reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witajcie kochane!
@susana ja jeszcze nie myślę o imieniu dopiero będę tak o wszystkim myślała od 7 miesiąca póki co jest i będzie ten strach..
Każdy poród niesie komplikacje nie wiadomo który jest bezpieczniejszy..
Miłego dnia!:)
 
Aha dziękuję. Ja zawsze usg miałam około 7 tyg wiec już serduszko było i się zastanawiam czy teraz tez będzie. A musze iść wcześniej na usg bo czasami plamię tzw śluz podbarwiony krwią taki różowy.. ale też biorę clexane 0.6 i się zastanawiam czy to nie od tego..
 
Dzień dobry!

Miłego dnia wszystkim!!! A to my - powoli rośniemy :p

IMAG0724_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0724_1.jpg
    IMAG0724_1.jpg
    126,9 KB · Wyświetleń: 83
@magda1208 a kochana jakiś taki nastrój mam średni troszkę mi się te cykle pozmieniało męża ciągle nie ma więc ciężko trafić w dni i ogólny jakiś taki kiepski stan
 
reklama
O, jak dzisiaj duzo zdjec! super! :)

Ciebie akurat tak :D :D :D :*

@lamia a która to cześć ciała? :p
hehe :D a jakos taka wlasnie zmeczona wczoraj bylam i musialam sobie popoludniowa drzemke zrobic, czyli to przez was! palące usze, czy tez telepatyczne fale mnie zwaliły z nóg :D
:*
Ja sobie chyba dzisiaj owuluuje, ale nie wiem czy moge sie starac przez ten antybiotyk ktory jest zakazany w ciazy. A po nim mam przeciwgrzybicze jakies globulki.
Raczej nie ma co liczyc na naturalsa, nagle ni stad ni zowad, no ale co zrobic jak czlowiek naiwny wciąż wierzy że moze jednak stanie sie cud..
 
Do góry