reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie [emoji8]
Mam nadzieje ze znalazlam przyczyne.
1508921626-6320b073b16f370c-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A myślicie, że lepiej brać acard na noc,a clexane na dzień czy na odwrót? czy ma to znaczenie?
Jak podaje się zastrzyk na pęknięcie nie ma bata,żeby pękły np. Po kilku h zamiast po 36-48? Boję się trochę że zmarnujemy cykl,że za późno się postaramy. Sama nie wiem. Rozumiem tok myślenia doktora,bo wiem,że codzienne seksy mogą trochę pogarszać nasienie,ponoć najlepiej co dwa dni. Tylko zapomniałam zapytać ,czy jest możliwość,że pęknie wcześniej..
@7Martynka88 , jak Twoje jajka?

ja biorę acard rano, heparynę wieczorem,
dziś byłam na monitoringu i pęcherzyk 21mm, dostałam zastrzyk ovitrelle. Pytałam lekarza czy może pęknąć dziś, to powiedział, że może. U nas seksy były w sobotę rano, w poniedziałek po południu i wczoraj w nocy... no i dziś też chyba trzeba, przynajmniej tak doktorek powiedział.
Trochę się zasmuciłam, bo w poniedziałek rano pęcherzy miał ok 20mm, więc trochę stanął.. ale doktorek powiedział, że może coś z tego być.. sama nie wiem

i tak sobie myślę, że w przyszłym cyklu odstawiam wszystko i lecę na jolo :p

@marshia super, tak trzymać, będzie dobrze!
 
Witajcie [emoji8]
Mam nadzieje ze znalazlam przyczyne.
1508921626-6320b073b16f370c-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Ci juz kochana piszę. Wynik nie jest najgorszy,ale i nie najlepszy. Trzeba to hamowanie podnieść do min.40%. To na pewno wg malinowskiego. Wg Paśnika... mi pozwolił się starać przy MLR 16,8%. Ale wynik był przed szczepieniami. Po szczepieniach nie badałam.

Aaa teraz widzę,że Ty nie pytasz, tylko już wiesz:)
 
U mnie same źle wieści... wczoraj byłam u cioci w szpitalu,przeczytałam jej PETa i ma przerzuty do kości,ten guz w plucach to też przerzut,a w drugiej piersi nowe raczysko. Nie mam słów. Dziś rano telefon od taty i słowa "babcia odeszła".... ciągle nie dowierzam,jeszcze wczoraj ją widziałam,a dziś jej nie ma... :( nie wiem czy mam siły i chęci się teraz starać o dziecko. Jutro mam monitoring. Jajniki mało co kłują,więc nie wiem czy tam w ogóle coś rośnie. Jakoś to wszystko zeszło teraz na dalszy plan.. @roxie123, super z tą pielgrzymką. Cieszę się,że zebrałaś nowe siły i odwagę do walki.
@bobasek1990 , piękna beta,aby tak dalej.
@marshia, spokojnie, widzisz.. dziewczyny z mniejszą rezerwą zachodzą w ciążę i rodzą dzieciaczki. Życzę owocnej wizyty w środę!
@burczuś, kciuki za wizytę!
@nevergiveup, skąd jesteś? Kto Ci zlecił accofil?
@melania86 , gratuluje Syneczka!
@nafoczka , dziękuję za dostęp do zamkniętego wątku.

@Ilis91, Z Krk, leczyłam się u dr Przybycienia.
 
reklama
Do góry