reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Avita gratulacje !! Śliczna malutka księżniczka [emoji173]️

Jeśli chodzi o buraka to ja tez mam tak [emoji86][emoji86]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@porzeczka od Małża szczepienia kosztowały 600zł od nowego roku [emoji4] tak będę miała na razie dwa pullowane

@Avita śliczna jest Niunieczka [emoji173]

@burczuś 220zł tańsze są od Męża, ale skoro nie działają to trzeba pullowane. Wiem że podrożały, bo jak umawiałam się po świętach w grudniu to była inna cena, a na pierwszym szczepieniu w lutym okazało się że są droższe [emoji6]

@Magda82... zapytaj Klarę (chyba dobrze imię pamiętam) czy chce rodzeństwo [emoji4]

@mała79 dziękuję [emoji8]

@matulkaa też się wysoko cenią w Krk [emoji15] najwyżej zrobię napad na bank [emoji6] dziękuję [emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
napisz mi proszę jeszcze raz koszt szczepien u Paśnika?
 
Dziewczyny pomóżcie w teście DNA wyszły mi mutacje PAI i VR2
Czy to są mutacje zakrzepowe? Czy są wskazaniem do stosowania Clexane? Jakoś mało się o nich pisze.
 
Dziewczyny pomóżcie w teście DNA wyszły mi mutacje PAI i VR2
Czy to są mutacje zakrzepowe? Czy są wskazaniem do stosowania Clexane? Jakoś mało się o nich pisze.
Generalnie przyjmuje się, że clexane i acard dostaje każda z nas po dwóch poronieniach. Tak przynajmniej twierdzą moi lekarze.. Nie wiem co powiedzą inne dziewczyny. Polecam Ci stosować clexane i acard, nie zaszkodzi a tylko może pomóc. Moja lekarka powiedziała, że nie odważy się poprowadzić mojej ciąży bez tego a póki co nie mam wskazań... Przy Twoich mutacjach, wydaje mi się, że na 100 % musisz brać te leki.
 
reklama
Podbijam pytanko odnosnie przeciwcial przeciwplemnikowych ktoś coś? Nie mam żadnych dodatkowych zaleceń odnosnie tego wyniku...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry