reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Burczus jak u mnie bylo 4 to u ciebie w tym dniu bylo 29 i sie martwilas. Niestety na poczatku musi dobrze ruszyc i potem powinno przyrastac ok 100%. Po 2 dniach od implantacji beta powinna ruszyc tak, zeby byla 2cyfrowa. A u mnie dzisiaj jest co najmniej 4 dzien po iplantacji i jest ledwo ponad 10. Nie ma szans...
Implantacja moze trwac nawet 2 dni takze nie przesadzaj wszystkiego
 
Implantacja moze trwac nawet 2 dni takze nie przesadzaj wszystkiego
Gosia ja wiem ile moze trwac implantacja. Ale chodzi o to ze beta zaczyna byc produkowana juz po implantacji. I wtedy powinna dobrze ruszyc z kopyta zeby przyrastac o te ok 100%. Komu jak komu ale chyba Tobie tego nie musze tlumaczyc. Ja wiem ze sie rozne cuda tu na forum dzialy a u Ropuszki beta byla 8 ale u niej po 48h byla grubo ponad 30.
 
@dżoasia ja 12 dzień cyklu beta 33 albo 39 następna 130 po 48 h i już szło super do góry nie pamiętam już może faktycznie źle prorokujesz bo właśnie widziałam że 300 procent normy wyrobiły bobasy. I wiesz pewnie że jakby jeden bobas obumarł :( to beta trochę zwalnia a później rośnie szybciej

@nafoczka niestety nie znam ale mogę tylko powiedzieć ,że ja z tych dzieci co muszą mieć ciszę w trakcie uczenia mnie rozpraszało nawet stukanie długopisem o biurko studia mimo to skończyłam mam nadzieję ,że to fałszywy alarm.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia ja wiem ile moze trwac implantacja. Ale chodzi o to ze beta zaczyna byc produkowana juz po implantacji. I wtedy powinna dobrze ruszyc z kopyta zeby przyrastac o te ok 100%. Komu jak komu ale chyba Tobie tego nie musze tlumaczyc. Ja wiem ze sie rozne cuda tu na forum dzialy a u Ropuszki beta byla 8 ale u niej po 48h byla grubo ponad 30.
No dobra juz nic nie pisze bo wiem ze tylko cie to irytuje i nie dziwie sie niestety im wiecej wiemy tym mniej wierzymy. Trzymam kciuki kochana
 
Do góry