reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

doc mi powiedział że ze wzg na chorobę z dzieciństwa nie chce dawać sterydu na dłuższy czas, to w dużej mierze zaważyło na Jego decyzji, poza tym, przez moje haszi(od razu mowie że praca mojej tarczycy zmierza ku nadczyności, tsh 0,38) i dodatnie ana mam skłonności do autoimmunizacji co widać po wysokim stosunku cd4/cd8, i mówił ze moze być coś w moim organizmie co powoduje agresje -moze to być haszi ale też moze byc coś dodatkowo:confused:
pixi kochana ja doc o wszytsko dopytuje bo chce rozumieć Jego leczenie.
eska bardzo mi przykro z powodu straty, najważniejsze ze juz masz jednego maluszka, i po pierwzej stracie lekarz zalecił cba? dziecko miało wadę genetyczną?robiłaś badania ?
tu napewno pomoze Ci @edloteh @bertha @Porzeczka1234 napewno masz wysoki czynnik martwicy nowotworu u kogo się leczysz?
dziecko prawdopodobnie miało wadę genetyczne, nie zdążyłam zrobić badań, to jest bardzo smutna historia :-(. Czekam obecnie na kariotypy i MTHR. Badania miałam zlecone już po pierwszym poronieniu, ale stwierdziłam że to przypadek i nie będę się wkręcać, że coś ze mna nie tak. W końcu dużo kobiet poroni a potem zachodzi i rodzi normalnie, ale niestety widocznie nie ja. Żałuje że nie zrobiłam wtedy tych badań, może uniknęłabym drugiej straty. Co do czynnika martwicy nowotworu, lekarz mi powiedział, że blisko mi do raka :-(. Wpierw się załamałam, to było 3 miesiące temu ale teraz podchodze do tego z dystansem. Czy wam też coś takiego mówili?????? Lecze sie na śląsku.
 
reklama
@mickey* Ona bardzo ciezko choruje. Dwa lata temu miala taki rzut choroby, ze trzy miesiace lezala w szpitalu na zywieniu pozajelitowym. Grozila jej stomia, dostala sepsy w szpitalu i chyba cudem przezyla bo trafila do najlepszego szpitala w Polsce co leczy crohna w warszawie. W koncu leki zadzialay i udalo sie uniknac operacji. Teraz dwa lata jedzie na lekach ale powiem Ci, ze ja na wlasnych oczach widze jak one ja wyniszczyly...One i choroba. To straszna choroba. Leczenie biologiczne stanowczo jej odradzaja bo dzialanie jest niepwene a oni nie zaryzykuja. Zreszta ona ma kolezanke ze szpitala( poznaly sie podczas leczenia) i ona miala te wlewy i straszne to przezyla.. Takze w takich chorobach i ostrych przypadkach pewnie nie jest to takie proste jak u nas .. jakkolwiek to brzmi.
 
dziewczyny, testowac bede koło piątku :)
dobiła mnie troche ta homocysteina... nie ukrywam ze sie boje
teraz to juz wszystko wola Boza. Bede miec leki jak cos od testu
Kas to trzymam kciuki za Ciebie Kochana [emoji110][emoji110][emoji110]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@pixi.nova to dopiero straszny krzyż , bardzo wspoólczuje Twojej kolezance,
@eska29044 czynnik martwicy nowotworu niema nic wspolnego z rakiem, takze tym się nie stresuj mysle że lekarz nie potrzebnie Cię straszy, zamiast tchnąc w Ciebie nadzieje i pomysł na leczenie, u kogo się leczysz teraz?chodzi mi o konkretne nazwisko? bo my tu w wiekszośći chodzimy do dr Przybycienia, Malinowskiego, Pasnika...
a robiłaś jakieś inne badania? kom nk? genotyp kir? a jak badania hormonalne? pco? pcos? insulina?
@pixi.nova a przypomnij mi jakie masz nk?
 
@mickey* Oj straszny krzyż... Ona jest w moim wieku a znamy się od dziecka wiec to taka bliska przyjaciolka i strasznie przyzywalam jej chorobe dwa lata temu kiedy to pieklo sie zaczelo. w szpitalu widzialam u niej dziewczyne w ciazy z rzutem crohna.. nawet nie bede opowiadac co z nia sie dzialo.. A wiadomo kazda kobieta chce miec dziecko nawet tak chora i ryzykuje.. kiedy choroba jest w reemisji.

Moje nk to 16 % i P mowil, ze sa ok nie ma sie do czego przyczepic. Jerzak tez tak mowila. Hmm no niskie super nie sa ale Jerzak mowila, ze to nie jest to roszerzone badanie i to dobry wynik ?
 
@roxi123 uporanie sie z taka mysla nie oznacza, ze zaprzestajesz dzialan w tym kierunku. To tylko sprawia, ze latwiej jest stawic czola trudnosciom i szukac ciagle nowych rozwiazan. Nie ma sie co bac takiej informacji. W tym wszystkim i tak najwazniejsze jest twoje nastawienie

@kas90 popijaj buraki lub je wcinaj. Jak ma sie utrzymac, to homocysteina nie zabierze maluszka. Wiesz, ze urosla, to po prostu zbijaj

@burczus zabralam was na msze, mam nadzieje, ze mnie wyslucha i babelek bedzie zdrowy

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova to dopiero straszny krzyż , bardzo wspoólczuje Twojej kolezance,
@eska29044 czynnik martwicy nowotworu niema nic wspolnego z rakiem, takze tym się nie stresuj mysle że lekarz nie potrzebnie Cię straszy, zamiast tchnąc w Ciebie nadzieje i pomysł na leczenie, u kogo się leczysz teraz?chodzi mi o konkretne nazwisko? bo my tu w wiekszośći chodzimy do dr Przybycienia, Malinowskiego, Pasnika...
a robiłaś jakieś inne badania? kom nk? genotyp kir? a jak badania hormonalne? pco? pcos? insulina?
@pixi.nova a przypomnij mi jakie masz nk?[/QUOTE
masz rację, nastraszył mnie bardzo (mię lekarza wyśle priv) a ja mam nerwice lękową, wiec dla mnie ta informacja była jak cios w plecy. Ja od trzech lat chodze po lekarzach a zaczeło się od wypadających włosów. Mam czynnościowy hiperandrogenizm- nie mający wpływu, tarczyca hormony ok ale guz, musze znowu iśc robić biopsję, piersi w torbielach, po ostatniej ciąży powiększyły się razy dwa i tego się też boję co będzie teraz. Ana, trombofila ok, Niski estradiol i progesteron. NK 18%.
 
masz rację, nastraszył mnie bardzo (mię lekarza wyśle priv) a ja mam nerwice lękową, wiec dla mnie ta informacja była jak cios w plecy. Ja od trzech lat chodze po lekarzach a zaczeło się od wypadających włosów. Mam czynnościowy hiperandrogenizm- nie mający wpływu, tarczyca hormony ok ale guz, musze znowu iśc robić biopsję, piersi w torbielach, po ostatniej ciąży powiększyły się razy dwa i tego się też boję co będzie teraz. Ana, trombofila ok, Niski estradiol i progesteron. NK 18%.
 
reklama
@roxie123 aha czyli mam się umawiać? A te badania to nie maja znaczenia w którym dc bo ja nie wiem kiedy wogole będę miała @ po zabiegu ... tzn mam nadzieje,ze do 31 stycznia już będzie po ;/ dzisiaj 26dzien po zabiegu, po 1 poronieniu miałam chyba po 45 dniach... to oby...
 
Do góry