reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia ale przyrost jest ok
tak ja zaczynałam o 6,3 wiec wiem co mówię
nie analizowałam tego, ze zaczynałam od małej wartości
ważne, że beta była i rosła więc tego właśnie Ci zyczę
a czytałas jak wczoraj @kinga_86 pisała, ze pozytyw miała w 50dc? cuda sie zdazają :*
 
reklama
@Porzeczka1234 - owu powinnam mieć w sobotę albo niedzielę, bo zwykle mam 19/20 dc, więc może faktycznie jeszcze podgoni... ;) dziękuję za uspokojenie, i już nie szukam dziury w całym! ;*

@burczuś - trzymam strasznie mocno kciuki za dzisiejszą wizytę i czekam na wieści! ;*

@nafoczka - nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba @kas90 pisała kiedyś, że pracuje z dziećmi z autyzmem... ktoś na tym forum na pewno o tym pisał, ale mogę się mylić co do konkretnej osoby.
 
@bertha - ooo! to dobra wiadomość w sumie, bo mi wczoraj wyszło w 15dc endo grubości 8mm. Lekarz powiedział, że jest dobre jak na połowę cyklu (ja mam 34/36 dni cykl), aczkolwiek nie wiem czy nie powinno być już ciut grubsze?
edit: kurcze, teraz doczytałam, że Ty masz 8mm w 6dc już :O hmmm...
Co do potworniaka, moja kuzynka miała i musieli jej wycinać. Pokazali jej potem tę wycinkę. Coś okropnego - miał zęby i włosy ten jej potworniak. :p
Widze, ze super wiesci z wizyty przywiozłaś! super!
Ja mam 8mm w 6dc, ale ja bede miala owu w 11/12dc. :)
Masz super endo, ono jeszcze rosnie, i po owu dalej rosnie, takze masz super warunki. staracie sie w tym cyklu?

Matko, poogladalam sobie zdjecia potworniakow! masakra! one rzeczywiscie moga miec wlosy, zeby!! jeny, okropne.. no i co ja z tym mam zrobic. gin mowi, ze mam sie tym nie przejmowac. moze chce najpierw zebym zaszla, urodzila i dopiero wtedy usuniecie..

Gosia ja wiem ile moze trwac implantacja. Ale chodzi o to ze beta zaczyna byc produkowana juz po implantacji. I wtedy powinna dobrze ruszyc z kopyta zeby przyrastac o te ok 100%. Komu jak komu ale chyba Tobie tego nie musze tlumaczyc. Ja wiem ze sie rozne cuda tu na forum dzialy a u Ropuszki beta byla 8 ale u niej po 48h byla grubo ponad 30.
A w ktorym dpt Ropuszka miala te 8? bo chyba w 8dpt blastki?
ja wciąż wierze!

burczus, kciuki ogromne!
 
@dżoasia ale przyrost jest ok
tak ja zaczynałam o 6,3 wiec wiem co mówię
nie analizowałam tego, ze zaczynałam od małej wartości
ważne, że beta była i rosła więc tego właśnie Ci zyczę
a czytałas jak wczoraj @kinga_86 pisała, ze pozytyw miała w 50dc? cuda sie zdazają :*
Przy ivf to raczej jasne kiedy co sie dzieje:) U mnie transfer byl w 17dc to tak jakby w 12dc byla owu. Dobra, dziolchy koniec.o mnie bo ocipieje ;) czekam do piatku, ale znajac zycie to gowno sie wyjasni. We wrzesniu miesiac czasu zylam w zawieszeniu :/
 
@Porzeczka1234 - owu powinnam mieć w sobotę albo niedzielę, bo zwykle mam 19/20 dc, więc może faktycznie jeszcze podgoni... ;) dziękuję za uspokojenie, i już nie szukam dziury w całym! ;*

@burczuś - trzymam strasznie mocno kciuki za dzisiejszą wizytę i czekam na wieści! ;*

