reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@susana gratulacje :-)
@fondie daj znać na kiedy masz cc!!
@bea25ta, @bertha i inne staraczki ja cały czas trzymam za was kciuki i wierzę, że wam się uda!!!
U mnie samopoczucie kiepskie, chociaż też byłam dziś na usg i wszystko na szczęście oki!
Tylko mam znowu inny problem-podobno nie mam wskazań do cc bo mała odwróciła się główką w dół, pessar trzyma jak należy, szyjka też oki a z powodu wieku nie robi się cc ( myślałan że chiciaż to mi pomoże!!!) no i teraz myślę jak to zrobić żeby jednak mieć cc!!!!! Nie boję się bólu tylko żeby z moją dziewuchą ;-) wszystko było oki!!!
A poza tym strasznie męczy mnie zgaga i brzuch robi się twardy jak chodzę ale to podobno nic groźnego!!
Kurcze, Avita a ja się zastanawiam co by zrobić, żeby nie mieć CC, boję się strasznie [emoji20] Naczytałam się o zachłystowym zapaleniu płuc, bo przecież przez CC dziecko nie pozbywa się wód plodowych z dróg oddechowych. Poza tym jest niezbyt przygotowane do przyjścia na świat, bo nie ma skurczy i nie wytwarza się oksytocyna. I mimo, że mam wskazania okulistyczne to kombinuje czy jednak nie spróbować dla dobra małego rodzić naturalnie. Poza tym poród SN to coś co znam a CC wielka niewiadoma [emoji20]

 
reklama
Asia - mialam 2 cc. Nie taki diabel straszny jak go maluja. Wiem ze sa rozne powiklania i dla matki i dziecka ale po sn tez sie zdarzaja. Z wada wzroku bym nie ryzykowala. Po co ma ci sie odkleic rogowka. Mialas korekte laserowa wzroku? Bo ja tak i tez bym nie ryzykowala. Moje dzieci nie mialy powiklan po cc ani jedno ani drugie. Na szczescie. Ale wiem ze porod to troche jak loteria
 
Co do tego, że dzidziuś ułożony pleckami do brzucha i wtedy słabiej czuć ruchy, nie zgadzam się zupełnie. Mój stale odwrócony główką do kręgosłupa, bo obrażony na wszystkich [emoji12] a czasem jak walnie z pięści lub zapoda kopa pod żebro to się zwijam i nijak tego nie zauważyć.

Tak Asiu ale Ty juz masz koncowke ciazy i dzidzia jak przywali to czasami pewno zaboli,a @motylek1234 jest w polowie i przy takim ulozeniu moze nie czuc jeszcze.


 
Bertha niewiem c z y jest sens obstawiać acard na czas starań to raczej chodzi o długofalowe działanie acardu że aktywuje kom nk
To zależy jak długo te starania u kogo trwają. Ja staram sie od poronienia juz 1,5 roku i juz ponad rok biore acard.. Takze na razie odstawię.

Widziałaś te tłumy chętnych? :D która z was piekly uszy? :D

Avitka jeśli bardzo chcesz CC a twoj nie bedzie chcial to po prostu zmień lekarza i myśle że to pomóże na pewno :) uszy do góry, ważne żebyś ty dobrze się czuła z wyborem

@roxie123 dawaj co tam wyszło z tego "drogiego sexu" :)

@kas90 @agatush @Porzeczka1234 i wszystkie mniejsze i wieksze brzuszki
@mickey* @bea25ta @bertha i wszystkie mniej i bardziej bzykliwe
POZDRAWIAM "dawno mnie nie było ale czytam codziennie" :p

To opowiadajcie kogo obgadalyscie :D



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
@asia669 ja wiem że po cc mogą być powikłania i różne rzeczy się dzieją ale sn też jest różnie. 9 lat temu rodziłam sn i mały zaklinował się więc lekarz razem z położną mi go wypychali. Przy czymś takim też można albo uszkodzić dziecko ale może pęknąć macica. Tego się boję najbardziej!! Z drugiej strony podobno drugi poród jest łatwiejszy! Pogadam jeszcze z maliną jak on to widzi i co mi doradzi!!
@kas90 no Kasia u mnie odpada bo dwie Kasie w domu to troszkę dużo:)
@fondie jesteś już tak blisko końca, ja mam jeszcze dwa miesiące:( każdy dzień to mega stres-mam tak samo i niestety też jestem znowu przeziębiona!!!
@Kitki ja wczoraj na pewniaka zaczęłam rozmowę z ginem że zdecydowałabym się na cc a on wykład mi zrobił że nie ma podstaw bo wszystkie wyniki mam dobre i mogę rodzić sn!!!
Miłego dnia dla wszystkich:-)
 
@susana no właśnie masz jakiś pomysł na imię może mi coś podpowiesz ;-)
Ja zawsze chciałam mieć Anie!! Ale kiedyś tam obiecałam synowi że to on wybierze i oprócz Ani jest jeszcze Ala i Julka, kiedyś jeszcze była Asia!!
A on się tak bardzo cieszy, że muszę dotrzymać słowa!!
@susana ja też długo mu nie mõwiłam że będzie miał rodzeństwo, dopiero po połówkowym usg, ale widziałam jego radość wtedy!!!
Avitka
Z tym imieniem to jest problem dopiero o_Ożeby takie problemy tylko były.....:-D
Ale tak poważnie to ja jakoś tak głupio kojaże sobie z imonami konkretne osoby ...
Podoba mi sie Zosia, Zuzia
Ale Zosia moja mama jest to odpada
Zuzanna miała na imie moja babcia której mi bardzo brakuje .
Sąsiadka jednak skradła mi to imie dla swojej córki i już ja taraz nie chce :oo:
Jeszcze ostatnio mi po głowie Matylda chodzi ...I nie uwierzycie. ..Fiona ze Szreka :p
 
@susana ja o imionach myślę na poprawę humoru i jak zabardzo zapędzę się w marzeniach;-)
Cały czas głowa nabita problemami i strachem więc to jest taka odskocznia od tego!!
Zuzanna u mnie też odpada bo z kolei moja sąsiadka nawiedzona nazwała tak psa!!!
@fondie a Ty jakie imię wybrałaś!!?
 
Ostatnia edycja:
1490092034084-1249861897.jpg

A więc. .ja po wizycie dał mi zdjęcie waginy bo ciągle go męczę Czy dziewczynka?:biggrin2:
Wszystko w najlepszym porządku! Mała waży ok 2100. Teraz wizyty co 2 tyg na następnej GBS
i odstawiamy acard i luteine. Powiedział że clexane najlepiej do 12 tyg po porodzie!!!! Ja chyba do 6 tyg będę brała :unsure:?
Jak myślicie?
Susana ciesze się ze u ciebie tez wymarzona wygina. Całuski dla wszystkich:rofl:
 

Załączniki

  • 1490092034084-1249861897.jpg
    1490092034084-1249861897.jpg
    394,6 KB · Wyświetleń: 326
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry