reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoasia chcialabym znacznie ograniczyc u siebie cukry juz nie pije herbaty z cukrem kawy w ogole nie pije a ciagle mam ochote na cos słodkiego słyszalam ze po niej sie nie chce wiec wole zapytac czy go prawda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@dżoasia chcialabym znacznie ograniczyc u siebie cukry juz nie pije herbaty z cukrem kawy a ogole nie pije a ciagle mam ochote na cos słodkiego słyszalam ze po niej sie nie chce wiec wole zapytac czy go prawda
Nie wiem, moze tak a moze nie:p musisz wyprobowac na wlasnej skorze. Jest tez taki suplement diety insulan - zastanawialam sie nad nim.bo ma fajny naturalny sklad ale nie ma badan jesli chodzi o stosowanie gurmaru w ciazy, a ze bylam przed transferem.to zrezygnowalam. Z suplementow jeszcze chrom ogranicza chec na slodkie. A z doswiadczenia powiem tyle - porzadne sniadanie, takie naprawde do syyyta, nie dopuszczanie do glodu, podjadac tylko surowymi warzywami, a jak przychodzi ochota na slodkie to zagryzac orzechami, mimo ze sa tak samo kaloryczne jak czekolada to akurat o niebo zdrowsze:) dla zaspokojenia checi na slodkie do orzechow dorzucic morelki, ta suszona morwe wlasnie i kilka rodzynek.
Jakis czas temu mialam faze na owsianke - tarte jablko z jogurtem i platkami zytnimi, a zeby bylo slodko to rodzynki, zurawina (ponoc jej zdrowotne dzialanie daje wlasnie najlepsze efekty jak sie ja.zjada z jablkiem) i morwa. Na to gora orzechow, pestek slonecznika, dyni itp. Najlepiej zrobic duzo wczesniej zeby platki namokly i zeby byla w poblizu jak dopada chec na slodkie :)
 
@dżoasia no tak przez neta mozna dostac dziekuje;) sproboje sie rozejrzec w miescie a jak tam nie bedzie to zamowie przy okazji narazie chce zrobic sobie wlasnie batony energetyczne z orzechami sezamem slonecznikiem miodem i platkami owsianymi sproboje przemycic troche orzechów bo ostatnio jem ich bardzo mało ;)
 
@dżoasia no tak przez neta mozna dostac dziekuje;) sproboje sie rozejrzec w miescie a jak tam nie bedzie to zamowie przy okazji narazie chce zrobic sobie wlasnie batony energetyczne z orzechami sezamem slonecznikiem miodem i platkami owsianymi sproboje przemycic troche orzechów bo ostatnio jem ich bardzo mało ;)
tylko takie batony jeśli na surowo to oki a jeśli pieczone to pamiętaj, że miód powyżej 40 stopni C traci swoje właściwości prozdrowotne i staje się tylko mieszanką glukozy i fruktozy. Jeśli wersja pieczona to do sklejenia możesz użyć banana :)

Ale się zrobiło dietetycznie na wątku :D
 
reklama
@kas90 kochana testuj jeszcze za 2 dni ;*
Lubię brokuł kalafior fasolkę sz. Marchew buraki papryka salata kapusta szpinak : nie wiem zbytnio jak smakuje bakłażan ani cukinia [emoji14]

@marshia dzięki za info [emoji8]


Moje zakupy dzisiejsze nie wiem jeszcze co sie z czego robi do konca hehe i nie wiem czy tuńczyka będę lubiec a jutro M z młyna przywiezie mąki [emoji4] jeszcze ten zamiennik cukru muszę zamówić drogi bardzo erytol 40zl za kg :/
1515955433-bf1512e1b226b260-aaaaaa.jpeg
1515955437-900b17a7cdc65faa-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry