reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoł pewnie brzuszek Destinki przejełaś :) albo Funi :)

Jeju ponad rok szukania ... i chyba w końcu wylazło tak jak mi Kitki napisała , niewydolność ciałka żółtego przez tą prl czynnościową , jak nic po drodze nie wyjdzie to będzie czarno na białym ... w końcu coś zabłysnęło jakiś wynik ... może to głupie , że się cieszę itd. przezywam , ale dłuuuugo czekałam na jakieś coś i nie wiem nawet jak opisać swoje samopoczucie teraz
@roxie123 ale wariatka z Ciebie[emoji6] spokojnie bo Ci prl wiecej urosnie[emoji9] nie nakrecaj sie tak kobieto.
To ze ja mam guza absolutnie nie znaczy ze Ty tez go masz. Mi endokrynolog mowila ze prl czynnosciowa czyli taka jaka Ty masz jest latwa do zbicia. Ja mialam inna sytuacje bo ja mam ta pierwsza zerowa juz bardzo wysoka. A po tabletce ona prawie nie przyrasta bo gora 2-3 razy. I wg mojej lekarki to juz dawalo podejrzenie guza. Mialam rezonans z kontrastem i sie potwierdzilo. Ale bardziej powszechna jest ta czynnosciowa. No ale ja jestem inna[emoji16] Ciesz sie ze masz owulacje i zachodzisz. Poczekaj na reszte badan i idz do lekarza i zobaczysz co powie. I nie wkrecaj sobie nic
 
@roxie123 ale wariatka z Ciebie[emoji6] spokojnie bo Ci prl wiecej urosnie[emoji9] nie nakrecaj sie tak kobieto.
To ze ja mam guza absolutnie nie znaczy ze Ty tez go masz. Mi endokrynolog mowila ze prl czynnosciowa czyli taka jaka Ty masz jest latwa do zbicia. Ja mialam inna sytuacje bo ja mam ta pierwsza zerowa juz bardzo wysoka. A po tabletce ona prawie nie przyrasta bo gora 2-3 razy. I wg mojej lekarki to juz dawalo podejrzenie guza. Mialam rezonans z kontrastem i sie potwierdzilo. Ale bardziej powszechna jest ta czynnosciowa. No ale ja jestem inna[emoji16] Ciesz sie ze masz owulacje i zachodzisz. Poczekaj na reszte badan i idz do lekarza i zobaczysz co powie. I nie wkrecaj sobie nic
Cała nasza @roxie123 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji8]

@Destino w razie godziny "w" masz numer do którejś żeby nas tu poinformować?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@Kitki dziękuję , za całe przedstawienie sytuacji... nawet nie wiesz ile mam teraz nadziei , że doczekam mojej Julci lub Ksawerusia ;) ;p normalnie wiatr w żagle... aczkolwiek dalej sie boje reszty wyników :) jak P zobaczy mój wynik to sie przestraszy jaka jestem histeryczka ahhahaha
@czarna_mala hahahahahahhaha nic nie powiem :D :p
 
Do góry