reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hello wojowniczki,
przepraszam że nie odniosę się do postów ale muszę Was nadrobić a mam mały młyn, więc przez co i brak czasu ogromny
@tęczowa89 :-* :-* :-*;)przesylkę właśnie otrzymałam, i dostałam nawet kolejną metkę nie dziękuję się za leki więc napiszę tak że odrobię w naturze albo i w inny sposób już za nie długo:-) :)
miłego dnia :)
i buziaki dla brzdąców tych już większych i nieco jeszcze mikroskopijnych po tamtej stronie brzuszka:)
 
reklama
@Avita @Gabiś dawać brzuszki :) dziewczyny tu czekają :) ale u was się dzieje :) chyba i ja zacznę tęsknić :*
@kas90 jak szybko i u ciebie zlecialo :)
@Destino zobaczysz że kroczek po kroczku i ty powoli pójdziesz do przodu
@bea25ta znam doskonale twój stan :)
@czarna_mala, @bertha @burczuś no teraz wy !
@Kitki ale on duży chłopak :) ty wracasz do pracy?
@Porzeczka1234 jeśli to jednowazowo to spokojnie może od lutki
@marzycielka81 @Czajak @dżoł a u was co?
@susana i @agatush wy to chyba łeb w łeb idziecie?
To prawda @nafoczka :-) my chyba z @susana nawet termin mamy na ten sam dzień :-p
 
@kas90 ja też tak mam jak mi te paluchy tam wsadził to aż mi oczy wyszły a wziernik to juz wyższa szkoła jazdy. Kas ty jesteś 14+1 czy 15+1. Bo u mnie tak lokalna gin mówi jak jest 12+1 to ona 13 tydzień a malina 12+1 to 12 tydzień i bądź tu madry haha

@motylek1234 wszystko będzie dobrze juz tak wysoko jesteś a test na wyciek wód to dobry pomysł
 
@nafoczka siedze w krzakach ale czytam Was na biezaco, raz albo dwa dziennie ;-)
u mnie dzis 28 dc , jutro powinnam dostac @ ale nie wiem czy po histero przyjdzie regularnie.
Bylam tydzien temu z mezem w Gamecie,zrobil usg, bylam po owu.
jesli teraz sie nie udalo to pol tab. clo od 3 do 7 dc ale zastanawiam sie czy nie wziasc 1 albo 2 i w 12dc mam przyjsc na zastrzyk na pekniecie. Encorton kazal odstawic, bo powiedzial ze takie dlugie branie ma zły wplyw na rozwoj plodu ( bralam od listopada'16) i zeby brac od poz. testu.
Jak pojde na zastrzyk to zapytam o acard i clexane, bo tego pierwszego juz dlugo nie biore.
 
A dajcie spokój...ze mną na sali leży dziewczyna w 34tc, która już szyjki nie ma, właśnie zdjęli jej pessar i szykuje się do porodu. A mnie jak lekarka badała to ponoć szyjka tak wysoko że miałam wrażenie że mi za chwilę wątroby dotknie od dołu...
@Avita, to nasze dziewczynki obie takie duże. Już bym chciała urodzić. Może jutro się uda..:-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

@Gabiś tu jedna też już po terminie, skacze na piłce, masują ją brrrr:-( już drugi dzień i nic!!Jak się wyjdzie na korytarz to tylko ją słychać!!!!!!! Jak do wieczora nie da rady to CC będzie!!!
A Ty jesteś już po terminie bo nie pamiętam!?
 
@nafoczka siedze w krzakach ale czytam Was na biezaco, raz albo dwa dziennie ;-)
u mnie dzis 28 dc , jutro powinnam dostac @ ale nie wiem czy po histero przyjdzie regularnie.
Bylam tydzien temu z mezem w Gamecie, jesli teraz sie nie udalo to clo od 3 do 7 dc i w 12dc mam przyjsc na zastrzyk na pekniecie. Encorton kazal odstawic, bo powiedzial ze takie dlugie branie ma zły wplyw na rozwoj plodu ( bralam od listopada'16) i zeby brac od poz. testu.
Jak pojde na zastrzyk to zapytam o acard i clexane, bo tego pierwszego juz dlugo nie biore.

@dżoł powiedz mi jak te wyniki hister co mówił lekarz? Trzymam kciuki abyś nie musiała czekać już więcej cykli. Jak.kicia?
 
@Gabiś tu jedna też już po terminie, skacze na piłce, masują ją brrrr:-( już drugi dzień i nic!!Jak się wyjdzie na korytarz to tylko ją słychać!!!!!!! Jak do wieczora nie da rady to CC będzie!!!
A Ty jesteś już po terminie bo nie pamiętam!?
Termin mam na jutro. Ale też się boję że u mnie nic nie drgnie. Boję się że wymecza mnie, Malutką a potem i tak mnie potna...
Dziś mi pisała koleżanka z forum z majowek, że 5.45 była w szpitalu a o 6ej urodziła...to jest mega....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Termin mam na jutro. Ale też się boję że u mnie nic nie drgnie. Boję się że wymecza mnie, Malutką a potem i tak mnie potna...
Dziś mi pisała koleżanka z forum z majowek, że 5.45 była w szpitalu a o 6ej urodziła...to jest mega....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

No są takie szczėściary!! Chociaż pewnie ona też swoje przeszła tylko w domu. Ale tak czekać do ostatniej chwili??!!
Ty urodzisz jutro w idealnym terminie. Tylko 5% dzieci się tak rodzi! Ja mojego syna też tak urodziłam!!!
 
No są takie szczėściary!! Chociaż pewnie ona też swoje przeszła tylko w domu. Ale tak czekać do ostatniej chwili??!!
Ty urodzisz jutro w idealnym terminie. Tylko 5% dzieci się tak rodzi! Ja mojego syna też tak urodziłam!!!
No najlepsze jest to, że ani nie miała skurczy regularnych ani bolesnych, jak ją przyjmowali na oddział miała juz 7cm rozwarcia...ale to jej 4 dziecko.
Co prawda mam co pół godziny jakieś małe skurcze, ale szału nie ma...gdybyś miała rację, że jutro w terminie się zacznie show...byłoby cudownie.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kas90 ja też tak mam jak mi te paluchy tam wsadził to aż mi oczy wyszły a wziernik to juz wyższa szkoła jazdy. Kas ty jesteś 14+1 czy 15+1. Bo u mnie tak lokalna gin mówi jak jest 12+1 to ona 13 tydzień a malina 12+1 to 12 tydzień i bądź tu madry haha

@motylek1234 wszystko będzie dobrze juz tak wysoko jesteś a test na wyciek wód to dobry pomysł


Sama też mam z tym problemy. Ja jak zawsze jestem na wizycie to mam np 9t0d, 13t0d (bo zawsze mam wizyty we wtorki)i ona mówi na 13t0d trzynasty tydz. Ja jak mam dziś14t6d na bb to mówię, że kończę 15. Bo dla mnie od 14t1d-15t0d to 15 tydzień. Tym bardziej, że ciąża jest tydzień starsza ze z wględu na owu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry