reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak, mam mieśniaki, ale lekarz nic nie wspominał o histeroskopii. Wspomnę mu o tym, zobaczymy co powie (chyba już przeklina mnie za rady z internetu;) ). Laparoskopii na ten moment tez nie proponowal. pewnie zaczyna od tych najmniej inwazyjnych, a zapewne skonczy sie jak zawsze. Znalazłam więcej niepochlebnych opinii o IUI, nie znam tez nikogo komu by sie udało tą drogą, wiec mam dośc sceptyczne podejście do tego.
Ja mialam tez sono hsg i w 3 cyklu zaskoczyło liczac z tym cyklem co było sono
 
reklama
Xssenia a ja zrobilabum IUI, bo mniej inwazyjne, tansze i mniej ryzykowne. in vitro to ostatecznosc. Ze wzgledu na czas, brak owulacji, niedrozne jajowody podchodze od razu do in vitro choc lekarz nie daje nam duzych nadziei i wolalby bysmy sie tego nie podjeli. Dziewczno chocby enya, dziewczyna ktora zalozyla ten watek byla po IUI. Urodzila coreczke.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xssenia to chyba powinnaś pozbyć sie tego miesniaka moze on ci przeszkadza w zaciążeniu. Czy twoj lekarz to zwykły gin czy szpec od niepłodności nie powiedziałaś o badaniu męża i o tym ile się staracie? Ja miałam IUI i udało sie za pierwszym ale straciliśmy nasz skarb ale nie o tym teraz mowa
 
@xssenia to ja sprostuje to co piszecie, Hsg to jest zabieg na fotelu ginekologicznym w gabinecie wpuszczaja kontrast i pod usg sprawdzaja czy przeszedl.Sono hsg to juz ciut grubsza sprawa bo w szpitalu i pod rtg robia zdjecia czy przeszedl i ww razie nie przejscia plynu pod samym cisnieniem uruchamia sie mini sprzet ,wpuszcza taka milimetrowa niteczke do rozbicia niedroznosci w jajowidzie. Gdzie karz chce Ci to shsg robic, moze w lublinie?Dodam ze obydwa jajowody mialam niedrozne a po nim sa ok.

@Avita kotek jutro ide do lekarza to moja pierwsza wizyta na ktorej padnie wyrok. Mam ogromna nadzieje zobaczyc serduszko bedzieto 6t3d. Jesli ktoras chcialaby sie pomodlic za super bijacy dzwon w cielw ojruszka lub potrzymac kciuki bede wdzieczna.

@bertha. @czarna_mala nieustanne mega kciuki za was oczyscie za reszte rowniez tylko nickow nie pamietam :-*
 
@bea25ta widzę ze nie mozesz spac jak ja,dosc ze nie moglam w nocy usnąć i zasnelam kolo 2,to obudzilam sie 4,45 ze strasznym lekiem,bo dotknelam brzucha i stwierdzilam ze jest płaski,odrazu wpadlam w straszna panikę,zerwalam sie z łóżka zeby sprawdzic czy on jest,a później czy dziecko się rusza,wzielabym detektor i sprawdziła tętno,ale wszystkich bym pobudzila,na szczęście rusza sie jak nie wiem,a matkę ma totalnie odjechana,to prawda dziewczyny,lęk nie mija nigdy,tym bardziej że jutro minie rowny rok jak dowiedzialam sie że mojemu aniolkowi juz nie bije serce,nie sądziłam że będzie tak trudno,ale jest,@bea 25ta cały czas trzymam kciuki zaciśnięte,i modlitwa zapewniona,będę czekać na dobrą wiadomość :-). POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN :-*
 
@bea25ta ja miałam sono hsg robione prywatnie nie w szpitalu i tam robią normalnie na fotelu usg i kontrast wpuszczają mnie lekarz mówił ze odchodzi się od tych zdjęć rtg zeby nie naświetlać.
Mniejsza z tym ważne aby były drożne. Trzyma za was kciujki dziś na wizycie.

@bentula jak ja to znam tez mam etap paniki boję się iść na usg mdłości trochę odpuściły co wzmaga panikę
 
Witajcie :) ja własnie się obkupiłam w legginsy ciążowe w lidlu, bo już w zwyklych spodniach mi ciasno.
W czwartek mamy prenatalne w Krk.

Porzeczko, ktory masz tydzień? Mi jak skonczylam 9 mdłosci zaczęly ustępować:)

@bea25ta, czekam na serduszko!
Staraczki, czekam na 2 kreseczki:*
 
reklama
Bea- kciuki i modlitwe masz zapewniona. Serduszko bedzie bilo jak dzwon, zaopatrz sie w chusteczki[emoji6]

Tak dziewczynki dzis w lidlu ubrania ciazowe i rzeczy dla maluszka takze jak ktos robi wyprawke to polecam. Sa tanie bo za 2szt body 15zl a maja fajna jakosc. Sa body na dlugi i krotki rekaw, rampersy, spodenki, skarpetki sliniaczki bluzeczki itd. My juz sie wlasnie obkupilismy[emoji6] Ciazowy asortyment tez fajny i tani.
 
Do góry