reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@gosia321 chcesz termin na 12.01 do PAśnika? Piątek. Bo będę rezygnować właśnie.
Albo ktoś inny?
@marshia
Tak kochana jestem zainteresowana mam nadzieje ze dostane wolne bo biore juz jutro wolne na wizyte w Gdansku
To mam ci podac swoje dane na priv i podasz jak bedziesz zwalniac miejsce czy jak mamy to zalatwic. A i najwazniejsze na ktora godzine bo musze zgrac dojazd pociagiem
 
Ostatnia edycja:
@roxie123 u mnie też prolaktyna po obciążeniu była podwyższona ponad 10 krotnie i brałam bromergon 1/2 tabletki bo po całej świat za bardzo mi wirowal. Endokrynolog nazwał to czynnościową prolaktynemią czyli np. w sytuacjach stresujących się podwyższa. Po stosowaniu 1/2 tabsy owu miałam ale wcześniej też była. Brałam tak na wszelkie w bo zdaniem endo nigdy nie wiadomo czy akurat w danym czasie nie zakłuci to prawidłowych czynności. Ważne od ciąży od razu odstawiasz bromergon.
 
@Maciejka78 coś więcej u Ciebie nawalało czy to było powodem , że ciąże leciały ?
Oj mi stresu nie brakowało przez te lata a przez ten rok już wgl ...

Doczytałam Twoją stopke ;*
 
@Marthi jesli chodzi o grubość endometrium najlepiej ok 10 i powyżej, tak jak porzeczka pisze, ja max miałam 16mm
Ale nie może być tez za grube!!
Przy >14mm mój gin mówi ze już słabo, ze za grube i karci mnie ze zle się odżywiałam.
Pora wyjsc z krzakow i przedstawic Wam mojego glutka i (ponizej) krwiaka [emoji26]
Dane z dzisiaj :GS :117,8 cm(7t1d); CRL:4,2 (6t2d), akcja plodu widoczna, nad ujsciem wew.krwiak 5,5 x4,4 mm, w ujsciu zew. skrzep krwi 1x1 cm. Wg om 6t4d. Neoparin z 0,8 zmiejszony od dzisiaj do 0,6. Test poz. 22.12, w miedzy czasie 2 razy na ip z powodu krwawienia [emoji26]

1515497936-ef5a972fb5cd8710-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom

Wow!! Ale utrzymałas długo tajemnice! :) gratulacje!!!!!!
 
Heeeeeeeeeeeeeejo Kochane. Jestem. Dziewczyny moje drogie. Jestem po drugiej wizycie u docenta Paśnika. Ten człowiek jest wspaniały i świetnie wszystko tłumaczy. Co do wizyty, dostałam lek Calcort, w Polsce to Encorton. Ma się po nim mniej skutków ubocznych i się nie tyje...to zobaczymy. Ale co ja się musiałam nagimnastykować, żeby go dostać. Oczywiście trzeba sprowadzić z Niemiec. Cudowna @energiczna wyśle mi 50, a ja jak tylko dostanę swoje to odeśle.

Na razie mam próbować ze sterydem.Jeśli to nie pomoże to szczepienia mi zostają. Chce jak najszybciej zacząć z tym sterydem. Może w końcu coś załapie. Na dłużej
smile.gif


Teraz mam wizytę w piątek u swojego gina by sprawdzić, czy się oczyściło wszystko.
 
reklama
dziewczyny jestem załamana, mam mutację MThfr C677t heterozygota natomiast mąż ma też MTHR A1298C homozygota. Do tego Defregmentacja DNA nasienia do niczego. Co mi grozi przez te mutację. Czynnik V leiden miałam wyluczony :-(
 
Do góry