reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@motylek1234 a Ty?wszystko u Ciebie dobrze?czujesz juz dobrze ruchy?u mnie dzisaj 32 tydzien,dzidzia wazy 1800:-),oby do przodu,@Porzeczka1234 ja opisalam swoje doswiadczenia,kazdy robi jak mu instynkt podpowiada,ja jestem panikara wielką,skoro jest dobrze to pewnie tak jest,Ty czujesz to najlepiej,jesli chodzi o.enkorton na samym poczatku lekarz rodzinny nie wiedzial ze jestem w ciazy przepisal mi na kregoslup,bo go rzeczywiście lecze,pozniej kolezanka dala mi dwie fiolki,potem zebralam u innego gin,ktory chetnie przepisał!
 
Oj to faktycznie nieciekawie z tą Łodzią :( Jak mogę podpytać to na jakim Ty jesteś etapie? Przepraszam, że pytam ale nie znam tu jeszcze Was wszystkich za dobrze ;) Nie obraź się w związku z tym :) Czy znalazłaś ewentualną przyczynę poprzez wykonane badania? U kogo się leczysz i jaką metodą? Pozdrawiam :*
Obecnie jestem po pierwszej serii szczepień u doc Paśnika i mlr zamiast w górę szybować, to spadlo w dół :( mam kilka wyników poza normą, plus IO i mutację MTHFR (jak większość tu z nas) ;)
@Porzeczka1234 Kochana nie panikuj będzie wszystko dobrze musisz wierzyć choć umysł robi swoje lecz wiara czyni cuda. Wspominałam na forum , że ten cykl odpuściłam ponieważ chciałam trochę ochłonąć i nabrać dystansu . Następny cykl z monitem i wizytą u ginekologa.:):)
@bea25ta Tobie również życzę spokoju ducha i niezłomnej wiary w fasolkę.
@Destino Wiara wiara zawierzcie bezgranicznie odrzućcie niepokój i lęk a wszystkim zajmie się Pan.
@burczuś Co u ciebie trzymam kciuki za owocny cykl.
@mała79 @mała_czarna Jakie plany na dalsze działania.?
@Avita Życzę spokojnego dotrwania do końca.:p
Madziu ja czekam na wynik LCT i po wyniku docent ma mi napisać co dalej robimy [emoji4]
Hej dziewczyny pochwalcie się w którym tc jesteście w ciazy?
;)
Jak się czujesz Motylku? Jak tam Twoje żelazo?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczynki przesylamy sily do walki. Nie poddawajcie sie i walczcie nawet gdy sytuacja wydaje sie bez wyjscia bo cuda sie zdarzaja.
Pozdrawiamy[emoji3]
1494841724-aaaaaa.jpeg
1494841730-aaaaaa.jpeg
 
Moje kochane dziewczynki u mnie tak: rozwarcie 1,5 cm jakie było takie jest:-), nogi też takie same jak były, wczoraj na ktg trochę tętno Małej wariowało, zobaczyli na usg przepływy ale były na szczęście oki. Dzisiaj też mam mieć usg, a na ten piątek mam ustalony wstępny termin CC:-)Cieszę się bardzo ale boję jeszcze bardziej!!!!!!
@bea25ta ten strach będzie z Tobą do ostatniego dnia ciąży, za dużo mamy w głowach żeby było inaczej! Ja encorton skończyłam w 14 tyg.chyba się nie mylę!
@Porzeczka1234 ja bym chyba sprawdziła to plamienie wcześniej bo do 24 to jeszcze trochę czasu!!
@Destino jak już Ci pisałam mnie non stop bolał brzuch na początku i to tak że ten ból mnie budził w nocy. Ryczałam, że to koniec prawie co noc, ale jakoś się udało to przeżyć!! Będzie dobrze i u Ciebie!!
@magda1208 odpocznij, nabierz siły i tak jak piszesz od następnego cyklu startuj!!! ;-)
 
@Avita trzymasz sie dzielnie. Ten strach... gdyby dalo sie z nim cos zrobic. Oby maluszek dal sie w piatek wyciagnac. Moze wtedy bedzie z toba wiecej spokoju.

Dziekuje za Twoje slowa. Pocieszajace dla mnie jest to, ze ktos mial podobni i SIE UDALO [emoji1] trzymam za Was kciuki [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki przesylamy sily do walki. Nie poddawajcie sie i walczcie nawet gdy sytuacja wydaje sie bez wyjscia bo cuda sie zdarzaja.
Pozdrawiamy[emoji3]
1494841724-aaaaaa.jpeg
1494841730-aaaaaa.jpeg
Pięęęęękny [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]


@Avita trzymam kciuki za Ciebie, ile masz jeszcze do TP?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@czarna_mala Nie załamuj się, jestem przekonana, że się uda! Czytałam na forum o przypadku @enya, która miała mlr 0 i urodziła zdrową córeczkę! Także wiesz ;) Szczepienia miałaś od dawcy czy od męża? Kurczę widzę, że wszystkie straty miałaś w 5tc, czy ktoś wyjaśnił tą zależność? Ja mam poronienia na etapie 8tc, prof. Kurpisz powiedział mi tylko, że tak to już zawsze jest, że poronienia są w tym samym czasie, ale nie wyjaśnił tego... ?o_O
@Funia90 Koniecznie daj znać jaki efekt :D Ja chyba też zbadam prolaktynę, a badałaś też inne hormony oprócz progesteronu i prolaktyny?
 
Do góry