reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny :) jestem nowa ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona. Jestem po dwóch poronieniach, ostatnie w pazdzierniku w drugim trymestrze. Podczytuje forum od czasu gdy mojej córeczce przestalo bić serduszko...czytanie to było moje jedyne pocieszenie gdy leżalam w szpitalu. Przeczytałam cały wątek i czuje ze mam dzięki Wam dużo wiedzy :) moje leczenie już trwa dość długo....dużo by opowiadać. Jestem z Trójmiasta, leczylam się i w 3city i w Warszawie, a jutro uderzam do Łodzi. Jestem właśnie w drodze. Jeśli będzie dziś na forum dostępna jakąś dobrą dusza to bardzo proszę o pomoc, bo ze stresu zapomniałam o paru sprawach przed wizytą. Jestem umówiona do dr Malinowskiego. Mam dwa pytania: to moja pierwsza wizyta i jutro będę już robić badania tam na miejscu. Czy muszę być na czczo? I czy można tam zapłacić kartą?
Tyle czasu zwlekalam by się przywitać a w końcu jak się witam to od razu z prośbą ;)
Sama troszkę wiedzy już posiadam i mam nadzieję że też będę mogła pomóc. Pozdrawiam Was serdecznie :) i bardzo się cieszę że jest to forum, miejsce gdzie można spotkać osoby z podobnym problemem bo w realu niestety jestem w tym temacie samotna.
 
Hej dziewczyny :) jestem nowa ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona. Jestem po dwóch poronieniach, ostatnie w pazdzierniku w drugim trymestrze. Podczytuje forum od czasu gdy mojej córeczce przestalo bić serduszko...czytanie to było moje jedyne pocieszenie gdy leżalam w szpitalu. Przeczytałam cały wątek i czuje ze mam dzięki Wam dużo wiedzy :) moje leczenie już trwa dość długo....dużo by opowiadać. Jestem z Trójmiasta, leczylam się i w 3city i w Warszawie, a jutro uderzam do Łodzi. Jestem właśnie w drodze. Jeśli będzie dziś na forum dostępna jakąś dobrą dusza to bardzo proszę o pomoc, bo ze stresu zapomniałam o paru sprawach przed wizytą. Jestem umówiona do dr Malinowskiego. Mam dwa pytania: to moja pierwsza wizyta i jutro będę już robić badania tam na miejscu. Czy muszę być na czczo? I czy można tam zapłacić kartą?
Tyle czasu zwlekalam by się przywitać a w końcu jak się witam to od razu z prośbą ;)
Sama troszkę wiedzy już posiadam i mam nadzieję że też będę mogła pomóc. Pozdrawiam Was serdecznie :) i bardzo się cieszę że jest to forum, miejsce gdzie można spotkać osoby z podobnym problemem bo w realu niestety jestem w tym temacie samotna.
Witaj! Oczywiście że Ci przyjmiemy. I jak zawsze żałujemy że dołącza do nas w tak smutnych okolicznościach. Na pewno odezwą się dziewczyny, które również leczą się u profesora. Czy byłaś wcześniej już diagnozowania?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Hatice Witaj ;* światełko dla Aniołków [*] , fajnie , że jesteś oczytana to plus dla Ciebie , bo duzo wiedzy zyskałaś . Ja nie pomogę jeśli chodzi o Malinowskiego bo się leczę u Przybycienia ale wiele dziewczyn tutaj jeździ więc pomoga myślę :))

@dżoasia ... no prawda cena masakra ... aczkolwiek nie zrobie bez cukru biszkopta etc różne rzeczy potrzebują cukru :/ no to co lezy to 100zl zapłaciłam ale od razu nie zjem hahaha grunt , że chęci mam i chce próbować
 
@Hatice witaj. Jest weekend, wiec dziewczyny beda wchodzily pozno, albo z rana. Postaraja sie odpowiedziec. Ja sie nie leczylam u doktorka. Zaraz wywolamy @Porzeczka1234 czy moglabys odpowiedziec dziewczynie na pytania o sprawy formalne u prof. Malinowskiego?

Troche cierpliwosci, odezwa sie.

