reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bentula kochana to robisz w brzuch czy uda? Ja teraz nie mam za dużego tego brxucha i wiem ze macica jest pod pepkiem więc robię te zastrzyki w miarę spokojnie ale mam juz troszkę tych zrostów i trochę mnie to boli ale jak mąż mnie głaszcze i żałuje ze biedna jestem to mówię nie żałuj mnie to mnie nie boli :p
 
reklama
Dziewczyny ale się zdenerwowalam!
Będą mi słuchać tetno częściej i robili ktg dopiero za 2 dni jak zacznę 29 tydzien chore więcej tu nie wrócę!
 
Dziewczyny ale chyba nie mozna przebic nic taka krotka igla? Macica jest raczej glebiej,nie straszcie[emoji4]
Ja sie oficjalnie przyznaje ,ze mnie to boli[emoji4]ale dam rade ,aaa i z wrazenia po kazdym zastrzyku mi niedobrze[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję Kochana za Twoją odpowiedź. Jest mi bardzo ciężko..Sama już nie wiem co myśleć, ludzie, nawet moja rodzina nie wiedzą kompletnie co mi powiedzieć. Nie oczekuję, że ktokolwiek to zrozumie. Ale jestem z tym wszystkim bardzo samotna, gdyby nie Wy i podczytywanie waszych historii pewnie bym zwariowała.
Wcześniej lekarze sugerowali, że mogła być przypadkowa wada w zarodku i to byłaby najlepsza opcja, dlatego myślę, że skoro był zdrowy to jest źle..
Bardzo Wam wszystkim tu kibicuję! Co u Ciebie @burczuś ? Ostatnio nie byłam na bieżąco z forum.
@Destino jak się czujesz?
Ja czekam na jeszcze kilka badań, wyników. Jest tego tyle, że nie wiem ile czasu będę je kompletować.
Bardzo chciałabym się starać, z drugiej strony boje się jak wiele z Was...Zresztą i tak muszę to wszystko ogarnąć diagnostycznie i być solidnie przygotowaną.
Kochana ja zaczełam ostatni cykl staraniowy poszczepienny. bede brac clostabyget(czy jakos tak) od jutra. Dziś moja gin mi powiedziała,że nie mam się trzymać tych 6sciu miesiecy.ale ja jednak zaufam Paśnikowi. Także trzymaj kciuki:)
Wiem co masz na myśli,że nikt nas nie rozumie i nie wie co powiedzieć.dlatego tak ważny jest ten wątek. My siebie rozumiemy.
Wiemy jak jest ciężko.
 
@Destino moze i ja sie przekonam za jakis czas aby sama je wbijac[emoji5]
Jak sie czujesz?masz jakies objawy[emoji4]?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kas90 Nie badałam jeszcze immunologii. Jestem troszkę zagubiona i nie wiem jaką podjąć decyzję.
Byłam na konsultacji u Jerzak i ona zleciła mi badania ale nie kazała badać ani nk ani nic innego. Kolejną wizytę mam na początku czerwca. Do tego czasu muszę zrobić resztę badań.
@Funia90 Ty Kochana nie mów o dołach, tylko dużo radości i optymizmu! :)
@burczuś Trzymam kciuki z całych sił! Jestem pewna, że teraz na 1000% się uda :) Paśnik kazał Ci czekać 6 miesięcy po poronieniu? Dobrze zrozumiałam? Jak to uzasadnił?Ja też myślę o wizycie u niego albo Malinowskiego. Jednak najpierw chce zobaczyć co zaproponuje mi Jerzak.
Staram się jakoś trzymać ale krucho u mnie ostatnio..Jakoś tak zapadam się w sobie..Ciesze się, że u Was tyle pozytywnych wiadomości dziewczyny! Oby tak dalej, buziaki Kochane! :)
 
@pixi.nova co zleciła Ci zbadac Jerzak? Ja się wybieram do Malinowskiego ale w lipcu a do tego czasu chce trochę sama poszukac
I u Ciebie będą pozytywne wieści życzę trafienia na dobrego lekarza któremu będziesz ufac
 
reklama
Do góry