reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nasza pyza. 1499018865220532256703.jpgważy juz ponad 5 kg i to na cycu .
 

Załączniki

  • 1499018865220532256703.jpg
    1499018865220532256703.jpg
    703,5 KB · Wyświetleń: 123
Hej dziewczyny przepraszam że się nie odzywałam. Miałam imprezę z okazji 30 urodzin przygotowania i dużo pracy. Niestety zmiana kodu na 3 z przodu. Moja trzecia dziecina co poronilam urodzilaby się właśnie dziś miałabym wspaniały prezent. Jest mi ciezko z tym nawet się poplakalam. Zawsze mialam marzenie żeby pierwsze moje dziecko urodzić do 30-tego roku życia. Wszystkim życzę miłego wieczoru pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
@tęczowa89 moje gratulacje, przystojniaczek [emoji8]
@lamia78 pyza do schrupania [emoji56]
@marzycielka81 ja też dopiero zaczęłam się kłuć, mój brzuch wygląda na razie masakrycznie [emoji13]muszę dojść do wprawy[emoji56]. Jak robiłam zastrzyk trochę na siłę siniak murowany, ale gdy igła wchodzi gładko zostaje tylko mały punkcik.
@Liluli współczuję przeżyć, ale na całe szczęście jesteście cali [emoji4]
@tusia404 przykro mi, bolą te wszystkie niespełnione rocznice


Trochę prywaty, dziś po raz pierwszy słyszałam serduszko mojego szczęścia, całe 0,45 cm szczęścia, na razie i oby tak zostało wszystko jest OK [emoji173]
1499020209-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
FAJNA KSIĄŻKA POLECAM TO COŚ KOCHANE O NAS...
Na forum dla przyszłych matek wirtualnie spotykają się kobiety,które połączyła wspólna tragedia-poronienie.tworzą wątek,który staje się dla nich przestrzenią sacrum,miejscem,gdzie mogą się wyżalić,wygadać i wyrzucić z siebie wszystko,co nie pozwala wrócić do normalnego życia.W swojej małej grupie wsparcia czują,że są rozumiane.Nie znają się osobiście,ale są dla siebie znacznie większym oparciem,niż ich życiowi partnerzy.

Każda z tych kobiet jest inna,każda historia jest niepowtarzalna.Anna to zachowawcza katoliczka,Dominika-niezależna tłumaczka języka hiszpańskiego,zaś Mariola-nieco infantylna,lecz sympatyczna młoda mężatka.Łączy je to samo pragnienie-pragnienie zostania mamą i wypełnienia przytłaczającej ciszy pod sercem...
 

Załączniki

  • 2017-07-02-20-45-09-.jpg
    2017-07-02-20-45-09-.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 79
FAJNA KSIĄŻKA POLECAM TO COŚ KOCHANE O NAS...
Na forum dla przyszłych matek wirtualnie spotykają się kobiety,które połączyła wspólna tragedia-poronienie.tworzą wątek,który staje się dla nich przestrzenią sacrum,miejscem,gdzie mogą się wyżalić,wygadać i wyrzucić z siebie wszystko,co nie pozwala wrócić do normalnego życia.W swojej małej grupie wsparcia czują,że są rozumiane.Nie znają się osobiście,ale są dla siebie znacznie większym oparciem,niż ich życiowi partnerzy.

Każda z tych kobiet jest inna,każda historia jest niepowtarzalna.Anna to zachowawcza katoliczka,Dominika-niezależna tłumaczka języka hiszpańskiego,zaś Mariola-nieco infantylna,lecz sympatyczna młoda mężatka.Łączy je to samo pragnienie-pragnienie zostania mamą i wypełnienia przytłaczającej ciszy pod sercem...
Znam tą pozycję [emoji7] szukając odpowiedzi na pytanie "dlaczego", jak poradzić sobie ze swoim bólem po poronieniach sięgałam właśnie po takie tytuły

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Lamia78 slodziutka [emoji11]

Matulka gratuluje [emoji173][emoji173]

Tusia404 ja tez zawsze chcialam miec 1 dzieciaczka do 30 moj T. mi to nawet obiecal i prawie sie udalo. Moze nie do 30 ale zaraz po.
Tobie tez sie niedlugo spelnia marzenia [emoji4]

Dzisiaj wyszlismy do domku. Dzwonilam do mojego gina i powiedzial zebym zostala w domu chyba ze sie zle czuje. W srode mam wizyte i wtedy zdecyduje co robimy.

 
reklama
Do góry