to zycze Ci by najdalej za kilka dni malutkiej juz sie znudzil brzunio i byla przy Twoim cycu &&&
@roki_1991 i wszystkie babki, ktore sa lub zastanawiaja sie nad dieta bezglutenowa. Nie taki diabel straszny @agatush podala juz fajne pomysly gdzie kupic pieczywo i slodkosci a ja dzis odkrylam i przepadlam w Piotrze i Pawle bezglutenowe oreo no dziewczyny pychota polecam. Chcialam zrobic fote z mojego objadania ale za duzy plik :(
dwa ruchy juz wyczulam ufff jestem spokojniejsza ... ;) choc dzis leniwa malenka albo tak jak bobasek pisze uspilam mala tym lataniem po miescie
@Destino bardzo sie ciesze z mlesia. Wszystko bedzie dobrze gleboko w to wierze!
 
@Ania7727 gdziez bym smiala sie gniewac. Dobrze, ze dzielisz sie ze mna swoja wiedza i doswiadczeniam.

Wszystkim wam dziewczynki dziekuje za slowa wsparcia [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 widzisz jak doktorek Cie uspokoil[emoji4]mogl Cie jeszcze z kariotypami uspokic i byloby superowo[emoji4]
Mam nadzieje,ze te leki zadzialaja[emoji5]

@Maciejka78 cala ciaze farbuje wlosy i to na skore,poza tym wszystkie moje klientki farbowaly[emoji4]
Zjedz slodkie,polz sie,ewentualnie cos zimnego i na pewno sie odezwie,moja tez miewala dni lenia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry