reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia cisze się że wizyta udana u Paśnika i znów natchnął cię dobrą aurą, i siłą do walki, jestes taką pozytywną osobą. Ps. ja jak ostatnio u niegu byłam miał koszulkę z Mario Bros:D
@burczuś powiem ci że konkretna ta lekarka, ważne że macie plan i coś jest na rzeczy, trzymam kciuki
@magda1208 powodzenia na wizycie i w obecnym cyklu , kciuki zapewnione.
@bobasek1990 @Maciejka78 jak się dziś cuzjecie????

u mnie dzić 26dc zrobiłam test i niestety "biel vizira" ale byłam raczej na to przygotowana...
kurcze tylko teraz nie wiem co z tym sterydem, ale chyba dziś wezmę połówkę i jutro i odstawiam... i znów od owu zacznę. Pasnik kazął mi brać od 1dc ale skąd ja wiem kiedy mi się uda zajść więc będe grać od owu do testu i odstawiać, nie wiem czy dobrze robię ale nie mam wyjścia. przeciez nie będebrac powiedzmy pół roku ciągiem sterydy bo one mnie wykończą i wybiją mi całą ochronę ze szczepeiń...
@Porzeczka1234 dziękuję za pomoc z clexan , czekam na przesyłkę:)
 
reklama
@mała79 będę dziś wysyłać ale koło 16 jak mąż wróci bo już sama nie wychodzę. Ilu dniowe masz cykle? 26 dzień może trochę szybko na odstawienie

Dziś dzień kundelka jak macie dajcie jakiś smakołyk.
 
@mała79 będę dziś wysyłać ale koło 16 jak mąż wróci bo już sama nie wychodzę. Ilu dniowe masz cykle? 26 dzień może trochę szybko na odstawienie

Dziś dzień kundelka jak macie dajcie jakiś smakołyk.[/QUOT

dobrze kochana kiedy będziesz mogła mam jeszcze jednen zastrzyk, a te od ciebie wykorzystam w następnym cyklu. cykle mam 27-28 dni więc, nadzieji nie ma, zresztą czyję że cykl stracony...od ręki to ja zachodizłam jak miałam 28 lat a teraz starość nie radość:p
@roxie123 taka jesteś teraz pozytywnie nastawiona że czuję że twój cykl następny będzie dopełnieniem twego szczęscia..szczerze ci tego życzę, no ja chyba tez będe brała tak te leki bo nie widze innego rozwiązania......
Mówię dziś do męża że chciałabym miec już ten etap za sobą i zacząć żyć, a on do mnie pamiętaj nie ważne co się wydarzy jak to sie potoczy, nie ważne ile czasu i pieniędzy nam to pochłoneło i pochłonie jeszcze, mamy nasza córkę....[/QUOTE] a wogóle to jestem zacharatana od tygodnia i nie śpię od 5 rano codzień więc mam czas na przemyślenia
 
@marshia cisze się że wizyta udana u Paśnika i znów natchnął cię dobrą aurą, i siłą do walki, jestes taką pozytywną osobą. Ps. ja jak ostatnio u niegu byłam miał koszulkę z Mario Bros:D
@burczuś powiem ci że konkretna ta lekarka, ważne że macie plan i coś jest na rzeczy, trzymam kciuki
@magda1208 powodzenia na wizycie i w obecnym cyklu , kciuki zapewnione.
@bobasek1990 @Maciejka78 jak się dziś cuzjecie????

u mnie dzić 26dc zrobiłam test i niestety "biel vizira" ale byłam raczej na to przygotowana...
kurcze tylko teraz nie wiem co z tym sterydem, ale chyba dziś wezmę połówkę i jutro i odstawiam... i znów od owu zacznę. Pasnik kazął mi brać od 1dc ale skąd ja wiem kiedy mi się uda zajść więc będe grać od owu do testu i odstawiać, nie wiem czy dobrze robię ale nie mam wyjścia. przeciez nie będebrac powiedzmy pół roku ciągiem sterydy bo one mnie wykończą i wybiją mi całą ochronę ze szczepeiń...
@Porzeczka1234 dziękuję za pomoc z clexan , czekam na przesyłkę:)

Mała może jeszcE za wcześnie na test ?!

Ja biorę steryd przez 10 dni w miesiącu od owulacji min 10 dni 25 mg !
Jestem tak nim zmęczona że masakra .
Pierwszy miesiąc głowa mnie bolała , drugi miesiąc bardzo dobrze się czułam a w tym miesiącu chyba zejdę na zawał ! Głowa boli , napady gorąca i potu nie mogę spać .
Dobrze ze jeszcE tylko 3 dni i koniec !

@roxie jaka dawkę bierzesz progesteronu ?

JeszcE się martwię tą mała dawka heparyny 0.2 !!
Muszę sobie załatwić 0,4-06 . Nie wiem skąd !

Dziewczyny jaki jest najlepszy lekarz w Poznaniu od naszych spraw ?

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@ovli22 kochana ja mam clexane 0,4 dwa pełne opakowania :D mogę Ci wysłać :D
A Ty mieszkasz w Anglii czy mogłabym mieć do Ciebie prośbę :D? W Anglii jest taki lek Brivir 125mg na wirusa typu Herpes opryszczka półpasieć. Możesz mi sprawdzić czy on jest na receptę?
 
Mała może jeszcE za wcześnie na test ?!

Ja biorę steryd przez 10 dni w miesiącu od owulacji min 10 dni 25 mg !
Jestem tak nim zmęczona że masakra .
Pierwszy miesiąc głowa mnie bolała , drugi miesiąc bardzo dobrze się czułam a w tym miesiącu chyba zejdę na zawał ! Głowa boli , napady gorąca i potu nie mogę spać .
Dobrze ze jeszcE tylko 3 dni i koniec !

@roxie jaka dawkę bierzesz progesteronu ?

JeszcE się martwię tą mała dawka heparyny 0.2 !!
Muszę sobie załatwić 0,4-06 . Nie wiem skąd !

Dziewczyny jaki jest najlepszy lekarz w Poznaniu od naszych spraw ?

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
25 mg bierzesz duuża ta dawka i odstawiasz od reki te 25 mg jak brak ciązy??? no mała ta dawka heparyny powinnaś miec minimum 0,4 clexane moim zdaniem to taki standard.

dziewczyny a co powieci na tsh 1,87 w tym miesiacu w tamtym miesiącu wynik =1,37 nie wiem czemu tak skacze powinnam coś brac czy jest wporządku...??????
 
Ostatnia edycja:
reklama
@ovli22 kochana ja mam clexane 0,4 dwa pełne opakowania :D mogę Ci wysłać :D
A Ty mieszkasz w Anglii czy mogłabym mieć do Ciebie prośbę :D? W Anglii jest taki lek Brivir 125mg na wirusa typu Herpes opryszczka półpasieć. Możesz mi sprawdzić czy on jest na receptę?

Kochana jakbyś mogła wysłać było by super tylko ja nie wiem czy można mieszać ?! Fragmin z clexane .
Oczywiście sprawdzę ci ten lek i jakby nie był na receptę to kupie i wyślę nie ma problemu ;)

@Mała ja teraz po prostu przestaje brać lekarz tylko kazał schodzić z Dawki jakbym już była w ciąży po 16 tc . A teraz biorę przez 10 dni i jak brak ciąży to mam po prostu przestać brać .

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Do góry