reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochane dopytam jednak jedno z pierwszych pytań brzmiało w jakim wieku jesteśmy i jakie dziecko chcielibyśmy zaadoptować. Mąż podał nasz wiek oraz odpowiedział, że jak najmniejsze wówczas kierownik OA odpowiedziała , że o malutkie dziecko jest trudno ze względu na 500 +.
 
reklama
@nafoczka czy jesteś może ?
Dostałam namiar na tą grupę od jednej z dziewczyn ktorej udało sie zostac mamą...
Słyszałam bardzo duzo rożnych opinii na temat prof do ktorej idę, może jest ktoś kogo możecie mi polecić? Dojadę ....
 
@magda1208 jak dla mnie jedna z największych głupot to +500. Sama znam takie przypadki, „robienia” cyt. Właśnie dla $$$ .... małe dziecko = mału kłopot, ale co później? Odda ? ... masakra po prostu... wiadome,małe dziecko każdy by chciał,ale to trzeba tez brać mocno pod rozwagę właśnie mając z tylu głowy przebieg ciąży,sytuacje matki itp.... moje przedszkole jest integracyjne i mam 3 dzieci z adopcji - wszyscy maja „coś”... „mój” w grupie ma alalie- długo nie mówił, teraz ma 6lat i coraz to nowsze niepokojące symptomy .... w sąsiadującej grupie mamy chłopca z FAS,który wyszedł w momencie jak zaczęli diagnozować dziecko po wielu ciężkich przejściach po cukrze i wszystkim innym co go zawiera. Ehhh.... moja mama mi dzisiaj powiedziała,ze jak by się tylko dało to ona by mi dziecko urodziła :(

@Zofiamartkowska kochana tutaj to chyba „króluje” dr Przybycien, Paśnik, Malinowski
 
@magda1208 z tymi malutkimi dzieciaczkami w OA jest tak, że trudniej u nich o diagnozę. Niestety wiele rzeczy może wyjść po pierwszym roku życia takiego maluszka. Jak pisałam, mam za sobą kilka spotkań w takim ośrodku i powiem ci że są to bardzo trudne tematy.
 
A właśnie coś sobie przypomnaialam @roxie123 tabletki ziołowe Castagnus z Herbapol,poczytaj - wspiaalam teraz w gogle i dziewczyny z forum 28dni pisały o tym,to chyba tez PRL obniża.. może któraś dziewczyna to stosowała i coś więcej doradzi
 
A właśnie coś sobie przypomnaialam @roxie123 tabletki ziołowe Castagnus z Herbapol,poczytaj - wspiaalam teraz w gogle i dziewczyny z forum 28dni pisały o tym,to chyba tez PRL obniża.. może któraś dziewczyna to stosowała i coś więcej doradzi
Ja jak długo zajść nie mogłam w ogóle w ciążę, to zaszłam w pierwszym cyklu z Castagnusem ;) ale zaczęłam wtedy brać też witaminy z grupy B (na czuja, bo wyczytałam w necie, potem po drugim poronieniu okazało się, że mam mutację MTHFR) :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Może komuś się przyda :) schemat dawkowania witaminy D w zależności od aktualnego poziomu

@czarna_mala a teraz jakie plany kochana? Starania czy diagnostyka?
 

Załączniki

  • DFE5736B-4768-4B9D-B617-B6C35D390686.jpeg
    DFE5736B-4768-4B9D-B617-B6C35D390686.jpeg
    90,9 KB · Wyświetleń: 119
@roxie123 nie robiłam, boję się i nie chce póki co robić. Podjęłam decyzję że zostaje przy swojej gin i nie będę jej zmieniać. Jest dobrym specjalista, znam przypadki ciąż udanych po dwóch wcześniejszych poronieniach, także póki co zostaje.
@olaa90 ja też sierpniowy lew :D i fajny ten schemat dawkowania Wit D. Kurde... A ja biorę tylko 4000 a wg tego powinnam brać 12.5 tys....
 
reklama
dziewczyny a jak sie ma do tych mutacji MTHR witamina K. Ja ją głównie spożywam z D, bo mam nie dobór, ale przy zakrzepicy z tego co wiem powinno się unikać nawet w diecie witaminy K? Wiecie coś na ten temat, bo teraz nie wiem czy mogą ją suplementować
 
Do góry