reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@asia669 jutro idziesz??? Ja ale sie jaram. Beda zdjecia maluszka.

@ovli22 mam objawy mam, ta ciaza jest na lekach i calkowicie jest inna od wszystkich ktore znalam. W innych mega mialam spuchniete cyce i bolacy brzuch tu jest odwrotnie dlawie sie juz odbijaniem,ciagnieciem i jezdzeniem jedzenia gora dol a cyce ledwo zauwazalna roznica w dotyku.. Dziekuje za kciuki i przede wszystkim modlitwy jutro pojade najszybciej jak mozliwe na monitoring bo inaczej jajo zniose
Jutro idę. Mam nadzieję, że mnie przyjmą, mimo, że jest straszny ścisk na porodówkach. Niby mam skierowanie od lekarki ze szpitala, w którym chcę rodzić, więc może inaczej będą patrzeć.
Mam być rano na czczo.
Trzymajcie kciuki, żeby poszło łatwo i za łagodne przyjście na świat Tymka.
Jak będę go miała na pewno się podzielę foto.

 
reklama
@Porzeczka1234 Nie ciekawie test negatywny.
Madzia
Przykro mi:sad:

Beatka trzymam kciuki za Twoją wizytę a ty trzymaj za moją ;)
Jutro serce twojego bobasa będzie bić jak dzwoń na kościele Mariackim :):)

Kas
Ty już prenatalne ...super .

Ja jutro na 18,30 jade na usg połówkowe
Boję sie jak cholera
Mam wrażenie że strach jest coraz większy i czym starsza ciąża tym bardziej sie boje i wszystkiego doszukuje
 
Madzia
Przykro mi:sad:

Beatka trzymam kciuki za Twoją wizytę a ty trzymaj za moją ;)
Jutro serce twojego bobasa będzie bić jak dzwoń na kościele Mariackim :):)

Kas
Ty już prenatalne ...super .

Ja jutro na 18,30 jade na usg połówkowe
Boję sie jak cholera
Mam wrażenie że strach jest coraz większy i czym starsza ciąża tym bardziej sie boje i wszystkiego doszukuje
Sus, wszystko będzie dobrze. Kurcze, Ty już połowa ciąży? Tak ten czas szybko leci. Tylko moja mi się tak dłużyła.
To pewnie już czujesz solidne kopniaki?

Oj, ja będę tęsknić za tymi kopniakami, jak nie wiem co. W końcu będziemy zaczynać kolejny, inny etap naszego życia. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej, kto mi będzie jelita masował i czkawkę załączał?[emoji12]

 
@magda1208 bardzo mi przykro który to dzień cyklu wiesz kiedy było owu? Wspieram

@asia669 trzymam kciuki za jutrzejszy dzień

@kas90 byłam w lidlu ale wykupili prawie wszystkie te leginsy zamowie sobie ewentualnie jak juz sie nie zapnę. Mam mdłości od 2 godzin :p.

@czarna_mala ja sprawdzałam mrl po 2 lub 3 tygodniach

@bentula tez obserwuje te źyłki

@susana trzymam kciuki za usg połówkowe faktycznie komuś tak szybko te ciąże lecą

Pozdrawiam wszystkie pozostałe
 
Jutro idę. Mam nadzieję, że mnie przyjmą, mimo, że jest straszny ścisk na porodówkach. Niby mam skierowanie od lekarki ze szpitala, w którym chcę rodzić, więc może inaczej będą patrzeć.
Mam być rano na czczo.
Trzymajcie kciuki, żeby poszło łatwo i za łagodne przyjście na świat Tymka.
Jak będę go miała na pewno się podzielę foto.

Asia no i doczekałas się. Cudownie :) będziemy wszystkie z tobą rodzic :D
@asia669 jutro idziesz??? Ja ale sie jaram. Beda zdjecia maluszka.

@ovli22 mam objawy mam, ta ciaza jest na lekach i calkowicie jest inna od wszystkich ktore znalam. W innych mega mialam spuchniete cyce i bolacy brzuch tu jest odwrotnie dlawie sie juz odbijaniem,ciagnieciem i jezdzeniem jedzenia gora dol a cyce ledwo zauwazalna roznica w dotyku.. Dziekuje za kciuki i przede wszystkim modlitwy jutro pojade najszybciej jak mozliwe na monitoring bo inaczej jajo zniose

Beatka ty to już z poczekalni u doktorka pisz :) będzie dobrze! Słyszysz! :*

Ja nie mogę sobie poradzić z tymi syfami po szczepieniach :( gęba, dekold i plecy wyglądają masakrycznie :( na święta na czole miałam syfa między brwiami i wyglądałam jak hinduska [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Czarna to na pewno trądzik młodzieńczy :p

@susana będziemy jutro oglądać Psioszke :)

Ale jutro dużo fajnych spraw ♡♡♡
 
@xssenia to chyba powinnaś pozbyć sie tego miesniaka moze on ci przeszkadza w zaciążeniu. Czy twoj lekarz to zwykły gin czy szpec od niepłodności nie powiedziałaś o badaniu męża i o tym ile się staracie? Ja miałam IUI i udało sie za pierwszym ale straciliśmy nasz skarb ale nie o tym teraz mowa

mój gin zajmuje sie tematem niepłodności, mimo że nie pracuje w tego typu klinice. ale ma na swoim koncie kilka przypadków którym pomógł, jest pierwszym lekarzem który nie potraktował mnie jak hipochondryczki tylko zlecil szereg badan i pomagał szukać. miesniaki mam od dawna i nie przeszkodziły zajsc w poprzednią ciąze, wiec chyba nie tu lezy przyczyna. caly czas są tez kontrolowane, wiec chyba bym dostala informacje ze nalezy sie ich pozbyc (to akurat konsultowalam u 3 specjalistów i każdy potwierdzil ze na ten moment nie sa do usuniecia). małż ma badanie w tym tygodniu, myślałam że uda nam sie iśc z ulicy a tu guzik trzeba sie zapisac. wiec czekam cierpliwie na wizyte i modle sie zeby chociaz on byl zdrowy (pytanie jesli udalo sie zajsc poprzednio to chyba z nasieniem tez nie ma wiekszych problemów? ). co mnie dzis zmartwiło to wysoki wynik LH (co moze swiadczyc o pcos?) i strasznie podniesiony poziom kwasu foliowego i wit.b12 :(
 
@kas90 ja na poczatku mialam na czole istna kaszankę,i na brodzie wieczne pryszcze,co nie miewam normalnie,kolezanka mowila ze to od enkortonu,inna ze od luteiny,po 20 tyg kaszanka zeszla,a z broda dalej mam problemy ale mniejsze,nie mówiąc o owlosieniu na twarzy,bialy mech,fryzjer nawet maszynka mi to przejechał,chyba nie mógł patrzeć,he he ;-),ale czlowiek stara sie niczym takim nie przejmowac,i tylko mysli oby do przodu i dobrze zeby było :-)
 
reklama
mój gin zajmuje sie tematem niepłodności, mimo że nie pracuje w tego typu klinice. ale ma na swoim koncie kilka przypadków którym pomógł, jest pierwszym lekarzem który nie potraktował mnie jak hipochondryczki tylko zlecil szereg badan i pomagał szukać. miesniaki mam od dawna i nie przeszkodziły zajsc w poprzednią ciąze, wiec chyba nie tu lezy przyczyna. caly czas są tez kontrolowane, wiec chyba bym dostala informacje ze nalezy sie ich pozbyc (to akurat konsultowalam u 3 specjalistów i każdy potwierdzil ze na ten moment nie sa do usuniecia). małż ma badanie w tym tygodniu, myślałam że uda nam sie iśc z ulicy a tu guzik trzeba sie zapisac. wiec czekam cierpliwie na wizyte i modle sie zeby chociaz on byl zdrowy (pytanie jesli udalo sie zajsc poprzednio to chyba z nasieniem tez nie ma wiekszych problemów? ). co mnie dzis zmartwiło to wysoki wynik LH (co moze swiadczyc o pcos?) i strasznie podniesiony poziom kwasu foliowego i wit.b12 :(
Dziewczynki szukam dla kuzynki lekarza od nieplodnosci z Wroclawia. Dziewczyna mlida 27 lat i od 5 nie moze zajsc. Znacie moze kogos?
 
Do góry