reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzień dobry :-)

Już nikt o nas nie pamięta?? Buuu...

Czytam często ale na raty, więc i czasu brak na pisanie. Brzuchatki proszę pogłaskać brzuszki, staraczki wysyłam dużo dobrej energii, diagnozujące dla Was dużo siły i wytrwałości...
@Destino jak się masz?
@burczuś kiedy testujesz?
@bertha Kochana moja, myślę o Tobie nieustannie.
@nafoczko, @doris, @bea25ta, @kas90, @Porzeczka1234, @magda1208, @agatush, @czarna_mala, @anetkruczek, @lamia78, @susana, @marzycielka, @tęczowa, @Avita, i wszystkie o których nickach.nie pamiętam BUZIAKI [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Pozdrowienia od Blaneczki
1497086330-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeeeeeeej, ale cudna, to musi być NIESAMOWITE uczucie jak tak śpi na tobie takie maleństwo!! Nie mogę się doczekać tych uczuć...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczus wyrazy współczucia dla Ciebie.... tak mi przykro...[emoji22]
@gabis przecudna kruszynka[emoji8]
@funia jak u was? Plamisz nadal?
@Destiono a Wy?
Ja jestem po kontroli z clo. W 1 jajniku największe jajo 11mm w drugim ok 13-14kontrola we wtorek i wtedy chyba pregnyl i intralipid.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś Nie potrafię znaleźć wytłumaczenia dlatego tyle bólu spotyka dobre osoby.. Bardzo Ci współczuję. Wierzę, że to mimo wszystko ma jakiś sens i będziesz jeszcze silniejsza. Moje kondolencje Kochana dla Ciebie i twojej rodziny.
Czy są tu jakieś dziewczyny biorące glucokophage? Czy faktycznie tak źle się po tym czułyście? Ja mam rozpocząć leczenie ale wyjeżdżam na kilka dni nad morze i obawiam się czy dam radę jak mnie tak rozłoży..Może zacznę to brać po powrocie.. Jak doradzacie?
 
@Gabiś kotek pamietam o Tobie i słodkiej Blance ,ale obiecałam Ci że zapytam doktorka o ten acard i ze łba mi wylecialo to cicho siedzę i Cię nie nawołuje :p

@asia669 i @lamia78 i @Avita pokazywać też swoje słońca.

Ja dziś pojechałam na drugie prenatalne a co daja trzeba korzystać. Tak bardzo mi się nie chciało jechać ,ale która odpuściła by pooglądanie dzidziolka. Pojechałam autostradą że szybciej no szkurr nie zjechałam bo szukałam innego zjazdu niż powinnam. Ehh z 30km zrobiło się 100 i półgodzinne opóźnienie. Co sie stresu najadłam to moje więc teraz musze to odespać. Aaa dzidek uparty niczym matka i nie dał się obrucić chociaż doktorek próbował wytrząść mój bemben nie daliśmy się hehehje
 
@bea25ta to rzeczywiscie uparte dzidzi[emoji5]

@martaha123 plamie ale nie krwawie wiec jest duzo lepiej,ale to na zewnatrz a co w srodku hmm kto to wie[emoji4]
Oby bylo dobrze ,ja juz mam wizje,w poniedzialek tam ide i doktorek pozwala mi na wszystko bo w srodku zadnego krwiaka nie ma[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry