reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@agatush noo daj spokoj
Przed 2 szlam spac i zasnac nie moglam, w dodatku snily mi sie wszytkie wersje porodu,6.20 poszlam siku i juz kawe pije bo nie oplaca mi sie spac ,o 7 mialam wstawac.
Ale hmm wypije,pojade na targ,wroce pofarbuje sobie wlosy i biore sie za sprzatanie.
Wczoraj o polnocy jeszcze wymyslilam ,ze fugi sobie w lazience wyszoruje jak wszysko skoncze bo sa mega brudne[emoji23]
A Ty karmienie z Michasia?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@agatush noo daj spokoj
Przed 2 szlam spac i zasnac nie moglam, w dodatku snily mi sie wszytkie wersje porodu,6.20 poszlam siku i juz kawe pije bo nie oplaca mi sie spac ,o 7 mialam wstawac.
Ale hmm wypije,pojade na targ,wroce pofarbuje sobie wlosy i biore sie za sprzatanie.
Wczoraj o polnocy jeszcze wymyslilam ,ze fugi sobie w lazience wyszoruje jak wszysko skoncze bo sa mega brudne[emoji23]
A Ty karmienie z Michasia?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Biedactwo [emoji20] go ja widzę że już cały plan dnia rozpisany :-D dzielnie walczysz o to rozkrecenie porodu :-D tak karmienie. Ale ja doskonale Cię rozumiem... Miśka usypia około 20-21 a ja nie mogę usnac do 2-3 i jak już się w końcu zmusze i usne to około 5 Ona się budzi [emoji23] no dzisiaj dłużej bo po 6 się obudziła [emoji2] no więc chodzę ostatnio jak zombi :-p

Moja Michaśka kończy dzisiaj 4 miesiące.... Jak ten czas leci!!! [emoji33] [emoji33]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Destino ja to bym uwila dla wszytakich ciezarowek wokol hehe[emoji14]smacznej kawusi[emoji8]

@agatush powiem Ci ,ze ja poprostu dobrze sie czuje,a ze charkter taki ,ze na tylku nie wysiedze to co ja poradze[emoji4]
Ucaluj 4 miesieczna kruszynke[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry