reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino badalam w styczniu przed druga ciaza i mialam lekko podwyzszona,bodajze norma byla do 23 a ja mialam 26
Ale slyszlam,ze trZeba byc wyspanym i nie byc po stosunku a to bylo po moich urodzinach ,co prawda goscie wpadli na pizze no alee nie wyspalam sie no i mialam wtedy owu wiec dzialalismy w ten wieczor.
Lekarz zobaczyl wynik i mowil ,ze jest nieznacznie odchylony i ,ze nic z tym nie robimy no i w sumie zaszlam wtedy.
Teraz nie badalam ale u mnie chyba te plamienia powoduje ten progesteron niski.


@pixi fajny pomysl,odpocznij a starania przyjda same.
Ja mojemu M ani slowa nie mowilam o staraniach i sam zaczal dociekac kiedy te dni i w ogole[emoji4]
Tez postawilismy na wakacje i na luz [emoji4]gorzej jak sie nie uda zajsc to zwiedze caly swiat hehe [emoji12]
Trzeba wyczyscic troszke glowe[emoji5]takze dobre podejscie i tego sie trzymaj[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kas ja z braku laku już zeszłam na 10. Brać będę jedynie do 12 tyg wg moich obliczeń ale to i tak coś. U ginekologa byłam tydzień temu ,ale już mnie nosi chyba coś wymyślę.Chciałabym ,żeby ktoś zbadał dziecku tętna może wtedy uspokoiłabym się bo oni mierzą niby ok ale nie mam opisu ile bije i się martwię. Boję się nadal cieszyć żeby zaraz nie było BUM mega nieprzyjemnej niespodzianki.
 
Witam się i ja

Muszę wam opowiedzieć co się wydarzyło w sobotę troszkę mnie brzuch bolał myślę ze to wzdęcia i ide się myć a tam na bieliźnie takie plamka brazowa no i panika wstadziłam palec do środka zeby sprawdźic czy nie krwawię a tam czysto. Nikomu nic nie powiedziałam ale z soboty na niedzielę mało spałam wstaję rano i czysto chodzę lekko spanikowana ale jest czysto co to mogło być? Jeszcze 500 km musiałam wczoraj wrócić od teściów

@kas90 ja od 20 zmjiejszam encorton też się boję

@bea25ta czemu encorton do 12 tygodnia? Kochana to moze idź na to usg a nie będziesz się katować

@Gabiś jak u Ciebie sytuacja porodowa i psychiczna?

@Avita jak u Ciebie nogi i dzidzia i rozwarcie trzymasz się?

@Destino jak brzuch jak się czujesz?

@susana wszystko dobrze jak królewna?

@magda1208 zdecydowaliście się na starania w tym miesiącu? Prócz szczepień jakieś badania powtarzałaś?

Pozdrawiam wszystkie niewymienione
 
@Porzeczka1234 z dnia na dzien jestem coraz bardziej przerazona. Jak nie wytrzymam to zaraz polece na bete. Brzuch wczoraj nawet spokojny a dzis boli centralnie macica. Usiluje nie panikowac ale powiem wam, ze to cholernie ciezkie. Zrobilismy juz wszystko co mozna. A jednak trudno zachowac zimna krew. Nie chce tez ciagle smecic.

@bea25ta jak ja cie kochana rozumiem. Gdyby mozna bylo byc 24 na dobe pod usg.

Oj ciezka ze mnie matka bedzie jak nie wezme na wstrzymanie [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 nikt mi encortonu nie przepiszę więc próbuję powoli zejść z dawki niż motem nagle odstawić całkowicie.

@bertha pogadaliście z doktorkiem jakiś plan coś Wam wyjaśnił? Pytałaś dziewczyn na blog co możesz zmienić coś poprawić??
 
@Porzeczka1234 Kochana nie panikuj będzie wszystko dobrze musisz wierzyć choć umysł robi swoje lecz wiara czyni cuda. Wspominałam na forum , że ten cykl odpuściłam ponieważ chciałam trochę ochłonąć i nabrać dystansu . Następny cykl z monitem i wizytą u ginekologa.:):)
@bea25ta Tobie również życzę spokoju ducha i niezłomnej wiary w fasolkę.
@Destino Wiara wiara zawierzcie bezgranicznie odrzućcie niepokój i lęk a wszystkim zajmie się Pan.
@burczuś Co u ciebie trzymam kciuki za owocny cykl.
@mała79 @mała_czarna Jakie plany na dalsze działania.?
@Avita Życzę spokojnego dotrwania do końca.:p
 
@bea25ta mnie lekarz ktory przepisywal enkorton,mowil ze do 14 tygodnia,bo wtedy juz lozysko przejmuje funkcje,i wtedy jest bezpiecznie,ale ja przeciagalam bo sie balam,a pozniej tu na forum i na polowkowym dowiedzialam sie ze najlepiej do 20 tygodnia,bo wtedy uklad immunologiczny nie ma juz wplywu na dzidzie,schodzac powolenku z dawki skonczylam w 25 tyg,ale to tez pewno zalezy jaki ma sie konkretnie problem,ja mam wszystkie ana dodatnie!@ porzeczka1234 powiem Ci ze moze zadrapalas sie wsadzajac luteine,ale ja jak mialam niteczki krwi w sluzie prawie nie widoczne,pojechalam na pogotowie,po zbadaniu ginekologiczym palce były czyste,a gdy wyciagnal wziernik to był caly we krwi,na lozku po badani dopochwowym juz cały papier byl we krwi,bylam przerazona,plakalam,ale lekarz powtarzal najwazniejsze ze dziecko zyje,okazalo sie ze lozysko czesciowo pokrywa ujscie szyjki macicy,polozyli mnie w szpitalu,dali kroplowke na wstrzymanie krwawienia,dzien przed mialam silne bole pachwin,a wieczorem skorcze,bylam w 13 tyg ciazy,ja jestem panikara,ale jak to lekarz mawia lepiej dmuchac na zimne! @Doris:-) wiem co czujesz,teraz był rok od mojej.jedynej straty,i bylam juz w ciazy,ale bylo jeszcze gorzej,bolało kazdego dnia,dzien po dniu przezywalam to samo,jak zywa rana :-(,@Destino rozumiem Cię o czym mowisz,tez mialam takie bole macicy,choc lekarze mowia ze macica nie boli,myslalam wtedy ze to koniec,juz plakalam to był dopiero chyba 7 tydzien ciazy,pojechalam do gin po wyrok,bo wczesniejsza ciąża skonczyla sie w tym samym czasie,serce przestało bic,a okazało sie ze krwiak sie obkurcza,a dzidzia żyła,i na szczęście zyje do dzis,i Tobie życzę tego samego :-),resztę dziewczyn POZDRAWIAM i kibicuję!
 
reklama
@bentula ale u mnie czyściutko nie bylo żadnych nitek krwi niczego tylko lekko brązowy śluz w sobotę na bieliźnie i tylko w ten jeden dzień teraz chodzę z wkładką i na niej jest czysto wczoraj tez a wkładkę specjalnie kupiłam białe. 24 maja mam lekarza mam nadzieję ze wytrzymam do tego czasu.
Do 25 tygodnia nawet jak bym chciała przeciągnąć branie encortonu to malina mi na pewno nie przepisze i się nie zgodzi na ten moj plan już każe odstawić powolia a dziś 13+2 z om
 
Do góry