Bardzo mi przykro z powodu twoich strat.
A i chyle czola, ze przeczytalas wszystko

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Hatice witaj kochana ja leczyłam się u prof. Malinowskiego uważam ,że to świetny wybór wielu dziewczyną udało się donosić u niego ciążę mnie również krytykowany za wysokie ceny ale skuteczność ma niezłą. Ja również straciłam 2 wysokie ciąże 26 tydzień i 11 tydzień serca przestawały bić naszym córeczką ot po prostu 3 ciążę donosiłam i mamy ziemską córeczkę. Możesz płacić kartą koszt pierwszych badań ok 6 tyś jeśli masz już jakieś zrobione to prof część Ci uzna mnie uznał nie trzeba być na czczo przygotuj męża /partnera na oddanie nasienia trzymam kciuki

@Destino jak się czujesz?

@nafoczka kochana ściskam Cię bardzo mocno mam nadzieję , że z synem wszystko będzie dobrze

@marshia skarbie co u Ciebie jak mama i jak Ty się czujesz i M?

@magda1208 jakie plany co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuję za takie miłe przyjęcie. Tyle we mnie emocji że aż się poplakalam :(
nie ogarniam jeszxze do końca odpisywania, n a dodatek jestem w aucie i na telefonie pisze.
Jestem już chyba dość mocno zdiagnozowana :) obecnie jestem pod opieką immunologa, hematologa, endokrynologa i wiadomo ginekologa. Po pierwszym poronieniu diagnozowalam się sama ;) i taka jest moja lista: trombofilia mieszana ( wrodzona i nabyta), addison biermer ( anemia zlosliwa), hashimoto, niedoczynność i oczywiście mutacje mthfr w wersji hetero. Do tego przeciwciala jądrowe i bardzo wysokie przeciwciala tarczycowe.
Rozpisze dokładnie wszystko na spokojnie :) Leczyłam się u prof Jerzak. Mam wszystko w notatkach i myślę że może komuś się to kiedyś przyda więc gdy będę w domu to wszystko rozpisze.
6 tysięcy przeczytanych stron poskutkowalo chyba jedna dioptria więcej ale czego się nie robi żeby zostać mama :)
 
@Porzeczka1234 brakuje mi waszych mamusiowych wymian zdan.
Mnie sie ryczec juz chce. Porod zbliza sie od poltora tygodnia i jestem tym bardzo zmeczona a dzis wyjatkowo. Jeszcze ten moj klocuszek rusza sie 2,3razy dziennie i tyle juz wazy. Staram sie o tym wszystkim nie myslec i trzymac sie, ale ciezko juz. Jutro mam ktg w szpitalu i zobacza, czy szyjka sie ustawia. Ostatnio rozwarcie mialo zaledwie 1 cm
No to sie wyzalilam.

A jak wy sie dziewczynki rozwijacie. Co ja bym dala za klocuszka obok mnie. A potem bede tesknic za bebeszkiem

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo dziękuję za taką błyskawiczną odpowiedź :) nie ukrywam że to właśnie Twoją historia Porzeczko ( nie umiem oznaczyc) zainspirowała mnie do umówienia się na wizytę do dr Malinowskiego. Cieszę się że w końcu tu jestem i z Wami rozmawiam zamiast tylko podczytywac . Jutro zdam relacje z wizyty u dr :)
 
reklama
@Porzeczka1234 brakuje mi waszych mamusiowych wymian zdan.
Mnie sie ryczec juz chce. Porod zbliza sie od poltora tygodnia i jestem tym bardzo zmeczona a dzis wyjatkowo. Jeszcze ten moj klocuszek rusza sie 2,3razy dziennie i tyle juz wazy. Staram sie o tym wszystkim nie myslec i trzymac sie, ale ciezko juz. Jutro mam ktg w szpitalu i zobacza, czy szyjka sie ustawia. Ostatnio rozwarcie mialo zaledwie 1 cm
No to sie wyzalilam.

A jak wy sie dziewczynki rozwijacie. Co ja bym dala za klocuszka obok mnie. A potem bede tesknic za bebeszkiem

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino, jutro rozdają darmowe wózki od RMFu to może akurat na ktg coś się okaże i syniu się pokusi ;) A nie chcesz poprosić o wywołanie czy to za wcześnie?
 
Do góry