reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny ja nie wiem jak wy to robicie !!
Te zastrzyki , ja chyba nie dam rady . Normalnie was podziwiam . Ja to chyba będę się cały dzień przygotowywać .

A można np lodem zimnym potrzeć skórę przed podaniem zastrzyku ? Takie zrobić sobie troszkę znieczulenie ? Przeszło by to ze nie za bardzo ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tez robiły się ogromne śliniaki. W wakacje mialam taki wylew nas cala dłoń. Dubrawski kazal mi nawet zrobic krzepluwosc jak to zobaczyl. Teraz nie jej acardu i siniakow nie mam...
 
Mnie też robi mój mąż ;-) i nie dlatego że się boję, bo robię też sama jak muszę, ale sam się zaoferował więc nie będę opanowała ;-)
 
Jestem przyszla pielegniarka :) po prostu musisz to szybko zrobic pomalu wprowadzac i szybko wyciagnac. Czasami nie masz wplywu i since sie i tak pojawia dlatego wybieraj rozne miejsca kat wbicia 90 stopni. Dasz rade:) Ja wole sobie sama wbijac wtedy czujesz jak to zrobic by nie bolalo:)
 
@kas90 obejrzałam film twój i robiłam koło pepka haha a ty mowisz 5 cm od pepka także zle chyba zrobiłam ja mam dawkę 0,6.

@czarna_mala @ovli22 będzie robić zobaczycie zastrzyk sam w sobie nie boli ale brzuch wygląda masakrycznie

@beri123 dzieki kochana ja chyba mam je od acardu bo wszędzie gdzie się uderze mam siniaka ale wczoraj zrobiłam attp i jest 33 a norma od 24-42 także dobre chyba

@zosiak witaj ja niestety nie robiłam tego badania ale mnie się wydaje ze lekarz wam proponuje wlewy czyli limfocyty od roznych dawców jesli sie nie mylę pogadaj z lekarzem u kogo sie leczysz? I na pewno ja bym to skonsultowala z innym lekarzem również dziękuje za instrukcję co do zastrzyków

@agatush mój mąż chyba by padł niz zrobił zastrzyk tylko krzyczy do mnie wieczorem kochanie juz
 
Jestem przyszla pielegniarka :) po prostu musisz to szybko zrobic pomalu wprowadzac i szybko wyciagnac. Czasami nie masz wplywu i since sie i tak pojawia dlatego wybieraj rozne miejsca kat wbicia 90 stopni. Dasz rade:) Ja wole sobie sama wbijac wtedy czujesz jak to zrobic by nie bolalo:)

Witaj :) większość z nas decyduje się na szczepienia limfocytami :( u kogo się leczysz? Podał Twój lekarz kogoś to ewentualnie zajmuje się proponowanymi przez niego szczepieniami?
Podziwiam za wybór zawodu :)
 
reklama
@funia bo to dopiero 2 rok a juz mam w plecy 6 dni praktyk, chcialam zrobic sobie przerwe skoro zaszlam w ciaze ale wszystko odrobie. Jeszcze 1,5 roku mi zostalo wiec troche czasu jeszcze jest:/
 
Do góry