reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzol współczuję no co zrobić.

Bertha nie wiem jakie skutki mają leki napisalam tak że jak się nie zaleca to pewnie to może czyms grozić ale jak się przytulała to trzymam kciuki za cud :-*
 
@dżoł współczuję, musisz byc cierpliwa i wyleczysz to cholerstwo, tylko czas leci....@magda1208 @burczuś @Czajak jak tam testowanie chyba zbliza sie u Was jak dobrze pamietam???? @Porzeczka1234 @kas90 co u Was jsk sie czujecie?
Reszte brzuchatek tych juz prawie na wylocie i w polowie pozdrawiam.
Trzymam kciuki dla reszty STARACZEK, aby do wiosny :-) juz czuje jej przypływ...
 
Ostatnia edycja:

Wlasnie! Widziałam to na mailu kiedyś! Zastanawiam sie czy nie skorzystać. Fajne pakiety robi ta diagnostyka.
Do kiedy te pakiety obowiązują?


@dzol, a czy twoj M tez jest leczony? Bo moze u Noego jest niewyleczoną bakteria i cie ponownie zaraza? Przykro mi ze sie tak przeciąga, wiem jak to jest jak ciagle cos wyskakuje po drodze..

@bea25ta, mam nadzieje ze jesli cud bedzie to zarodek jest chroniony przez pierwsze 2 tygodnia od zapłodnienia...


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Wlasnie! Widziałam to na mailu kiedyś! Zastanawiam sie czy nie skorzystać. Fajne pakiety robi ta diagnostyka.
Do kiedy te pakiety obowiązują?


@dzol, a czy twoj M tez jest leczony? Bo moze u Noego jest niewyleczoną bakteria i cie ponownie zaraza? Przykro mi ze sie tak przeciąga, wiem jak to jest jak ciagle cos wyskakuje po drodze..

@bea25ta, mam nadzieje ze jesli cud bedzie to zarodek jest chroniony przez pierwsze 2 tygodnia od zapłodnienia...


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Bertha z tego co pisze to do 30.06 Jeśli chcesz szczegóły to wejdź regulamin, tam pisze.
Tak fajne czasem są pakiety. Jak ja się starałam o Wikusia to był też do 30.06 dla kobiet w ciąży tylko zaciążyć nie zdążyłam ;)
 
reklama
Do góry