reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Betrha, bardzo dziękuję za mega wyczerpującą odpowiedź. Napisz proszę gdzie przyjmuje?
W swoim gabinecie: Dolnośląskie centrum ginekologii, ul powstańców śląskich 50 chyba.

Witajcie dziewczyny - nie wiem czy ktoś jeszcze tutaj mnie pamięta... Wybaczcie, że się wycofałam ale rzeczywistość ostatnio mnie przerosła - wyszłam w wielki piątek ze szpitala ICZMP po histeroskopii - wszystko ok, za to przyszły wyniki mojego kariotypu - jest nieprawidłowy.... Także przyczyna strat się znalazła ale to najgorsza diagnoza z możliwych.... Dobrze że dostałam wynik w szpitalu bo ciśnienie skoczyło mi na 150 - jakaś pielęgniarka zlitowała się nade mną i dała mi jakiś syrop na uspokojenie...

Na razie trawię informację - w czwartek wizyta u genetyka ale cudów się nie spodziewam... Szukam info o in vitro z PGD/PGS ale sprzeczne informacje trochę mnie podłamują - ogromne koszty i ciężko powiedzieć jaka skuteczność. Jeśli znacie kogoś kto przez to przechodził proszę dajcie mi znać, może nasze moderatorki znają kogoś?

Kciukam nieustająco za staraczki i gratuluję wszystkim, którym się udało.

Pozdrawiam ciepło.

Ściskam cie. W Parens Kraków chyba tez robią.
Jesli chodzi o osoby które to przechodziły, to napisz kochana na wątku Kto po in vitro? Tam jest pare dziewczyn które robiły pgd, na pewno odpowiedzą.



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Destino ja się nie obrażam ja tylko piszę o doświadczeniu innych ludzi ktorzy na pewno nie mieli łatwo i swoje przeszli brak prawidłowych plemników morfologia 0 to jednak wyzwanie albo prawidłowa główka albo witka i weź tu wybierz ten ktory sie nadaje i pobierali nasienie z jader i tez badali te plemniki pod względem genetycznym później zarodek nie znam sie na tym az tak aby to fachowo nazwać i kilka poronień tez było po drodze leczyli się u Mrugacza.
Wiesz kazdy ufa temu do kogo chodzi ty Przybycieniowi i nie ma w tym nic złego. Uważam ze dobra klinika to taka która ma doświadczenie i doświadczonych lekarzy.
Niemniej liczy się aby był efekt dzidziuś o to wszystkie walczymy.
 
1492539345643-1249861897.jpg
chwalę się, właśnie odebralismy:tak::tak:
 

Załączniki

  • 1492539345643-1249861897.jpg
    1492539345643-1249861897.jpg
    641,8 KB · Wyświetleń: 525
Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa :)

Kochana jest nadzieja... U nas tez translokacja zrównoważona tyle tylko ze u Męża. Po 3 stratach doczekałam sie żywego Sreberka :) Fakt ze to loteria, dokładając inne przeciwności ze to juz prawie Cud. Ale jak znajdziesz sile to będziesz walczyć... I doczekasz sie tak jak i ja :) sciskam
 
Zobacz załącznik 803106 chwalę się, właśnie odebralismy:tak::tak:
Lamia
Ale limuzyna
Super
Ja dziś kupiłam troche pierwszych ubranek
Nie mogłam sie powstrzymać ;)

Evita
Jeżeli chodzi o badanie pgs czy pgd to w invikcie tak jak piszesz wysyłają do Gdańska
8 tys chyba 4 zarodki kosztują .
Ja nie mam translokacji z mężem a też moje ciąże to ; puste jajo ( czyli wada ,
Potem ciąża z zatrzymanym serduszkiem
W następnej już na lekach beta do 4,500 i zaczęła spadać
Potem synek z trisomią 13 !!!!!!
Potem dwie ciąże biochemiczne
Tak że u mnie na bogato mimo dobrych kariotypów
Próbuje ci powiedzieć że sie nigdy nie poddałam
Teraz jestem w ciąży ( kolejnej ) i jest ok
Modle sie żeby tak zostało .......
W twoim przypadku zostają albo próby , choć nie wiadomo ile ich będzie
Albo inv na które w takim przypafku jak ty chyba będzie najlepszym wyjściem
 
@bertha ja akurat z tym zdrowym odzywianiem sie trochu zgadzam,gdy chcialam ponownie zajsc w ciążę,duzo o tym czytalam,ze jednak pomaga,ja np,przestalam jeść kupne ciastka,batoniki,chipsy,colę dawniej pilam tylko do drinka,choc uwielbiam,dlatego nie moze jej byc w moim domu,bo mnie kusi,ale jak mąż przyjeżdża to kupuje do lisky,dawniej napychalam sie kupnymi ciastkami a pozniej bolal mnie brzuch,teraz piekę ciasto,lub zjem kawalek czekolady,nie pijemy zadnych kupnych napoji i sokow,tylko wode mineralna i herbatę,sok tylko robiony,co nie znaczy ze calkiem zwarjowalam,i dzieciom zabraniam,nie,lekarka w Prokocimiu powiedziała ze raz na tydzien chipsy i puszka coli jak najbardziej,ja wpdlam w ten dobry nawyk,i w ciazy jest mi duzo lzej odmawiac sobie takich rzeczy,a przez to moze bardzo nie tyje,bo zjesc to lubię :-).@ovli22 bardzo mi przykro z Twojego powodu,widzisz u mnie od samego poczatku mialam takie silne bule pachwin,też sie martwilam ze to cos niepokojącego,ale zawsze było dobrze,wiec gdy przestawalo calkiem boleć,wpadalam w straszna panikę,nie martw sie na zapas,bo jak juz zajdziesz to moze oznaczac dobre rzeczy,@asia669 życzę Ci zeby ten jutrzejszy dzień stał się Twoim najpiekniejszym.@Susa powodzenia jutro,wiem jakie to bardzo stresujące,mnie przed wizyta okropnie bolał brzuch z nerwów,@Liluli opowiedz jutro jak na wizycie,bo moja jeszcze odległa,to będę wiedzieć jak moja dzidzia sie rozwija i ile urosla :-),@kas90 oby wszystko było dobrze:-*.a o reszcie dziewczyn tez pamietam!
 
reklama
Do góry