reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Liluli dzięki, że pytasz ;) a ciągnę ten wóz, coraz cięższy :D, ale ogółem nie mogę narzekać, bo wiem, że wiele z nas tutaj i w ogóle przechodzi ciąże źle. Mam typowe dolegliwości jak na ten czas, czyli bóle w kroczu i dyskomfort z tej okolicy. A Ty jak się masz? już wszystko przygotowane?
 
reklama
@Gabiś sliczna jest i jaka duża :-),@Avita powodzenia,rozumiem Cię ze sie boisz,ja juz potwornie sie boję a zostało ponad miesiac,a do tego tez lekarz powiedział ze nie da mi heparyny,dziewczyny co sie moze bez niej stac w razie W? Co szpital to inne poglady! @motylek1234 martwie sie o Was,pisz co u Ciebie! Za wszystkie dziewczyny wizytujace trzymam kciuki,oby wszystko było dobrze.Dziewczyny proszę powiedzcie do ktorego tygodnia bierze sie acard bo ja jeszcze nie odstawilam. Ja po braniu lekow w ciazy nie mialam zadnych skutków ubocznych,po heparynie wiadomo ze siniaki,w sumie nie mamy na to wplywu, a po lyzeczkowaniu tez ciagle czulam rwanie w macicy jakby cos tam sie działo,skurcze takie dziwne,a jajniki czulam jak nigdy bo bralam rozne zeczy na dobra owulacje,i bardzo sie na tym koncentrowalam,czego wczesniej nie robilam! @Destino co u Ciebie?
 
Sory za błąd,jak zwykle ten sam ;-) chyba nigdy nie zapamietam tego slowa na pamięć jak sie go piszę,mam z ortografią ogromny problem! I POZDROWIENIA dla Wszystkich DZIEWCZYN :-)
 
Liluli dzięki, że pytasz ;) a ciągnę ten wóz, coraz cięższy :D, ale ogółem nie mogę narzekać, bo wiem, że wiele z nas tutaj i w ogóle przechodzi ciąże źle. Mam typowe dolegliwości jak na ten czas, czyli bóle w kroczu i dyskomfort z tej okolicy. A Ty jak się masz? już wszystko przygotowane?

U mnie to samo bol krocza na szczescie nie caly czas. I strasznie szybko sie mecze,ale daje rade i juz niedlugo bedziemy sie tulic z dzieciaczkami [emoji7]
Tak wszystko juz prawie gotowe. Jeszcze tylko troche prania i zostanie czekanie [emoji6]
A maz kiedy przylatuje?

Bentula ja wlasnie odstawilam ostatnio sugerujac sie nasza @nafoczka [emoji4]

 
@motylek123 bedziesz w szpitalu to lekarze zareaguja jakby sie cos niedobrego dzialo. Ciezko w takim momencie byc spokojna staraj sie jednak. I niech odrazu sterydy na plucka dla maluszka dadza. Trzymaj sie dzielna mamo

@Avita upragniony dzien. Lekarze...u nas od poczatku szwankuja. Trudno w takim momencie byc spokojna. Mysl o dzieciaczku i na nim sie skup. Powodzenia

@gabis piekne stworzenie. Wracajcie do domu i nacieszcie sie soba [emoji8]

@Marthi ja nie mam zadnych skutkow ubocznych ani po sterydach a biore 2 ani po cleksanie. Jak nauczylam sie robic zastrzyki to nawet siniakow narazie nie mam. I wyjatkowo dobrze sie teraz czuje. A po poronieniu to mialam problem z owulka i @. I nic mnie nie ciaglo. Nigdy nie odczuwalam owulacji.

@alus.ia12 trzymamy za szkrabika kciuki. Odezwij sie po wizycie.

@Shamanka7 moje kondolecje. Witaj wsrod nas. A wczoraj rozmawialam z mezem i mowilam mu jak dobrze ze juz nikt nowy do nas nie dolaczyl. Przykro mi kochana z powodu twoich strat.

@Agathus a ja sobie nie wyobrazam tego badania. Jak zobacze serduszko to mnie wysla a mnie na mysl o slodkim wszystko do gardla podchodzi. Zycze dobrych wynikow

@iveo mnie lekarz zrobil badanie przeciwcial na celiaklie i powiedzial ze nie zaleca diety bezglutenowej, bo jak sie nie ma z tym klopotow to nienajlepiej wplywa na organizm. Raczej sklanial sie ku diecie z niskim ig bo yam i tak mocno ograniczasz wszystkie weglowodany w tym makaron make itp. Ja slucham ciala. Jak daje mu to co chce, to mi nic nie jest. Mam skaze bialkowa i sa momenty ze mlecznymi produktami sie zajadam i takie ze nie moge na nie patrzyc. I warto poznac co ci sluzy a co nie

@Liluli, @bea25ta trzymamy za wizytki raczki i dajcie znac co po nich

@bertha, @nafoczka [emoji8][emoji8]

@Teczowa a jak wy jestescie juz daleko? Moj telefon tylko wpisy pokazuje.

@bentula w tym nie pomoge bo ja z acardem na bakier. Biore co 2, 3 dzien.

A u nas... wole sie nie odzywac bo sie stresuje. Im bardziej nam sie udaje tym trudniej. W srode szukamy serduszka. Bylam po leki wiec wizyta i usg. Widzialam kuleczke. Tylko po wizytach jestem bardziej rozdrazniona. Mnie nie uspokajaja. Dlugo do siebie dochodze. No i mam skurcze po dopochwowym usg. Marudze... wole siedziec w krzaczorach. Musze sie nieco uspokoic

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Gabiś piękny bąbel

@motylek1234 trzymam kciuki będzie dobrze

@Avita kochana wszystko będzie dobrze już nie długo zazdroszczam pozytywnie

@kas90 kochana powiedz mi kiedy encorton zmniejszasz dawkę ja już powinnam ale boję się

@Marthi jak pisała kas90 skutki uboczne encortonu to jedzenie w moim przypadku jak brałam dawkę 15 mg to zamiatałam lodówkę ze wszystkiego miesiąc temu zmniejszył mi lekarz dawkę do 10 mg i już panuję nad głodem i nawet schudłam kilo bo po prostu już nie chce mi sie jeść aż tak bardzo ale gębę mam taką jak księżyc w pełni :):). Jeśli chodzi o clexan to siniaki i tyle jak @Liluli pisałam nie można sie tak nakręcać tymi lekami itd bo z jednej strony nie weźmiesz ??? będziesz się bała ja łykam i nie czytam haha

@tęczowa89 kulaj się kochana który u ciebie tydzień ???
@bentula pokoik robicie super ja na razie się boję nawet coś przeglądać
@nafoczko co u was???

@Destino co u was ???

@magda1208 jak u was samopoczucie starania wznowione nieustannie trzymam kciuki

@alus.ia12 bardzo mi przykro kochana przytulam cię mocno

dziewczyny wiztytujące bardzo mocno trzymam kciuki
 
Do góry