reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo małymi kroczkami do celu ja dzisiaj super śniadanko mialam, za makaronami srednio przepadam chyba jestem wyjatkiem mogloby ich nie byc. Natomiast tata mi podrzucil ciasto dzisiaj i bach na drugie zjadlam juz mam wyrzuty sumienia;( Łososia nie polecam jesli staracie sie o dziecko raczej mniejsze rybki moze byc sledz ale nie losos Ja nie lubie szprotow a ponoc sa najzdrowsze
Zosiak, losos jest super, zwlaszcza przy staraniach bo ma mega duzo omega3 co poprawia kondycje endometrium, jakosk komorek jajowych itp. wazne zeby nie byl hodowlany tylko np atlantycki
 
Ostatnia edycja:
reklama
@roxie123 dobrze Ci sasiadka nagadala[emoji4]

W ogole to mi sie wydaje ,ze kazdy powienien powyrzucac sosy w torebkcah ,vegety i inne ,ja od lat tego nie jem.
Nie pije sokow z kartonu,tylko wyciskane.
Ogolnie chyba jem zdrowo[emoji4]
Pierwsza zasada to regularnosc[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@bobasek1990 mi gin mowila, ze mozna heviran, zovirax. Stosujesz tylko na opryszczke i tak dlugo jak trzeba. Dobrze tez dziala pasta do zebow. Osobiscie stosowalam paste a czasem heviran

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam moje kochane :)
U mnie jednak choroba Karola się rozwija a do tego mam koniec roku w pracy i chyba dopada mnie jakieś przeciążenie styków. Tak się o niego martwię ;( nie dość ze jest niejadek i ze ma te problemy (autystyczne) w szkole to jeszcze bez przerwy choruje i to wszystko się pogłębia. Nie mam pojęcia co się dzieje z moim dzieckiem i jak z tego wyjsc. Blady, zmęczony, anemiczny i płacz liny. Mieszają mi się uczucia czy znowu dawać antybiotyk, zrobiłam mu wszystkie możliwe badania i juz mi ♡ peka.
No ale żeby wam tak nie smucic to napisze, że mały prosiaczek taranuje wszystko :)

Jestem z wami ale tak jakoś bardziej przez funkcję bo nic mnie nie kręci :( juz dogadalam się z @agatush ze mi pomoże wiec słuchajcie i wspierajcie ja (tak jak mnie :* )
 
Witam moje kochane :)
U mnie jednak choroba Karola się rozwija a do tego mam koniec roku w pracy i chyba dopada mnie jakieś przeciążenie styków. Tak się o niego martwię ;( nie dość ze jest niejadek i ze ma te problemy (autystyczne) w szkole to jeszcze bez przerwy choruje i to wszystko się pogłębia. Nie mam pojęcia co się dzieje z moim dzieckiem i jak z tego wyjsc. Blady, zmęczony, anemiczny i płacz liny. Mieszają mi się uczucia czy znowu dawać antybiotyk, zrobiłam mu wszystkie możliwe badania i juz mi ♡ peka.
No ale żeby wam tak nie smucic to napisze, że mały prosiaczek taranuje wszystko :)

Jestem z wami ale tak jakoś bardziej przez funkcję bo nic mnie nie kręci :( juz dogadalam się z @agatush ze mi pomoże wiec słuchajcie i wspierajcie ja (tak jak mnie :* )
Przynajmniej się postaram :-) [emoji2]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@nafoczka to na pewno przemeczenie i brak slonca.
Wiesz pracy masz sporo,do tego dzieciaczki ,duzy dom.
I tak jestes dzielna.
Nie wiem jak pomoc synkowi[emoji17]moze pogadaj z innym lekarzem?zawsze swieze spojrzenie moze cos zmienic.
Caluje i sciskam[emoji8]

@roxie123 wyciskarka super rzecz[emoji4]
Dzis pilismy pomarnoczowy.
A teraz w ogole jak mam ta zmywarke to nawet umycie jej nie jest dla mnie problem ,myje ja recznie no ale nie mam innych garow.
Jestem prze happy[emoji5]
Moja byla bardzo droga ale wtedy to byla nowosc.
Jedyny plus ,ze ma 10 lat gwarnacji.
Ale teraz jest super wybor wyciskarek za kilka stow,nie bralabym najtanszej ale jakas posrednia,polecam.
Zawsze mozna sprobowac na raty 0% dostac[emoji4]
A przy staraniach i jak Ty nie lubisz warzyw i owocow to swietny sposob na urozmaicenie diety


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Owoce lubię warzywa hm tu bym dyskutowala [emoji23] M dziś mi dał sałatki spróbować pomidor z pekińską i coś tam wymieszal mówi że jak zwrócę to posciera[emoji23][emoji23][emoji23] ale przelklam może pomału się nauczę chodz to nie moje smaki .

Dziś mam na obiad kurczak curry i ryż brązowy do tego zageszczalam maka orkiszowa. Zgrzeszylam bo dałam kukurydzę [emoji12]
1515929929-171a0a988363f3df-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry