reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Może tak odbieracie posty [emoji16][emoji23] nie tyle fiksuje co mnie wszystko ciekawi i wszystko bym chciała wiedzieć bo ja z tych co muszą być doinformowane [emoji3] a jak ktoś wie coś w temacie to wyciągam ile wlezie [emoji4] także nie przejmujcie się mną ja jakoś tak bez stresu na razie tylko ciekawski człowiek ze mnie [emoji23]
Mi po clo nie było nic oprócz wybuchow gorąca w twarz czasami [emoji4] fakt i tak będę brać jak będę musiała może się nie przekrece xD

@burczuś czekamy powodzenia [emoji8]

@dżoasia robiłaś betę?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, krew oddana o 7. Ostatnio jak sprawdzalam o 8.40 to juuuuz byl wynik, ciekawe o ktorej bedzie dzis:)
 
reklama
@bertha - ooo! to dobra wiadomość w sumie, bo mi wczoraj wyszło w 15dc endo grubości 8mm. Lekarz powiedział, że jest dobre jak na połowę cyklu (ja mam 34/36 dni cykl), aczkolwiek nie wiem czy nie powinno być już ciut grubsze?
edit: kurcze, teraz doczytałam, że Ty masz 8mm w 6dc już :O hmmm...
Co do potworniaka, moja kuzynka miała i musieli jej wycinać. Pokazali jej potem tę wycinkę. Coś okropnego - miał zęby i włosy ten jej potworniak. :p

@mokka25 - super, że masz już plan leczenia! ;)

@roxie123 - oj marzę o heparynie nie w zastrzykach... :D ale tyle się naszukałam, że chyba naprawdę takiej co my potrzebujemy nie ma :( Pytałam też kilku lekarzy i eee-eee, ni ma alternatywy.

@Kwiatuszekk23 - ja też nie słyszałam i nikt mi np. nie kazał, by mój M badał MTHFR.

@gosia321 - mądre słowa! popieram.

@marshia - Dziękuję, że pytasz. ;) Odnośnie mojej wizyty:

Wyniki hormonów itd. gin powiedzial, ze bdb, ze ten stosunek FSH do LH wynosi 1 wiec idealnie. Obraz usg ocenia na bdb - jest w lewym jajniku pęcherzyk dominujący 15 mm (który mogłam juz wczoraj i dziś czuc i tak było bo co pare chwil czuje uklucie) zreszta ten pęcherzyk na usg od razu i mi i jemu rzucił sie w oczy, takze fajnie bo w listopadzie mialam wuchte rownych pecherzyków, nie było w 8dc widać dominującego.... generalnie powiedzial ze wszystko wyglada bdb i ze warunki idealne na zajście w tym miesiącu....... Endometrium mowil, ze ok jak na 15 dc (ja mam cykle 34/36 dni) - miało 8mm. Wg mnie mogło by byc grubsze No ale moze sie nie znam....... nie wiem, niby to polowa cyklu, do owu jeszcze troszkę... Co myslisz?
Na podstawie hormonów (wyników), i obrazu usg ocenił ze nie mam PCO... Co jeszcze - co do sterydu powiedzial mi, ze na razie nie widzi wskazań a jak zaczne brac to moze mi to rozwalić nadnercze i wolałby zebym nie brała bo moge przegiąć. Ogólem - cieszę sie ze na usg wszystko git. A co bedzie w praktyce.... zobaczymy. ;]

@marshia - kciuki za Twoj dzisiejszą wizytę! ;*

@dżoasia - kciuki za dzisiejszą betę! Czekamy na informację:)
 
@Marthi tak myślałam ;p niestety dla nas same nieprzyjemności w tym wszystkim... chociaż nie sorry sexy są przyjemne :D :D :D

Ja dzisiaj wyjątkowo wstałam z łóżka wcześnie ... w nocy budziłam się ze shizami krzyczałam do M , że jakieś dziecko stoi czy widziałam coś mi się pośniło nie teges ... a on jest na tyle udany , że śpi i mi odpowiada nie wiadomo o co kaman haha dobrani jesteśmy nie ma co :D chciałabym być już po wizycie i wszystko wiedzieć co i jak , a przede wszystkim kiedy starania można zacząć ... podejrzewam jednak , że nie prędko :/
Idę się ogarnąć i na jakieś zakupy , zupkę by zrobić jakąś bo klopsiki mam z wczoraj .

&&& za wizyty , bety i testy ;*
 
@kas90 miałam konsultacje u genetyka po kariotypach, powiedział wprost wada syna to przypadek... Powiedział tylko o metylowanym kwasie foliowym i w sumie dawkę odpowiednią kazał dobrac z ginekologiem...dlaczego uwaxasz że powinnam to jeszcze skonsultować?

@dżoasia uważasz że to za niska beta? Musi być przyrost conajmniej 100 procent.... To było 4 jest 16....

@burczuś ja też trzymam kciuki....

A jak tam @funia @Destino?
 
@dżoasia a skąd info ,że ma przyrastać szybciej? Za szybko rosnaca beta rownież świadczy o nieprawidłowosciach. Nie znam sie na standardach przy in vitro...ale wg mnie rośnie wporzo.
 
reklama
Do góry