reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 dziękuję. Karolek juz lepiej "wrócił do żywych " i cokolwiek wrócił mu apetyt bo była masakra. Wiktor jadl sam a Karola karmiłam :/ zapisałam go do otolryngologa takiego żeby kamerke miał i czekamy żeby te migdałki sprawdzić. Alergologa tez zmenie, a wizyta w poradni 2-3 mce wiec jak zawsze jak wszędzie. A u was już lepiej?

@Maciejka78 tak mialam. W 20tc lekarka stwierdziła lej na 17mm i założyli mi pierwsze szew. Oczywiście lezenie i te sprawy co przy Karolu było mało realne do tego wieczne zaparcia.. no i w 32tc stwierdzili ze szyjka ma 8mm i jakaś pani profesor kazała pessar założyć. A w miedzy czasie sterydy na płuca w 27dc. Ostatecznie urodziłam w 36 gdy lekarka wszystko ściągla żeby mnie nie rozerwal szew.

@matylda23 łożysko tez miałam zachodzące ale się podnioslo wiec poczekaj jeszcze ;)
 
@zosiak kurcze przykro mi ,ze znow probkem z zebami,ale sluchaj przeciez w ciazy tez mozna leczyc zeby,nie widze problemu[emoji4]

@Destino masz na mysli wywolywanie prz pomocy M?
Moj spadl z drabiny,jest caly posianiaczony i reka nie moze ruszac ,nie pomoze mi[emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 haha już Ci mówiłam , ze ręce Ci jego nie porzebne w tym wypadku :D haha
Ale czekaj mądra jestem bo sama nie rodze jeszcze , juz siebie widze na Waszym miejscu lol...
 
@roxie123 wiesz ten bidok nie moze nawet ta reka ruszyc,z reszta nie w glowie mu sexy[emoji6]

A to ,ze Ty bedziesz panikowac to wiecej niz pewne,ja opanowana a daje czadu a Ty???zabronimy Ci dostepu do forum bo w przeciwnym razie oszalejemy hahah


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roki_1991 technika podobna do mojej ;) woda lezy obok mnie:p ale przed chwilka jadlam obiad wiec 3 h spokoju ;)
@Funia90 ale jestem na znieczuleniach teraz a w ciazy to chyba nie bardzo mozna nie wiem:/ jestem zla na to bo same wydatki a chcialam ta homocysteine robic ale zas mj sie pewnie podniosla z tych nerwow:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Funia90 no co ja poradze , taka moja natura , że jestem w gorącej wodzie kąpana ... :<
Ale szczerze nie wyobrażam sobie tego na razie ...straaaaaaasznie daleka droga
Mój tez w poniedziałek idzie z ręką do ortopedy :/
 
reklama
@zosiak kurcze ja lecze zeby bez znieczulenia ale szczerze?wydaje mi sie ,ze mozna.
Dowiedz sie[emoji4]chyba ,ze to taka wymowka przed sama soba[emoji6]

@Destino chcesz zeby miednica mi sie rozpadla?wystraczy ,ze jak wstaje z lozka to kosciec chce mi sie rozleciec[emoji23]

@roxie123 spoko damy rade,pokonamy wszytsko[emoji5]narazie wydaje Ci sie daleko ale jak juz zajdziesz to pojdzie z gorki[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry