reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Myślę przejechać się do tej kliniki i zapytam też jakie on mi proponuję badania, kompletnie nie wiem co robić bo według lekarzy wszystko jest ok A jednak można powiedzieć że dwa razy ciąża biochemiczna była

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Do kliniki jedź koniecznie, zwykły gin może bagatelizowac problem i niepotrzebnie będziesz narażona na kolejne trudne chwile. Niech Cię tam przebadaja na wszystkie strony, nie daj się zlać :)
A łykasz jakies suplementy? Kwas foliowy, witaminę d3 itp? Jak twoje endometrium? Miałaś jakieś monitoringi cyklu? Zdrowa dieta też pomoże :)
 
reklama
@xxEwelaxx to zalezy wg ktorych lekarzy. Zwykly gin sie tym nie przejmuje zbytnio. W Bocianie moga obstawiac glownie in vitro. Dlateo wazne jest znalezienie dobrego gina, ktory zna sie na leczeniu nieplodnosci.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@××Ewela×× jak wejdziesz w profil @nafoczka to Ona ma tam odsylacz do strony ciaźa po poronieniach-tam znajdziesz po kolei jakie badania warto zrobic. Nie przeraz sie iloscia. Zacznij jak dziewczyny pisza-od wykluczenia zespolu antyfosfolipidowego. Trzeba też zbadać toksoplazmoze.to podstaey po poronieniach. I nawet lokalny gin powinien Ci to zlecić. Dobrze bys miala udokunentowane straty-dzieki temu może zleca Ci cos na nfz?
 
Witaj przykro mi z powodu twoich strat! @××Ewela×× czy ty byłaś w Bocianie? Moja koleżanka tam jeździła akurat do Mrugacza to świetny lekarz tylko oni tam specjalizują się w in vitro i na nie nakierowują swoich pacjentów nie bardzo wierzą w immunologię warto abyś zbadała te podstawy o których dziewczyny napisały i jeśli wyjdą źle to dadzą ci tam recepty na leki sami z siebie będą szukać w genetyce nie immunologii.

@matylda23 jak się czujesz?

@magda1208 a ty kochana?
 
Do kliniki jedź koniecznie, zwykły gin może bagatelizowac problem i niepotrzebnie będziesz narażona na kolejne trudne chwile. Niech Cię tam przebadaja na wszystkie strony, nie daj się zlać :)
A łykasz jakies suplementy? Kwas foliowy, witaminę d3 itp? Jak twoje endometrium? Miałaś jakieś monitoringi cyklu? Zdrowa dieta też pomoże :)
Właśnie mi się wydaje że mój gin trochę bagatelizuje A jest bardzo szanowanym lekarzem u nas w mieście, nie biorę kwasu foliwego nie wiem czy kupić zwykły czy jakis inny mam febion 1 ale przestałam go brać biorę bromergon na prolaktyne i acard

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino ja byłam w Białymstoku w klinice kardiobank i trafiłam na fajna gin i myślę tam do niej jechać
@burczuś mam papiery w pierwszej ciąży miałam zabieg lyzeczkowania tej w wrześniu nie mam bo zorivlam test i zaraz kreska znikła i teraz z grudnia mam wyniki bety

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj @xxEwelaxx ,bardzo mi przykro.. w pierwszej kolejności zbadałabym nasienie, test dna na trombofilię, zespół antyfosfolipidowy i ana 1.
@Porzeczka1234 , czuję się okey,tylko mam problem z zatokami..i znowu mam opryszczkę. Za tydzień prenatalne. A jak u Was? Jak się ma Zosieńka?
 
@matylda23 bardzo mi przykro z powodu koleżanki [emoji17]
@xxEwelaxx witaj. Dobry lekarz to podstawa. Zwykli ginekolodzy często bagatelizują problem. Moim zdaniem nim udacie się do specjalisty to obydwoje zróbcie posiewy. Za szybkie odkrycie problemu [emoji110]️
@mokka25 za jutrzejszą betę [emoji110]️
 
reklama
Właśnie mi się wydaje że mój gin trochę bagatelizuje A jest bardzo szanowanym lekarzem u nas w mieście, nie biorę kwasu foliwego nie wiem czy kupić zwykły czy jakis inny mam febion 1 ale przestałam go brać biorę bromergon na prolaktyne i acard

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No to kwas foliowy koniecznie musisz zacząc łykać. Poszukaj jakichś dobrych witamin dla kobiet starających się. Ja brałam ovarin, ale mam pco, teraz powoli przechodzę na pregna plus, od jutra będę w ciąży bliźniaczej, mam nadzieję, że co najmniej do połowy-końca sierpnia ;)
 
Do góry