reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny 6+4 robak ma 6,6 mm serduszko wali 132 uderzeń na minutę
Superowo gratulacje fasoleczki:happy2:
A my właśnie wròciłysmy ze szpitala, migdałek wycięty - stres niesamowity i strach o còrcie. Spędziłam noc troche na krześle szpitalnym/trochę na podłodze-realia naszej sluzby zdrowia. Ale mamy juz ta za sobą.Jutro wyjazd do łodzi na szczepienie, mam nadzieję że już ostatnie ..
 
Ostatnia edycja:
Tu Cie Roxi dziewczyny pokieruja. Slusznie Ci radza zebys zrobila NK i allo mlr.

a co to za badania dokładnie?
Wiecie co...wkurzyłam sie...wygarnełam lekarzowi co myśle a co ! akurat nie miałam nastroju i jemu sie dostało...bo ja mu pisze jaka sytuacja i wg a ten zeby sie samemu nie badac bo to zbędne tracenie pieniedzy zeby nie słuchac koleżanek z forum ;p nie wiem po czym się domyslił ale ok ...to mu wygarnełam ze gdybysmy sie nie badały na własna reke to bysmy sie nigdy nic nie dowiedziały bo każdy tylko zbywa i każe próbowac dalej a tak mozna w nieskonczonosc i ze to my przechodzimy przez cąłe cierpienie i nam robią zabiegi po których później jeszcze większe problemy są...gdybym sama nie zrobiła tych badań nie wiedziałabym że mój organizm nie przyswaja zwykłych witamin i wg i duzo by pisać ale oberwało mu sie . Na koncu napisał ze rozumie i ze wspołczuje ze tak sie stało i zebym przyjechała to zastosujemy odpowiednie leczenie i zeby na razie w ciaze nie zachodzic < to akurat wiem sama > wrrrrrrrrrr mówie Wam jestem wsciekła człowiek sie sam bada traci kase żeby sie czegoś dowiedzieć a on Ci jeszcze powie po co no szlak moze człowieka trafić inaczej nie powiem... jeszcze mi mówi o histeroskopi ja mu na to ze nikt nie bedzie we mnie grzebał bo dla mnie to zbędne badanie najpierw niech mnie zaczna leczyc pod kątem problemu a ie wymyślają ... zachodze bez problemu przyklei sie bez problemu a ze sie nie rozwinie to juz jakas inna przyczyna no ...moim zdaniem to ta mutacja bo nawet wczesniej nikt mi acardu w ciazy nie dał...
 
a co to za badania dokładnie?
Wiecie co...wkurzyłam sie...wygarnełam lekarzowi co myśle a co ! akurat nie miałam nastroju i jemu sie dostało...bo ja mu pisze jaka sytuacja i wg a ten zeby sie samemu nie badac bo to zbędne tracenie pieniedzy zeby nie słuchac koleżanek z forum ;p nie wiem po czym się domyslił ale ok ...to mu wygarnełam ze gdybysmy sie nie badały na własna reke to bysmy sie nigdy nic nie dowiedziały bo każdy tylko zbywa i każe próbowac dalej a tak mozna w nieskonczonosc i ze to my przechodzimy przez cąłe cierpienie i nam robią zabiegi po których później jeszcze większe problemy są...gdybym sama nie zrobiła tych badań nie wiedziałabym że mój organizm nie przyswaja zwykłych witamin i wg i duzo by pisać ale oberwało mu sie . Na koncu napisał ze rozumie i ze wspołczuje ze tak sie stało i zebym przyjechała to zastosujemy odpowiednie leczenie i zeby na razie w ciaze nie zachodzic < to akurat wiem sama > wrrrrrrrrrr mówie Wam jestem wsciekła człowiek sie sam bada traci kase żeby sie czegoś dowiedzieć a on Ci jeszcze powie po co no szlak moze człowieka trafić inaczej nie powiem... jeszcze mi mówi o histeroskopi ja mu na to ze nikt nie bedzie we mnie grzebał bo dla mnie to zbędne badanie najpierw niech mnie zaczna leczyc pod kątem problemu a ie wymyślają ... zachodze bez problemu przyklei sie bez problemu a ze sie nie rozwinie to juz jakas inna przyczyna no ...moim zdaniem to ta mutacja bo nawet wczesniej nikt mi acardu w ciazy nie dał...
Roxie wtaj
Nie ma co sie unosić .
Akurat histeroskopia jest dobrym badaniem
Prawie wszystkie tu ją miały
Łącznie z tymi dziewczynami które migiem zachodzą .Czasem a prawie zawsze nic w niej nie wychodzi ale niekiedy są polipy lub inne świństwa które utrudniają właściwy rozwój zarodka
Na zwalanie winy na mutację tak sie nie nastawiaj .Oby to była jej wina ale ja osobiście w to wątpię .
 
