reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Foczka[emoji14]Kwiaty we włosach potargał wiatr :):D

Gabiś
Jak czujesz coś ?????
Pcha sie mała czy jeszcze wczasy w brzuszku ????
Mała ma wczasy pełną gębą...
Jutro do szpitala. I zaczynam się stresować. Nie boję się porodu, tylko tego wywoływania, że wymecza mnie i Małą a to nic nie da....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie dziś trzecia rocznica odejścia mojego Aniołka. Ok godz. 12 3 lata temu dowiedziałam się że serduszko przestało bić.
3 lata, a ja tęsknię....
Aniołku [*]

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Doris, i ja zapalam [*] dla Twojego aniołka. Wiem, nie da się zapomnieć.

mhsv3e5ez4n46979.png
 
@pixi ja ten cykl biore mega na luzie ,takze zrobie w 26 dc bo wtedy musze duphaston odstawic jak nie bedzie ciazy,a gdyby nie to to chyba bym w ogole nie robila hehe[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@pixi taaa wlasnie na plamienia od 16-25 dc,wazne aby brac po owu.
Apropo plamien to wczoraj mialam znow sluz podbarwiony na bezowo takze ja juz nie wiem biore dupka 2 razy dziennie.
Jak tylko zajde w ciaze to zbadam progesteron bo moze bede potrzebowala wiekszej dawki.

A ty od kiedy zaczynasz staranka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia a badalas prolaktyne?. Takie plamienia mialam conajmniej tydzien przed @ i po jakims czasie okazalo sie ze mam podwyzszona prolaktyne. Dostalam bromergon i jak tylko odstawilam to i owulke mialam i jestem w ciazy. Sprawdz sobie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 Kochana, póki co odpoczywam ;) Kończę dopiero pierwszą miesiączkę po poronieniu samoistnym. Dalej mam w planach, zrobić wszystkie badania, które mi zostały do wykonania i poczekam na decyzję lekarza. Powiem Ci, że muszę psychicznie postarać się odciąć od tego ciężaru ostatnich miesięcy. Mam zamiar nacieszyć się latem, wyjechać na wakacje, poimprezować z przyjaciółmi i jak zbiorę siły to wystartuję pewnie najwcześniej w połowie sierpnia :p
@Destino Mam nadzieję, że Twój maluszek już tak Cię nie straszy ? :) Jeżeli mogę zapytać w jakim dc badałaś prolaktynę? Mi nikt tego nie zlecił, ale planuje sama to zbadać tylko nie mam pojęcia, w którym dc? Badałaś z obciążeniem?
 
reklama
Tak badalam z obciazeniem. W 2 lub 3 dc sie bada. Mialam nieznacznie podniesiona, ale swoje robila

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry