reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja na homocysteina brałam witaminy metulowane b12 B 6 kwas foliowy przez trzy miesiące wyniki poprawiły mis ie bardzo dobrze więc na chwilę obecną je odstawiłam. W tym samym czasie brałam cynk z Salem witamina E witamine D3 Jakoba żelazo. Teraz przed staraniami które rozpoczynam końcem maja biore acard meformine.
Gdzieś z dwa miesiące brałam colostrum - ale teraz już nie. W cyklu między 3 a 7 dniem lamette. Potwem od pozytywnego testu kwas foliowy b12 B 6 metalowe acard i clexan 0,4 ale ze względu na moją wagę 40 kg. Encorton i dufaston też chce brać :). Accofil jeszcze ma mi doktor podać ale nie wiem ok i kiedy.
Jeżeli mogę podpytać Accofil na co konkretnie będziesz brać? Co to za lek?
@Tola32 Jakie słodziaki!!! Cudowne dzieciaczki masz :) Czy mogę podpytać u kogo się leczyłaś? Jakie dawki Inralipidu miałaś? Czy dodatkowo się szczepiłaś? Pozdrawiam serdecznie :D
 
reklama
@Tola32 same słodkości. Jacy podobni. ale jakbys poprzebierała to i tak widac twarzowo która dziewczynka a który to kawaler. Pozdrawiam baardzo gorąco.

@pixi.nova masz na tamtym wątku ops leków co na co acc to zamiast acardu na rozrzedzenie i tam masz historię Toli. Zapisuj sobie będzie łatwiej
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli mogę podpytać Accofil na co konkretnie będziesz brać? Co to za lek?
@Tola32 Jakie słodziaki!!! Cudowne dzieciaczki masz :) Czy mogę podpytać u kogo się leczyłaś? Jakie dawki Inralipidu miałaś? Czy dodatkowo się szczepiłaś? Pozdrawiam serdecznie :D
Dzieki.
Leczylam sie w Gyncentrum i tam wzielam pierwszy intralipid przed transferem. Potem nastepny po wizycie pecherzykowej. Potem przeniosłam sie do dr Janosz w Zabrzu i ona prowadzila mi ciaze i m.in. zlecala dalsze intralipidy. 4 intralipidy wzielam 2 klinikach a kolejne juz podawałam sobie sama w domu. Roznica w cenie kolosalna. Kliniki strasznie kroiły za wlew.
2 pierwsze intralipidy po 100ml. A potem juz 200ml.
Nie szczepilam sie. Bralam Encorton 10mg.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co że ja nie mam pojęcia na co to jest :) i zbytnio się nie zastanawiam bo już i tak u drogą wybrałam więc nie chce się zadreczac myślami :)
 
Dzieki.
Leczylam sie w Gyncentrum i tam wzielam pierwszy intralipid przed transferem. Potem nastepny po wizycie pecherzykowej. Potem przeniosłam sie do dr Janosz w Zabrzu i ona prowadzila mi ciaze i m.in. zlecala dalsze intralipidy. 4 intralipidy wzielam 2 klinikach a kolejne juz podawałam sobie sama w domu. Roznica w cenie kolosalna. Kliniki strasznie kroiły za wlew.
2 pierwsze intralipidy po 100ml. A potem juz 200ml.
Nie szczepilam sie. Bralam Encorton 10mg.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom

Tola kochana to ja mam pytanie moja Pani dr teraz pracuje w guncentrum i tam chodzę raz w miesiącu na wizytę bo wypisuje mi clexan na ryczałt ile placiłaś tam za wlew? Jesli można zapytać? Dziękuję

@marzycielka81 całuję
 
Ostatnia edycja:
Wiesz co o ile pamietam to za 100ml i bez przeplukania PWE to 350zł wtedy.

Provita ma inny schemat i tam podaja:
100ml intralipidu
500PWE
100ml intralipidu
I znow 500ml PWE.
Tam placilam 400zl.
Tylko ze musisz byc zakwalifikowana do wlewow przez dr Janosz

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny!!! Cały czas na bieżąco Was podczytuje, mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki, brzuchatki.

P trzymam szczerze, że staram się zająć sobie myśli, bo rozmyślanie mi nie służy, więc planuje malowanie i odswiezanie pokoju - trochę mnie to pochłania.

Czuję się dobrze, bo prawda doskwiera mi trochę zgaga, ale nie mam na co narzekać.... No właśnie może oprócz psychiki :-/ co też jest głównym powodem dla którego mało do Was pisze. Muszę sie przyznać, że mogą obawa o to czy uda mi się donosi szczęśliwie ciążę rośnie z każdym dniem zamiast malec, co przyprawia mnie o ból głowy i wyrzuty sumienia :-/ zamiast cieszyć się z pozytywów, z tego że z Małą wszystko jest dobrze, ja się martwię, że może za mało się rusza, że jeszcze tyle czasu do rozwiązania.... Ze za często ma czkawki... No pierdoly, mogłabym wymieniać i wymieniać, ale najbardziej boję się ze moje notoryczne przejmowanie się wszystkim wpływa na nią... Ze ona to wszystko czuje :-( czy każda z nas po stratach tak bardzo musi bać się i przeżywać ciszę, że pozostaje mało czasu na radość? Poza tym nie ukrywam że słuchanie od otoczenia - nie szykuj nic, nie kupuj nic i nie rób nic bo jeszcze zapeszysz i coś się z Małą stanie, doprowadza mnie do furii..... No to się pozalilam [emoji12]

@susana @kas90 @Porzeczka1234 @bea25ta @Avita @Liluli i pozostałe Brzuchatki - proszę pogłaskać brzuszki ode mnie

@Destino @bertha - powodzenia!!! Bardzo bardzo Wam obu kibicuję!!

@nafoczka nasza opiekunko [emoji8]

Wszystkim nowym Dziewczynom które dołączyły ogromnie współczuję - światełko dla Waszych Aniołków (*) - ale nie poddawajcie się Kochane.

Pozdrawiam wszystkie niewymienione - jest nas tutaj tak dużo... Wspieramy się tylko smutno, że wszystkie poznajemy się w takich okolicznościach [emoji20]
 
Wiesz co o ile pamietam to za 100ml i bez przeplukania PWE to 350zł wtedy.

Provita ma inny schemat i tam podaja:
100ml intralipidu
500PWE
100ml intralipidu
I znow 500ml PWE.
Tam placilam 400zl.
Tylko ze musisz byc zakwalifikowana do wlewow przez dr Janosz

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję Tolu mhh moze zorganizuję sobie pielęgniarkę jak by przyszło co do czego ta Janosz słyszałam o niej moja koleżanka do miej chodzi jest też po starcie. Swoją drogą nie miej pieniędzy to aż strach wszystko tyle kosztuje

@agatush ja trochę ukrywam ten mój brzuszek i nie mówię nikomu ze w ciąży jestem ale jak ktoś mowi zeby nie kupować lub jakieś przesady to dostaję kurwi... bo mało mam w główie nawalone zeby jeszcze mnie strofować ale.. dopiszę tylko jedno myślę ze mamy ktore zaszły i urodziły nigdy fo.końca nie będą w stanie nas zrozumieć mam aniołków
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Tolu mhh moze zorganizuję sobie pielęgniarkę jak by przyszło co do czego ta Janosz słyszałam o niej moja koleżanka do miej chodzi jest też po starcie. Swoją drogą nie miej pieniędzy to aż strach wszystko tyle kosztuje

@agatush ja trochę ukrywam ten mój brzuszek i nie mówię nikomu ze w ciąży jestem ale jak ktoś mowi zeby nie kupować lub jakieś przesady to dostaję kurwi... bo mało mam w główie nawalone zeby jeszcze mnie strofować ale.. dopiszę tylko jedno myślę ze mamy ktore zaszły i urodziły nigdy fo.końca nie będą w stanie nas zrozumieć mam aniołków
Wiesz Porzeczko ja się nim też jakoś przesadnie nie chwalę, ale u mnie już trudno ukryć.... U mnie w sumie wie rodzina i to ta najbliższa... Ze znajomych to dopiero jak ktoś mnie na ulicy zobaczy i się zorientuje... I to boli że od tych najbliższych takie głupoty się słyszy.... A co do tego co napisałaś - zgadzam się... Nie zrozumie nas żadna osoba która przez to nie przeszła.... Moja przyjaciółka urodziła córeczkę 2 tygodnie temu. Mała jest wspaniała, śliczna i Kochana... Moja przyjaciółka mnie wspiera.... Ale nie zrozumie - i dobrze- nikomu nie życzę tego co przeszła każda z nas tutaj....
 
Do góry