Roxie
Często niestety są również wady rozwojowe płodu .
Ja mimo brania acardu ,encortonu i clexanu miałam poronienie , dwie ciąże biochemiczne i ciąże z wadą genetyczną .
Trzeba zrobić tak jak dziewczyny piszą allo mlr i NK .
 
a co to za badania dokładnie?
Wiecie co...wkurzyłam sie...wygarnełam lekarzowi co myśle a co ! akurat nie miałam nastroju i jemu sie dostało...bo ja mu pisze jaka sytuacja i wg a ten zeby sie samemu nie badac bo to zbędne tracenie pieniedzy zeby nie słuchac koleżanek z forum ;p nie wiem po czym się domyslił ale ok ...to mu wygarnełam ze gdybysmy sie nie badały na własna reke to bysmy sie nigdy nic nie dowiedziały bo każdy tylko zbywa i każe próbowac dalej a tak mozna w nieskonczonosc i ze to my przechodzimy przez cąłe cierpienie i nam robią zabiegi po których później jeszcze większe problemy są...gdybym sama nie zrobiła tych badań nie wiedziałabym że mój organizm nie przyswaja zwykłych witamin i wg i duzo by pisać ale oberwało mu sie . Na koncu napisał ze rozumie i ze wspołczuje ze tak sie stało i zebym przyjechała to zastosujemy odpowiednie leczenie i zeby na razie w ciaze nie zachodzic < to akurat wiem sama > wrrrrrrrrrr mówie Wam jestem wsciekła człowiek sie sam bada traci kase żeby sie czegoś dowiedzieć a on Ci jeszcze powie po co no szlak moze człowieka trafić inaczej nie powiem... jeszcze mi mówi o histeroskopi ja mu na to ze nikt nie bedzie we mnie grzebał bo dla mnie to zbędne badanie najpierw niech mnie zaczna leczyc pod kątem problemu a ie wymyślają ... zachodze bez problemu przyklei sie bez problemu a ze sie nie rozwinie to juz jakas inna przyczyna no ...moim zdaniem to ta mutacja bo nawet wczesniej nikt mi acardu w ciazy nie dał...
Roxi allo mlr to tzw ochrona zarodka przed poronieniem. A nk to natural killers ktore normalnie zabijaja komorki rakowe, ale przy okazji moga zabic i dziecko. Wytlumaczulam najprosciej jak umialam
 
No właśnie mało kiedy z niego coś wychodzi po co mi mają grzebać poza tym nigdy nie miałam nic nigdy nic mnie nie bolało zawsze mówili że jest czysto nawet jak mi robili łyżeczkowanie to mówili że nic nie mam niepokojącego ;/ no denerwuje sie bo po prostu to się ciągnie rok , a ja tak chciałam mieć dzidziusia :< a te badania to zrobię tez
 
Roxie wybacz, ale wśród nas jest wiele kobiet , które starają lub starały się znaleźć przyczyny nie rok, a np 3 jak ja . Rozumiem Twoje oburzenie, ale histeroskopia może wiele wyjaśnić. U mnie cały czas powtarzali, że nic nie ma, że wszystko jest dobrze, a jak się okazało miałam polipy na endometrium :/ histeroskopia nie jest inwazyjna więc nie ma się czego obawiać.
 
reklama
Ja też chciałam juz zaraz pojechałam do Malinowskiego i mialy byc 3 szczepienia w sumie 3 miesiace i starania a wyszlo 10 szczepień 8 miesiecy czekania na zielone światło takze cwicz cierpliwość moze się przydać.

Nie masz pewność co jest w srodu póki nie zrobisz histeroskopii jak chcesz wyeliminować wszystkich podejrzenia to radzę ja zrobić.

@tęczowa89 @susana @Kwiatuszekk23 ma rację ja staram się o dziecko juz od 3-4 lata nie pamiętam juz dokładnie
 
Do góry