reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

girlsy czytałam co może aktywować komórki nk i znalazłam informacje że np. przeciwciała ? słyszałyście co na ten temat?
burczuś a pamiętasz jaką miałaś aktywność nk?
 
reklama
@pixi.nova nie próbowałam bez szczepień bo nikt mi tez nie chciał dać encortonu także... ale ja byłam zdecydowana na maline wiedziałam ze mnie przebada i da leki i trochę mnie to uspakaja. Ja pierwszą ciążę straciłam w 26 tygodniu wiec ja potrzebuję lekarza ktory będzie caly czas badał mnie i czuwał... ja z malina też rozmawiałam o intralipidzie i tez jest otwarty ale na tą chwilę po prostu go nie potrzebuje bo miałam szczepienia. Ale jak juz pisałam u niego wszyscy sie szczepią pisałam ci mniej więcej jaka jest jego teoria.

@Avita trzymam kciuki
 
Porzeczka
Jej jaką dużą dzidzie straciłaś :(
26 tydzień to już strasznie duża ciąża .
Wiadomo co było przyczyną ????
Avita
Współczuje nerwów
Człowiek jest czasami bezradny jak patrzy na tą naszą sł.zdrowia ....
Super szpital a informacji zero ...
Weż tam zrób zadyme w poniedziałek na obchodzie .Czasami trzeba pokazać im dtugie ja, bo bedą cie traktować jak dziecko ,któremu nie trzeba za wiele wiedzieć
A nie możesz iść na odział do Maliny i z nim tam porozmawiać ??????
Musisz isć prywatnie ?

Mnie brzuch wciąż twardnieje i psiocha strasznie ciągnie :(
Wczoraj nawet pojechałam na IP.
Pani doktor stwierdziła że szyjka trzyma i jest dłuższa niż przeciętnie bo ma 6,5 cm .
Niestety skórcze są ,a na to tylko magnez w szpitalu podają .Więc wróciłam do domu , najadłam sie nosp, magnezów i jakoś trwam .Leże i staram sie nie nakręcać
 
Ostatnia edycja:
@burczuś Tak pewnie zrobię! Dziękuję :)
@Porzeczka1234 Strasznę współczuję..to ogromna strata 26 tydzień. Dziękuję za tyle informacji, to dla mnie wiele znaczy, że mogę otrzymać je od Was. Bardzo się cieszę, że Malinowski pomógł i jesteś w ciąży! Wasze przypadki dodają sił i nadziei.
@susana Dużo spokoju i odpoczywaj! Jeżeli mogę zapytać skąd jesteś i u kogo się leczysz?
 
@burczuś Tak pewnie zrobię! Dziękuję :)
@Porzeczka1234 Strasznę współczuję..to ogromna strata 26 tydzień. Dziękuję za tyle informacji, to dla mnie wiele znaczy, że mogę otrzymać je od Was. Bardzo się cieszę, że Malinowski pomógł i jesteś w ciąży! Wasze przypadki dodają sił i nadziei.
@susana Dużo spokoju i odpoczywaj! Jeżeli mogę zapytać skąd jesteś i u kogo się leczysz?
Pixi
Jestem ze środkowej Polski
Odwiedziłam kilku specjalistów .
Łącznie z Dubrawskim W Warszawie ( dramat )i Wilczyńskim w Łodzi
A u kogo sie lecze ??????
Obecnie u nikogo sławnego :)
U Doktor Quinn:D
Czyli u siebie :D:p
O intralipidzie dowiedziałam sie kilka lat temu od motej miejscowej ginki i byłam jej pierwszą pacjentką na wlewach .
Większość informacji i wiedzy , tzn około 90 % , zdobyłam tu na forum
 
Pixi
Jestem ze środkowej Polski
Odwiedziłam kilku specjalistów .
Łącznie z Dubrawskim W Warszawie ( dramat )i Wilczyńskim w Łodzi
A u kogo sie lecze ??????
Obecnie u nikogo sławnego :)
U Doktor Quinn:D
Czyli u siebie :D:p
O intralipidzie dowiedziałam sie kilka lat temu od motej miejscowej ginki i byłam jej pierwszą pacjentką na wlewach .
Większość informacji i wiedzy , tzn około 90 % , zdobyłam tu na forum
Kochana tak się cieszę, że się odezwałaś :) ! Być może udzielisz mi kilku wskazówek?
Pierwsze pytanko czy kiedykolwiek się szczepiłaś?
Czy próbowałaś na żelaznym zestawie czy od razu żelazny+ intralipid?
Badałaś kiedykolwiek allo mlr czy uznałaś, że nie ma sensu?
Twoje straty na jakim etapie miały miejsce? Przyczyną była immunologia czy coś innego?
Kurczę tyle pytań ;) przepraszam jak za dużo ale nie widzę twojego leczenia w zbiorczym wątku, który założyła nafoczka więc podpytuję o ile nie masz nic przeciwko ;) Buziaki!
 
Tak nie ma jeszcze o mnie na wątku zbiorowych ciąż bo wszystko napisze jak urodze ....Jakaś głupia blokada w głowie ????
Moja historia jest dość pokażna
1 ciąża chłopiec 18 lat
2 ciąża chłopiec. 13 lat
3 ciąża puste jajo
4 ciąża obumarła w 8 tygodniu
5 ciąża tylko do pęcherzyka 4 mm i beta zaczęła spadać ( tu było włączone już leczenie od początku czyli encorton10 , clexane 40 , acard
6 ciąża trisomia 13 ( encorton 15 mg
Clexane 80 - duża dawka bo w międzyczasie wyszło z badań genetycznych że mam leydena , intralipid )
7 biochemiczna
8 biochemiczna
9 obecnie jutro zaczynam 23 tydzień ciąży .Intralipid do 20 tygodnia
Euthyrox , acard ,Metyle i encorton 15 mg do 12 tygodnia ciąży .Wit d3 , kwasy omega 3 , żelazo , heparyna 80 mg .

Nigdy sie nie szczepiłam i nie robiłam allo .
 
Tak nie ma jeszcze o mnie na wątku zbiorowych ciąż bo wszystko napisze jak urodze ....Jakaś głupia blokada w głowie ????
Moja historia jest dość pokażna
1 ciąża chłopiec 18 lat
2 ciąża chłopiec. 13 lat
3 ciąża puste jajo
4 ciąża obumarła w 8 tygodniu
5 ciąża tylko do pęcherzyka 4 mm i beta zaczęła spadać ( tu było włączone już leczenie od początku czyli encorton10 , clexane 40 , acard
6 ciąża trisomia 13 ( encorton 15 mg
Clexane 80 - duża dawka bo w międzyczasie wyszło z badań genetycznych że mam leydena , intralipid )
7 biochemiczna
8 biochemiczna
9 obecnie jutro zaczynam 23 tydzień ciąży .Intralipid do 20 tygodnia
Euthyrox , acard ,Metyle i encorton 15 mg do 12 tygodnia ciąży .Wit d3 , kwasy omega 3 , żelazo , heparyna 80 mg .

Nigdy sie nie szczepiłam i nie robiłam allo .
Masz dwóch cudownych chłopaków! Gratuluję. Ja walczę o chociaż jednego dzieciaczka..Ale doskonale rozumiem chęć posiadania większej rodzinki, to zawsze było też moim marzeniem..
Ja niestety nie mam ginekologa, który podałby mi intralipid. Dlatego poszłam do Kurpisza, może jego namówię na taką terapię, jeżeli wyjdzie mi zbyt duże nk. Bo rozumiem, że na to go bierzesz?
Jerzak pewnie nie zgodzi się na taką terapię.
Jestem przekonana, że już niedługo opiszesz nam swoją szczęśliwą historię, czego z całego serca życzę! :D
 
reklama
Do góry