reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ten Derkacz to super lekarz,moja przyjaciółka po poronieniach m.in. u niego prowadzi swoją 4 ciążę (3stracone). Ja też spotykałam się ze stwierdzeniem,że 2,5 to już niedoczynność i właśnie taki wynik miałam po 1ciąży i wtedy zaczęłam leczenie @Maciejka78 . W tej ciąży najpierw tsh rosło z 1 do 2,8 , po czym spadło nagle do 0,0015... po 3 tygodniach bez leków mam 0,65. Zobaczymy co dalej :) ważne jest też ft4 i zawsze trzeba badać razem z tsh w ciąży.
@burczuś , dobra decyzja, trzymaj się !
 
reklama
@iveo raczej nie maluszka, kilkumiesięcznego. Zależy od OA. W większości byłoby to dziecko powyżej 2 lat.
@magda1208 każdy OA ma swoje zasady. Dopytaj się kochana o wiek dziecka, bo wydaje mi się na maluszka nie ma co liczyć. Ale mogę się mylić. Niestety OA rządzą się swoimi prawami.
@bertha dobrze zrozumiałaś. Zależy w jakim para jest wieku. Swoją drogą mało jest dzieci takich malutkich w ośrodkach.
 
@burczuś dopiero doczytalam tak przykro ...
Jesli nie chcesz odwolac wyjazdu to tylko szpital jak dla mnie zostaje.
@magda1208 wiem jedno bedziesz tak wspaniala Mama jak jestes wspanialym Czlowiekiem! ❤Rob swoje a swoje reszte zostaw w rekach Boga on ma dla Was najlepszy scenariusz...

Ja od 2 godzin ledwo chodze postanowilam polezakowac i jest lepiej ale podniesc sie z kanapy oj to nie lada wyczyn. Czy to mozliwe, ze obiad (watrobka ziemniaki i kapusta kiszona z marchewka) mogly do tego doprowadzic? Czuje jakby mi skrecalo jelita wyprostowac sie nie moge bol tylko przy chodzeniu albo wstawaniu z prawej strony w dole jakby jajnik
 
Brak akcji ❤.
Spokojnie dziewczyny...daje rade
bardzo mi przykro, jeśli zdecydujesz się na wyjazd napewno bardzo musisz na siebie uważać,
Witajcie !
Dołączyłam do was dzis.
Wlasnie mija rok od drugiego poronienia.
Mam 29 "-lat 9 letniego syna i marze o drugim dziecku.
Duzo zaległości do przeczytania, ale proszę o pomoc, porade. Mieszkam pod warsZawa. Pierwsze poronienie czerwiec 2016, drugie luty 2017. Nikt nie chciał mnie zbadać, lekarze mówili ze tak czasem sie dzieje. Postanowiłam zrobić sama serie badań.
Antykoagulant t ujemny
P/p tarczycowe dodatnie ale nisko na górnej granicy /60 l, a obecnie spadły do 4
Ana 1:320 dsf70+++ Homogenno plamiste
Tarczyca ft3 ft4 Tsh Ok
Czekam na wyniki Amh, mutacji
B12 600
Kwas foliowy 10
Homocysteina 15(obecnie zbijam ja)
Czekam na zrobienie insuliny po obciążeniu
Maz przebadany nasienie Ok zbijamy mu homocysteine
Cytologia usg Ok
Mam tez stara borelioze która chyba obecnie supiona chociaż cholera wie 17 lat robi co chce/
Syn lat 8, ciaza Ok, bez suplementów bo nawet nie widziałam ze trzeba porób planowy naturalny w terminie.
Co ja mam dalej robic? Czekam na wizytę u prof. Jerzak ale może ma ktoś jakiś pomysł ?
witaj, zrobiłaś dużo badań ale warto sięgnąć do immunologi po dwóch poronieniach, zrób CBA i IMK. Mam taką samą sytuację, syn 8 lat jedno poronienie 6 tydz, i strata chorego dziecka 12 tyg,
 
@burczuś kochana tak mi przykro...[emoji22] tulę[emoji173]
@czarna_mala wychodzę ale tylko na moment[emoji6] nic jeszcze nie postanowiłam. muszę złapać trochę oddechu, w ferie zaraz wyjażdzam na trochę z rodziną a po powrocie padną jakieś decyzje.
A ty kiedy masz ten transfer, czekam na konkrety bo to że w styczniu to pamiętam [emoji39]


Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@burczuś kochana tak mi przykro...[emoji22] tulę[emoji173]
@czarna_mala wychodzę ale tylko na moment[emoji6] nic jeszcze nie postanowiłam. muszę złapać trochę oddechu, w ferie zaraz wyjażdzam na trochę z rodziną a po powrocie padną jakieś decyzje.
A ty kiedy masz ten transfer, czekam na konkrety bo to że w styczniu to pamiętam [emoji39]


Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
No nareszcie, bo miałam Cię znowu wywoływać z tych chaszczy [emoji23] u mnie stoi w miejscu wszystko. Kiszka jest, bo miałam mieć histero w grudniu - spóźnił mi się 2tyg okres, a krwawienia dostałam w dniu, w którym miałam się zgłosić do szpitala [emoji5] kolejny termin miałam na ten tydzień, to od tygodnia poniewiera mnie taka grypa, że mało nie znalazłam się na oddziale zakaźnym. Następny termin mam na początek lutego i mam nadzieję, że nic się nie wydarzy już i wtedy w marcu zrobimy już to cholerne crio.
Wypoczywaj sobie póki co [emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry