reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bertha
I mnie dziewczyny doniosły jakie miałaś przejścia ......
Najważniejsze że stał sie cud i kropek jest już w domeczku
Trzymam kciuki z całego serca żeby się tam dobrze umeblował :D
 
@bobasek1990 na 17 z om a 15 z usg oczywiście listopada. Ale będę miała wywoływany poród albo w przyszły piątek albo we wtorek jeśli dr stwierdzi , że cc bo mała za duża reasumując jeszcze max 12 dni do 7 listopada

Porzeczka to już niedługo !!!!! Wow


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@bobasek1990 na 17 z om a 15 z usg oczywiście listopada. Ale będę miała wywoływany poród albo w przyszły piątek albo we wtorek jeśli dr stwierdzi , że cc bo mała za duża reasumując jeszcze max 12 dni do 7 listopada

To idealnie ja 8 listopada mam usg i jeśli będzie serduszko to z chęcią przejmę Twój brzuszek
 
@agatush, dziekuje! U nas bilirubina byla 17. Od poludnia naswietlam ją sama na moim lozku tak lampką paletka jakby. Co 3 godz zmieniam strony (polozne nawet tego nie dopatrują:/). Dziala to słabiej niz ta lampa inkubator (musieli dac wczesniaczkowi), ale mogę karmic i byc z nia non stop. Dzieki Bogu, ze tak dobrze się czuję, bo naskakam się po tym łozku duzo.
Pozdrawiamy wszystkie ciocie.
P.s. przyszle mamusie, martwilam sie, ze nie bede umiala wziac na rece, a instynktownie umiem zrobic wszystko i jeszcze ogarniam to naswietlanie. Co prawda praktycznie nie spie, ale adrenalina mnie trzyma.
Pozdrawiamy, tak się nadwietlamy!
 

Załączniki

  • tmp_8421-received_1757661170911676-974483178.jpeg
    tmp_8421-received_1757661170911676-974483178.jpeg
    137,1 KB · Wyświetleń: 114
@agatush, dziekuje! U nas bilirubina byla 17. Od poludnia naswietlam ją sama na moim lozku tak lampką paletka jakby. Co 3 godz zmieniam strony (polozne nawet tego nie dopatrują:/). Dziala to słabiej niz ta lampa inkubator (musieli dac wczesniaczkowi), ale mogę karmic i byc z nia non stop. Dzieki Bogu, ze tak dobrze się czuję, bo naskakam się po tym łozku duzo.
Pozdrawiamy wszystkie ciocie.
P.s. przyszle mamusie, martwilam sie, ze nie bede umiala wziac na rece, a instynktownie umiem zrobic wszystko i jeszcze ogarniam to naswietlanie. Co prawda praktycznie nie spie, ale adrenalina mnie trzyma.
Pozdrawiamy, tak się nadwietlamy!
Niunia na wakacjach w ciepłych krajach [emoji7][emoji173]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@agatush, dziekuje! U nas bilirubina byla 17. Od poludnia naswietlam ją sama na moim lozku tak lampką paletka jakby. Co 3 godz zmieniam strony (polozne nawet tego nie dopatrują:/). Dziala to słabiej niz ta lampa inkubator (musieli dac wczesniaczkowi), ale mogę karmic i byc z nia non stop. Dzieki Bogu, ze tak dobrze się czuję, bo naskakam się po tym łozku duzo.
Pozdrawiamy wszystkie ciocie.
P.s. przyszle mamusie, martwilam sie, ze nie bede umiala wziac na rece, a instynktownie umiem zrobic wszystko i jeszcze ogarniam to naswietlanie. Co prawda praktycznie nie spie, ale adrenalina mnie trzyma.
Pozdrawiamy, tak się nadwietlamy!

Oj doskonale Cie rozumiem, bo miałam to samo. Ciągle tylko sprawdzałam czy jej się te okularki nie zsunely, czy jest przykryta. A w nocy praktycznie nie spałam tylko czuwalam. Ucaluj w stopkę Asiule :-*
 
reklama
Do góry