reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czesc kochane daaawno mnie tu wsrod was nie bylo wiec witam sie ponownie.
Jestem przed kolejnym 4 podejsciem do pelnej stymulacji do ivf. Ostatnie 3 podejscie skonczylo sie fiaskiem w czerwcu i od tego czasu diagnostyka immunologiczna w uck w Gdansku. Cytokiny i komorki nk ok. W zwiazku z dodatnkmi ana pelna diagnostyka w kierunku chorob reumatycznych wszystkie wyniki ok tylko male odchylenia w kapilaroskopi. I juz zaczelam antyki bo dr Zietkiewicz dal zielone swiatlo ;) ale dla kontroli kazal tez powtorzyc ana2 i wrrr znowu wzrosly z 1:1000 na 1:2540 kuzwa z czego to rosnie skoro wszystko jest wykluczone bo przeciez nie mozna miec takich wartosci od hashimoto.
Nie ominie mnie chyba wizyta u Pasnika tylko jak tu teraz wykombinowac szybki termin do niego zeby wiedziec czy przedluzac antyki czy moge zaczac gonapeptyl. Kochana a czy ktoras z Was leczy sie u Pasnika tylko ze wzgl na dodatnie ana co on wogole proponuje w takiej sytuacji?
 
reklama
Czesc kochane daaawno mnie tu wsrod was nie bylo wiec witam sie ponownie.
Jestem przed kolejnym 4 podejsciem do pelnej stymulacji do ivf. Ostatnie 3 podejscie skonczylo sie fiaskiem w czerwcu i od tego czasu diagnostyka immunologiczna w uck w Gdansku. Cytokiny i komorki nk ok. W zwiazku z dodatnkmi ana pelna diagnostyka w kierunku chorob reumatycznych wszystkie wyniki ok tylko male odchylenia w kapilaroskopi. I juz zaczelam antyki bo dr Zietkiewicz dal zielone swiatlo ;) ale dla kontroli kazal tez powtorzyc ana2 i wrrr znowu wzrosly z 1:1000 na 1:2540 kuzwa z czego to rosnie skoro wszystko jest wykluczone bo przeciez nie mozna miec takich wartosci od hashimoto.
Nie ominie mnie chyba wizyta u Pasnika tylko jak tu teraz wykombinowac szybki termin do niego zeby wiedziec czy przedluzac antyki czy moge zaczac gonapeptyl. Kochana a czy ktoras z Was leczy sie u Pasnika tylko ze wzgl na dodatnie ana co on wogole proponuje w takiej sytuacji?
 
Hej mam dodatnie ana 1 i ana 2 miano 1:160 i mnie zaproponowal szczepionki 3 lub 4.
Powiedzial ze miano niskie i mozna.
 
- Cytokiny -

Dalej mnie meczy ten temat ... czy te nieprawidłowości z nimi związane powodują ciąże biochemiczne czy one się „odzywają” na każdym etapie ciąży i mogą siać spustoszenie ?

Nie nawiązuje do waszych postów, przepraszam... po prostu złe się czuje od wczoraj psychicznie... dodatkowo dowiedziałam się o kolejnej ciąży bliskiej mi osoby ;( staram się cieszyć jej szczęściem,ale to mi rozdziera serce ;( ;(


@olaa90 zdaniem mojego immunologa może namieszać do 15 tc
 
reklama
Do góry