reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@agatush to dobrze,ze mozna zmieniac[emoji4]bo mi walsnie takie kuleczki sie robia.
Myslalam ,ze tylko w brzuch mozna.
A te stwardnienia znikaja po czasie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 to zrosty ja tez je mam ale narazie robię vw brzuch zanikają po kilku dniach ja robię tak.jak.mam posiniaczoną jedna stronę brzucha przerzucam się na druga ta zasinieje to druga się podgoi i tak ciagnę.

@pixi.nova ja miałam wysoki czynnik odrzutu stąd encorton 15 mg od pozytywnego testu teraz zeszłam do 10 mg i niedługo schodzę do 5 mg ale sie boję. Malina encorton daje na prawdę indywidualnie dawki i terminy brania w zależności od wyników badań

@agatush kochana nagrałabyś film jak dajesz w udo ja nie wiem jak go zrobić a czasem 5,6dni bym porobiła to brzuch by trochę się wyhoił i zrosty poznikałylpoznikałyl

@motylek1234 przecież zrobili Ci usg wiesz ze dzidzią wszystko ok musisz trochę wyluzować pewnie będą ci badać tetno malej ale moze w nocy

@susana gdzie jesteś wszystko dobrze odezwij się
Pewnie @Avita urodziła
 
Ostatnia edycja:
@agatush to dobrze,ze mozna zmieniac[emoji4]bo mi walsnie takie kuleczki sie robia.
Myslalam ,ze tylko w brzuch mozna.
A te stwardnienia znikaja po czasie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak znikają, ale u mnie to zajmuje więcej czasu niż kilka dni. Od prawie miesiąca robię w udo a na rękach jeszcze mam zgrubienia, ale znikną.

@Porzeczka1234 mnie robi mój M zastrzyki. Uczył się z filmu udostępnionego na wątku nafoczki :-* jeśli to Ci nic nie da postaram się coś nagrać :-)
 
@agatush, dołączam się do prośby Porzeczki:* glownie to chodzi o to, żebyś pokazała obszar w który można dawać i sposob wbijania igly (pionowo jak w brzuch czy inaczej?). A powiedz, faktycznie bardziej boli w uda? Ja mam po 20 tyg przejsc na uda lub ramiona, ale jako że jest lato, to wolałabym, żeby nie mowili, że mąż mnie bije :D

Pixi, kochana, a badasz immunologie?
 
@Porzeczka1234 ja po 20 ktoryms tygodniu robie w uda,naprzemiennie,strasznie sie balam,ogladalam filmik i nic mi to nie pomogło,stwierdzilam sama ze bede robic blizej brzucha,nie tak daleko jak na filmikach,w koncu sie przemoglam,i odrazu odczulam ulge, o jak kulam sie w po boczkach,to zylam w strachu ze moze uszkodzilam macice,teraz zrosty tez mam ogromne,na poczatku sie nakuwam,nie wchodzi to inne miejsce i tak do skutku,zeby weszlo gładko,nie jest lekko,bola zrosty bardzo,ale co zrobić ;-)
 
Agatush dobrze ,ze to znika[emoji4]mi tez M robi,sama probowalam ale ukulam sie tylko dwa razy igla i nie jestem w stanie jej wepchnac tak na sile dalej[emoji4]

Porzeczka na lezaco robimy ,niby tak najlepiej.
Pierwsze dwa razy male siniaczki ala pieprzyki a po wczoraj rozlal mi sie duzy bolesny siniak.
Moze dlatego ,ze wczoraj wolniej wpuszczalismy ten zastrzyk,zobaczymy jak dzis bedzie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Ciocie :-) :-)

Wychodzimy dziś w końcu do domku :-) :-) :-)!

1495440151-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak finalnie twoje Śliczności ma na imię?? Przedstawiła się jak wyszła z brzuszka?? :)

U nas niestety to koniec :( dzis na usg juz nawet zarodka nie było widać... ;(

Strasznie mi przykro :( :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry