reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bea czekamy na serduszko razem z tobą &&& :laugh2:

Sus, mogę sobie tylko wyobrażać co czujesz... Twój mały Cud cię zaskoczy :biggrin2:

Asia, jutro wasz wielki dzień :-D czekamy razem z Wami

Porzeczka, Kas całuję brzuszki

Foczusia buziaki :*

Liluli Twój maluszek jest mi szczególnie miły, będę z tobą myslami na wizycie

Czarna mała, badanie allo i ... do boju.

Ovli, ty już też zaczynasz starania, czy jeszcze jakieś badania?

Wszystkie niewymienione z nicka pozdrawiam.

Bardzo wam kibicuję i cieszę się, że kolejne dzieci witają mamusie i zagnieżdzają się w brzuszkach. Podczytuję was ciągle, jednak niebardzo wiem co napisać. To chyba zresztą widać. Dobrego dnia
 
reklama
Asia
Zapomniałam
I cie pominęłam w poście .......
Jejku
Ty już jutro szkraba przytulisz !!!!!!!!
Cudowne chwile jutro przed tobą
Tylko pamiętaj że my wszystkie tu na album ze zdjęciami czekamy !!!!!!!!
A co do mojej Księżnej to tak, już mi grasuje w brzuchu ....
 
@asia669 jutro idziesz??? Ja ale sie jaram. Beda zdjecia maluszka.

@ovli22 mam objawy mam, ta ciaza jest na lekach i calkowicie jest inna od wszystkich ktore znalam. W innych mega mialam spuchniete cyce i bolacy brzuch tu jest odwrotnie dlawie sie juz odbijaniem,ciagnieciem i jezdzeniem jedzenia gora dol a cyce ledwo zauwazalna roznica w dotyku.. Dziekuje za kciuki i przede wszystkim modlitwy jutro pojade najszybciej jak mozliwe na monitoring bo inaczej jajo zniose

Beatka No to jutro to tylko formalności będzie serducho jak dzwon ! Już się nie mogę doczekać tych wspaniałych wiadomości !!! ;))

Bentula a u mnie było odwrotnie , że jak miałam bolące pachwiny to wiedziałam co nastąpi za kilka dni ( oczywiście były bardzo bolące ) bardzo się ich bałam bo wiedziałam ma co mam teraz czekać .
Dziewczyny ja to się chyba boje każdego objawu ciąży bo nie wiem który będzie ten zdrowy objaw . Ojjj biedny my .

Destino ja jeszcze nie mam zielonego światła ! Powtarzałam tydzień temu ANA i 19 maja mam wizytę i maja mi ustalić dalsze kroki . Mam komórki Nk 47 % także musza mi je zbić do 9-12% i w ostatnich badaniach miałam ANA dodatnie dlatego musiałam je powtórzyć i teraz zobaczymy co wyjdzie. .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki szukam dla kuzynki lekarza od nieplodnosci z Wroclawia. Dziewczyna mlida 27 lat i od 5 nie moze zajsc. Znacie moze kogos?
We Wrocławiu to chyba ciezko z jakimis dobrymi nazwiskami od nieplodnosci niestety...
ja moge polecić swojego, ale trzeba o nim wiedziec, że:
- bazuje na tym co sam widzi na usg oraz swoich metodach: zdrowe odżywianie i tryb życia, higiena, leczenie zrostów itp, co moze czasem wydawac sie szablonem, moze i nim jest, ale ja sie akurat z tym szablonem zgadzam
- zleca niewiele/wcale badań, ale zakladam, ze skoro 5 lat sie stara, to juz troche ich ma. a jesli nie ma, to zawsze moze samodzielnie je zrobic. lista podstawową moze wziąć od nas. natomiast o rzeczy typu histeroskopia, drożność ja sie sama upominałam.
- walczy do upadlego o naturalne poczecie, wiec o IUI i IVF sama sie upomnialam, ze juz dla mnie jest na to czas, wiec trzeba po prostu wychodzic z inicjatywą.
- sa u niego duze opoznienia, bo traktuje kazda pacjentke indywidualnie, dokladnie, nie patrzac na zegarek. pierwsza wizyta trwa jakies 1,5h i jest bogata w wyklad wlasnie o zdrowym odzywianiu, trybie zycia, higienie itp., wychodząc widzi się zabijający wzrok pacjentek czekających na korytarzu :D
ale zapisujac sie na wizyte mozna zawsze zapytac czy przed moja wizytą nie ma jakiś pierwszorazówek lub czy jest duże opoznienie i wtedy sobie juz odpowiednio zaplanowac opóźnienie.

Mysle, ze niektorym moze przypasc bardzo do gustu a niektorym w ogole nie podpasować. Ma na pewno niestandardowe podejscie do pacjentek i leczenia, wiec moze warto sie dla odmiany do niego wybrać, bo a nuż uzupelni wlasnie ten zaniedbany aspekt leczenia. Chyba ze wlasnie u niego sie leczyla, to dla odmiany do kogos innego :D
dr Mariusz Markuszewski
 
Jutro idę. Mam nadzieję, że mnie przyjmą, mimo, że jest straszny ścisk na porodówkach. Niby mam skierowanie od lekarki ze szpitala, w którym chcę rodzić, więc może inaczej będą patrzeć.
Mam być rano na czczo.
Trzymajcie kciuki, żeby poszło łatwo i za łagodne przyjście na świat Tymka.
Jak będę go miała na pewno się podzielę foto.

Cudownie:):) powodzenia oby szybko wyskoczyl maluszek caly i zdrowy :*"*
 
We Wrocławiu to chyba ciezko z jakimis dobrymi nazwiskami od nieplodnosci niestety...
ja moge polecić swojego, ale trzeba o nim wiedziec, że:
- bazuje na tym co sam widzi na usg oraz swoich metodach: zdrowe odżywianie i tryb życia, higiena, leczenie zrostów itp, co moze czasem wydawac sie szablonem, moze i nim jest, ale ja sie akurat z tym szablonem zgadzam
- zleca niewiele/wcale badań, ale zakladam, ze skoro 5 lat sie stara, to juz troche ich ma. a jesli nie ma, to zawsze moze samodzielnie je zrobic. lista podstawową moze wziąć od nas. natomiast o rzeczy typu histeroskopia, drożność ja sie sama upominałam.
- walczy do upadlego o naturalne poczecie, wiec o IUI i IVF sama sie upomnialam, ze juz dla mnie jest na to czas, wiec trzeba po prostu wychodzic z inicjatywą.
- sa u niego duze opoznienia, bo traktuje kazda pacjentke indywidualnie, dokladnie, nie patrzac na zegarek. pierwsza wizyta trwa jakies 1,5h i jest bogata w wyklad wlasnie o zdrowym odzywianiu, trybie zycia, higienie itp., wychodząc widzi się zabijający wzrok pacjentek czekających na korytarzu :D
ale zapisujac sie na wizyte mozna zawsze zapytac czy przed moja wizytą nie ma jakiś pierwszorazówek lub czy jest duże opoznienie i wtedy sobie juz odpowiednio zaplanowac opóźnienie.

Mysle, ze niektorym moze przypasc bardzo do gustu a niektorym w ogole nie podpasować. Ma na pewno niestandardowe podejscie do pacjentek i leczenia, wiec moze warto sie dla odmiany do niego wybrać, bo a nuż uzupelni wlasnie ten zaniedbany aspekt leczenia. Chyba ze wlasnie u niego sie leczyla, to dla odmiany do kogos innego :D
dr Mariusz Markuszewski
Betrha, bardzo dziękuję za mega wyczerpującą odpowiedź. Napisz proszę gdzie przyjmuje?
 
Witajcie dziewczyny - nie wiem czy ktoś jeszcze tutaj mnie pamięta... Wybaczcie, że się wycofałam ale rzeczywistość ostatnio mnie przerosła - wyszłam w wielki piątek ze szpitala ICZMP po histeroskopii - wszystko ok, za to przyszły wyniki mojego kariotypu - jest nieprawidłowy.... Także przyczyna strat się znalazła ale to najgorsza diagnoza z możliwych.... Dobrze że dostałam wynik w szpitalu bo ciśnienie skoczyło mi na 150 - jakaś pielęgniarka zlitowała się nade mną i dała mi jakiś syrop na uspokojenie...

Na razie trawię informację - w czwartek wizyta u genetyka ale cudów się nie spodziewam... Szukam info o in vitro z PGD/PGS ale sprzeczne informacje trochę mnie podłamują - ogromne koszty i ciężko powiedzieć jaka skuteczność. Jeśli znacie kogoś kto przez to przechodził proszę dajcie mi znać, może nasze moderatorki znają kogoś?

Kciukam nieustająco za staraczki i gratuluję wszystkim, którym się udało.

Pozdrawiam ciepło.
 
reklama
Evita u dr P prawie wszystkie pary ktore moga za to badanie zaplacic to placa. My mamy prawidlowr kariotypy, ale u nas tez genetyka jest powodem niepowodzen. "Czysty" kariotyp nie jest gwarancja zdrowej ciazy. Nie przy tak zaawansowanej endometriozie. Szanse masz, choc mniejsze niz inni, ale SĄ i tego sie kochana trzymaj. Tule mocno i... naprawde rozumiem twoj bol :* Evita, my na zdrowych kariotypach, a na zepsutych komorkach jajowy bedziemy to niedlugo przerabiac. Zycze Ci duzo odwagi, nadziei i szczescia [emoji4]
 
Do góry