reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoasia kumam. Niestety gubi nas to,że mamy już ogromną wiedzę na temat naszego organizmu. Ja już nie wierzę w swój cud(przepraszam), ale jeszcze wierzę w Twój:*
Piszac ,że beta jest wpirzo mialam na myśli przyrost.
 
@roxie123 A ja nie robiłam wyjątkowo w tę w sobotę rosołu, a małż już marzy o pomidorówce. Nie mam wyjścia.
Kochana diostinex biorę już 3 lata. Zaczęło się od bólu głowy, dość częstego. Okazało się, że prolaktyna jest na poziomie 1500 czasem więcej, czasem mniej, więc zapisano mi te tabletki. Pomogło, prolaktyna teraz ok.360, robiłam też rezonans z kontrastem, wszytko ok, guza nie ma. U mnie najprawdopodobniej to zasługa stresu i studiów.

edit. Błądw stopce, Dostinex a nie Diostinex.... o losie.
 
@Marthi kochana lekarz ma rację endo masz super pęcherzyk 15 mm pęka jak ma ok 20-23-24 mm to endo podrośnie ma jeszcze czas. Uważa się , że pęcherzyk rośnie 2 mm na dobę to owu powinnaś mieć za 2-3-4dni i endo pewnie urośnie do 12 mm wszystko idealnie nie szukaj dziury . Staracie się w tym cyklu?

@dżoasia mhhh nie wiem co napisać mam nadzieję ,że jednak się mylisz

@burczuś a ja wierzę za Ciebie czekam na wieści
 
@dżoasia @burczuś mi kazały wierzyć jak miałam bete 6.9 ... także wiadomo każda chce dobrze życzyć , i wierzyć za nas kiedy my wiemy juz co dalej ... niech u Was jednak się wszystko odwróci do góry nogami ;* czekamy na wieści jakiekolwiek najlepiej te dobre a jak nie dobre to macie wsparcie ;*

@mokka25 mi stresu do tej pory nie brakowało więc nie dziwi mnie , że wynik jest jaki jest ... bo ja duszę w sobie wszystko chociaż mogłoby się wydawać , że jest inaczej , ale tylko tutaj jestem taka gaduła ...
Praca w UK ciągły stres , z tatą dużo stresów było , mamy choroby stresy , moje poronienia stresy i babka mi dawała w kość , wiecznie nam kasy brakuje jedziemy na kredycie ale dajemy radę z pomocą innych bo wiedzą jak nam cięzko ...
Teraz jesteśmy na swoim i psychika zaczyna odpoczywać powoli ...
Miałas jakies skutki uboczne po nim ?
 
@Porzeczka1234 ale ona cudowna, kochana i cud miód... a z tą miłością to wiem o czym piszesz

a tak na marginesie to zbieram myśli do siebie.. wiem, że w róznych dzedzinach pracujecie ale może, któraś z was ma doświadczenie a dziećmi z AUTYZMEM (lub coś podobnego) Plizz poradźcie coś prosze bo chce to rozsadnie ogarnąć..
Mam skierowanie ze starszym synem (l6, kl0) do poradni bo "jest mądry ale niezaiteresowany" to tak w skrócie :)
otóz na połrocznej diagnozie wypadł super na poziomie wysokim
ale niestety to jest tylko w tedy gdy Pani z nim rozmawia i poswięca czas, gdy jednak pani mu nie przypomina o robieniu zadań lub gdzy on robi a dzieci sie bawią to on natychmiast przestaje koncentrować swoją uwage i tak jest zarówno przy zadaniach, jedzeniu, sprzątaniu itp zawsze jest w ostatniej 2 lub z zaległosciami, które oczywiście codziennie wieczorem musze z nim nadrabiać

po drugie, nie lubi hałasu i natychmiast zwtaca na nią uwage lub zatyka uszy

no ale jesli chodzi o komunikatywnośc to w przeciwieństwie do dzieci z autyzmem poszedłby z każdym i wszedzie

i co?
Oczywiście tylko dodam, ze Pani mocno sie zastanawiała nad skierowaniem bo w diagnozie ocenia wiedze a nie tempo pracy, co nie zmienia faktu, ze będzie mial ogromne trudności jesli tak dalej pójdzie...
 
reklama
Do góry