@nafoczka - nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba @kas90 pisała kiedyś, że pracuje z dziećmi z autyzmem... ktoś na tym forum na pewno o tym pisał, ale mogę się mylić co do konkretnej osoby.
marthi dziękuję, tak @kas90 juz mi kiedys wysylała zadania dla Karola tylko problem w tym, że on je szybko robi- jak przy nim siedze oczywiscie :)
Przy ivf to raczej jasne kiedy co sie dzieje:) U mnie transfer byl w 17dc to tak jakby w 12dc byla owu. Dobra, dziolchy koniec.o mnie bo ocipieje ;) czekam do piatku, ale znajac zycie to gowno sie wyjasni. We wrzesniu miesiac czasu zylam w zawieszeniu :/
Asia nie chce cie juz meczyć i rozumiem, ze przy transferze moze i wiadomo co i kiedy ale uwierz ja mialam tak idealny wykres, ze z niego też było dokładnie widać nawet kiedy było zagnieżdzanie a ono bywa różnie :)
spójrz o tu:
Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl
PS o i własnie dzięki tobie odszukałam wykres i nawet był beta 6,09 w 8dpo a w 4dpo zagnieżdzanie :p
@burczuś wierze :)
 
Widze, ze super wiesci z wizyty przywiozłaś! super!
Ja mam 8mm w 6dc, ale ja bede miala owu w 11/12dc. :)
Masz super endo, ono jeszcze rosnie, i po owu dalej rosnie, takze masz super warunki. staracie sie w tym cyklu?

Matko, poogladalam sobie zdjecia potworniakow! masakra! one rzeczywiscie moga miec wlosy, zeby!! jeny, okropne.. no i co ja z tym mam zrobic. gin mowi, ze mam sie tym nie przejmowac. moze chce najpierw zebym zaszla, urodzila i dopiero wtedy usuniecie..


A w ktorym dpt Ropuszka miala te 8? bo chyba w 8dpt blastki?
ja wciąż wierze!

burczus, kciuki ogromne!
Kochana oglądałam je oj no nie fajnie to wygląda moja koleżanka miała go ale w macicy na pierwszych prenatalnych okazało się że to potworniak i ciąża się źle rozwija usuneła zbadali i był to chłopiec. Starała się o odszkodowanie i skrócony urlop. Myślę że chyba powinnaś to usunąć porozmawiaj może z innym lekarzem
 
@czarna_mala ja mialam przerwe w ćwiczeniach teraz znowu wracam same pozytywy raz zw lepiej po cwiczeniach sie czuje dwa ukrwienie macicy jest lepsze i u mnie gdy nie cwicze nawet wit d nie pomaga i lapie doly i mam kiepski nastroj.
 
marthi dziękuję, tak @kas90 juz mi kiedys wysylała zadania dla Karola tylko problem w tym, że on je szybko robi- jak przy nim siedze oczywiscie :)

Asia nie chce cie juz meczyć i rozumiem, ze przy transferze moze i wiadomo co i kiedy ale uwierz ja mialam tak idealny wykres, ze z niego też było dokładnie widać nawet kiedy było zagnieżdzanie a ono bywa różnie :)
spójrz o tu:
Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl
PS o i własnie dzięki tobie odszukałam wykres i nawet był beta 6,09 w 8dpo a w 4dpo zagnieżdzanie :p
@burczuś wierze :)
Hehe ja nie wiem.o co chodzi w tym wykresie bo niestety u mnie cykli regularnych brak, owu samoistne to tak jak pisalam, np w czasie poronienia a jak trzeba to nie ma itp itd wiec na.kalendarzyku sie.nie skupialam. Czyli jak u ciebie bylo zagniezdzanie w 8dpo to tą bete z wynikiem 6,9 kiedy robilas?
 
reklama
@nafoczka a czy u twojego dziecka jest cos zdiagnozowane czy to na razie takie bladzenie we.mgle? Bo jak dla mnie to on ma tylko jakis problem z koncentracją, skoro jest madry i jak ktos go pilnuje to umie sie skupic. Ja jak sie uczylam to tez musialam miec.cisze i najlepiej zeby nikt kolo mnie nic.nie robil a w szkole jak zaczynal sie ruch na sali to juz sie nie potrafilam skupic nad swoim sprawdzianem itp. Do dzis tak mam, ze jak w pracy ktos kolo mnie chodzi to z papierologii nic nie ogarne, musze sie w biurze zamknac. A papierologii mam na jakies pol godz dziennie a jak sie nie skupie to mi 2godz potrafi to zajac. Moze tylko jakies witaminy mu wystarcza a juz.niektorzy autyzm mu chca wmowic. No chyba, ze faktycznie ma.juz cos zdiagnozowane w tym kierunku...
 
Do góry