reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Po prostu mam dzisiaj taki dzień :< dzisiaj przyszły wyniki jestem w nowej sytuacji i po prostu nastawiałam się że bedziemy mogli próbowac za miesiąc a wszystko znowu sie posypało stąd mój zal i złosć :<
Czy są jakieś skutki uboczne tego badania ? ...
Ale czy jeśli zachodzi się w ciążę normalnie to mozliwe jest żeby na endometrium cos było ? nie widac tego na usg ?
 
reklama
Roxie ja zachodziłam za kazdym razem bardzo szybko, najdłużej zeszło nam z obecną ciążą, bo zaszłam w 3 cyklu. Jak widać więc można zachodzić w ciążę i mieć "coś" na endometrium .Uwierz mi bywało, że byłam u ginekologa baardzo często i dopiero dr. Przybycień wypatrzył, że prawdopodobnie jest tam jeden polip.Nie znam żadnych skutków ubocznych tego badania. Są jak po każdym znieczuleniu, ale nie znam żadnej osoby z mojego otoczenia, której by się coś działo. To badanie trwa ok 20 minut więc bardzo krótko.
 
Roxie ja zachodziłam za kazdym razem bardzo szybko, najdłużej zeszło nam z obecną ciążą, bo zaszłam w 3 cyklu. Jak widać więc można zachodzić w ciążę i mieć "coś" na endometrium .Uwierz mi bywało, że byłam u ginekologa baardzo często i dopiero dr. Przybycień wypatrzył, że prawdopodobnie jest tam jeden polip.Nie znam żadnych skutków ubocznych tego badania. Są jak po każdym znieczuleniu, ale nie znam żadnej osoby z mojego otoczenia, której by się coś działo. To badanie trwa ok 20 minut więc bardzo krótko.

Rozumiem :< nie mam wyjścia będę musiała zrobić bo będę się później zastanawiać... eh ciężkie to wszystko

Będę zamawiac witaminy na allegro i nie wiem ten solgar folian kupic 800 czy 400 ? jak to dawkowac raz dziennie ? póki co musze się porządzić sama bo do wizyty jeszcze 2 tyg
 
Ostatnia edycja:
Ponawiam zapytanie .
Dziewczyny proszę o pomoc , podpowiedź staramy się już drugi cykl i nic został nam ostatni miesiąc przed kolejnym szczepieniem dzisiaj dzwoniłam do Gynemedu . Mamy czas do końca kwietnia. Zastanawiam się czy szczepienia nie mają wpływu na trudności w zajściu. Wiem , że na początku forum dziewczyny pisały o problemach w staraniach. Czy możecie coś doradzić kochane.?
@Porzeczka1234 Dziękuję za cenne informacje .
 
reklama
Do góry