reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ovli fragminu i clecsanu nie stosuje sie zamienni tylko albo jedno albo drugie, bo roznia sie substancja ze skladu. Nie jest tak ze jedna heparyna lepsza od drugiej. Bardziej chodzi o zastosowana substancje. Mozesz zamiast cleksan stosowac neoparin, bo to ten sam sklad. Nie wiem czy jasno sie wyrazilam. Ktoras kiesys wspominala, ze nie powinno sie laczyc obydwu tych substancji, ale moge sie mylic. Warto zapytac lekarza

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ovli fragminu i clecsanu nie stosuje sie zamienni tylko albo jedno albo drugie, bo roznia sie substancja ze skladu. Nie jest tak ze jedna heparyna lepsza od drugiej. Bardziej chodzi o zastosowana substancje. Mozesz zamiast cleksan stosowac neoparin, bo to ten sam sklad. Nie wiem czy jasno sie wyrazilam. Ktoras kiesys wspominala, ze nie powinno sie laczyc obydwu tych substancji, ale moge sie mylic. Warto zapytac lekarza

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak myślałam ;) ale bardziej mi chodzi o to czy 0,2 fragmin =0,4-06 clexanu .


@porzeczka dziękuje ci bardzo za pomoc ;)

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@marshia super że Pasnik ma plan teraz po leczeniu musi się udac
@roxie123 widzę że wyjazd do Częstochowy i modlitwa bardzo Cię uspokoiła i bardzo dobrze mnie teraz tego potrzeba ale ja mam blisko do Lichenia i byłam w niedzielę w bazylice u spowiedzi prosiłam księdza żeby pomodlil się też za nas i noszę pasek św Dominika odmawiam modlitwy które dostałam od sióstr i dzisiaj zaczęłam poraz drugi odmawiać nowenne pompejanską pierwsza była w kwietniu o zdrową ciążę w tym roku a tą o donoszenie ciąży trochę tego jest ale modlitwa mnie uspokaja
@Porzeczka1234 dziękuję Ci za te słowa należy mi się kopniak w tylek
@bertha co u Ciebie martwimy się
@burczuś super że jest plan trzymam kciuki za 2 kreski i owocny cykl
@Destino jak samopoczucie ucałuj brzuszek
@dżoł dobrze byłoby podnieść ten mlr żeby organizm nie odrzucal zarodka
@ovli22 ja wcześniej brałam fraxi 0,4 ale w tej ciąży 0,6 ważę ok65kg porzeczka napisała że powinnam brać 0.6 i tak brałam 1,5zastrzyku a teraz dostałam recepte na 0,6
 
Jezu @bobasek1990 ja tylko radziłam z fraxi bo ja ważyłam 67 kg i i brałam 0,6 tak przepisał malina wcześniejsza ciąża na 0,4 nie udało się. Ale obiecaj, że pogadasz z Malina o tej dawce? Kop w dupke czasem się przyda do pionu nas stawia :D ale beta i progesteron fajny nie ma do czego się przyczepić jeśli dobrze pamiętam @Avita też bolał brzuch długo coś nawet po 30 tygodniu ciąży także czasem tak się zdarza

@marshia coś Ci tam jeszcze leci ? Jak się czujesz? O której wizyta?
 
reklama
@Porzeczka1234 fragmin sklada sie z dalteparinum natricum, clecsan i neoparin to enoxaparinum natricum. Przelicznik od maliny jest dobry i albo stosuje sie fragmin, albo cleksan. Obydwa leki zawieraja heparyne drobnoczasteczkowa, wiec dzialanie to samo. Jednak roznica substancji, z jakiej sie sklada rozni je. Nie pamietam juz gdzie czytalam, ze nie powinno sie tak jak ja zamiast clexane brac fragminu, za to moge neoparin. Ale moja wiedza na ten temat jest mala i warto by bylo zapytac lekarza o zdanie, czy clexane mozna laczyc z fragminem.
Na necie pisza, ze zamiast clexane mozna wziac fraxapirine, a to jeszcze inna substancja, wiec teraz w zasadzie to nie wiem. Mysle, ze najbezpieczniej zapytac lekarza. Moge takie zapytanie wyslac do mojej gin. Tylko odpowiedz bedzie wievzorem
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry